Şimdi Ara

God of War'u PlayStation Experience Etkinliğinde Göremeyeceğiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony, E3 2016 esnasında 10 dakika civarında yayınladığı bir oynanış videosu ile yeni God of War oyununu resmi olarak duyurmuştu. Ardından oyunun yönetmeni Cory Barlog'un twitter üzerinden paylaştıkları bilgiler dışında God of War hakkında pek bir haber alamadık ve maalesef PlayStation Experience etkinliğinde de oyunu göremeyeceğiz.

Cory Barlog, yine twitter üzerinden bu konu hakkında sorulan soruya ne yazık ki PlayStation Experience etkinliğinde oyun gösterilmeyecek açıklamasını yaptı. Ancak Cory Barlog bir başka mesajında ise hazır oldukları zaman gerçekten müthiş bir şeyle karşımıza çıkacaklarının da sözünü verdi.

"I promise we will be showing something really awesome when it is ready,"

PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen God of War'un net bir çıkış tarihi bulunmuyor.

PlayStation Experience 2016, bu yıl Anaheim, California/Anaheim Convention Center'da yapılacak ve 3-4 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Sony henüz etkinlikte göstereceği oyunların tam listesini paylaşmış değil.

• Hiç göstermeyin gerek yok sürpriz olsun :) oyun çıkmadan oyunu oynamış kadar olmayalım :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • konuyla alakası yok ama Gençlik ve Spor Bakanlığıhttp://oyunlardaislamofobi.com/ isminde bir site açmış. Oyunlarda İslamofobi diye de başlık atmışlar. Sanırım yakında oyunlara çeşitli şekillerde yasaklar gelecek ülkemizde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 31 Ekim 2016; 12:46:18 >
  • Sanki 50 tane exc oyunun varda milletin wn merak ettiğini de göstermeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dominnic

Hiç göstermeyin gerek yok sürpriz olsun :) oyun çıkmadan oyunu oynamış kadar olmayalım :)

Kesinlikle haklısın,Uncharted 4'ü oynamış kadar olmuştum..Aslında bizimde yayınlanan videolara bakmamamız gerekir ama işte meraktan...
  • Efsane bir oyun daha geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

konuyla alakası yok ama Gençlik ve Spor Bakanlığı <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=121480852&url=http://oyunlardaislamofobi.com/" data-href="http://oyunlardaislamofobi.com/">http://oyunlardaislamofobi.com/</a> isminde bir site açmış. Oyunlarda İslamofobi diye de başlık atmışlar. Sanırım yakında oyunlara çeşitli şekillerde yasaklar gelecek ülkemizde..

Oo değilde God of war 4'ü yasaklamasınlar tanrı kesiyoruz diyee,Ya arkadaş nasıl olurda bu kadar cahil insanlar tarafından yönetiliriz..Yazık yaa,Anasını satim Gta gibi istanbulda geçen bir oyun yapsak,Herhalde silahlardan hasar almasın diye Camilerin etrafına görünmez kalkan yapmak zorunda kalcaz sırf yasaklanmasın diyee...Diğer adamlar Klisenin içinde deathmach yaparken bizim durumumuza bak...

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: dominnic

Hiç göstermeyin gerek yok sürpriz olsun :) oyun çıkmadan oyunu oynamış kadar olmayalım :)</blockquote>

Kesinlikle haklısın,Uncharted 4'ü oynamış kadar olmuştum..Aslında bizimde yayınlanan videolara bakmamamız gerekir ama işte meraktan...

aynen napıcan merak en can alıcı sahneleri izledik unc4 te abisinin ölmediğini gördük daha birsürü şey oynarken ne anlamı kaldı hiç

• konsol cikti 4 senedir zelda yok diyenlerin konsolunda 4 senedir god of war olmadigi gercegi :(

• Bu haber üzdü. Bari bi ekran görüntüsü falan gösterin de onunla yetinelim bi süre :))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bilinçli oyuncu oynayacağı oyunun her çıkan yeni görüntüsünü izlemez, biliyorum zor iş ama keyif almak istiyorsanız yapmanız gereken tam olarak bu. Siz oyunu izlemişsiniz sonra satın alıp aynı aksiyonlu kısımlardan, vurucu hikaye kısımlarından, oynanıştan hiç izlememiş gibi keyif almak istiyorsunuz olmuyor öyle iş. :)

• Sağlam uzun bir gameplay videosu bekliyordum ben ...

• ps4 proda gorelimde etkinlik kusur kalsin..ps5 in cikis oyunu bile olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 31 Ekim 2016; 14:50:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alsndnz

konsol cikti 4 senedir zelda yok diyenlerin konsolunda 4 senedir god of war olmadigi gercegi :(

wiu yu ciddiye alıp ps le rekabetemi sokuyorsun

• reddit bakarsınız 2017 kasım ayında cıkacak :D

• cidden acıyorum su ps4 oyuncularına

• neden göstermuyorlar hııım hani oyunlar sony ciler 2017 giriyoruz yoksa 2017 konuscaksınız o ana kadar troll devam yanı hıım

• quote:

Orjinalden alıntı: dominnic

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: dominnic

Hiç göstermeyin gerek yok sürpriz olsun :) oyun çıkmadan oyunu oynamış kadar olmayalım :)</blockquote>

Kesinlikle haklısın,Uncharted 4'ü oynamış kadar olmuştum..Aslında bizimde yayınlanan videolara bakmamamız gerekir ama işte meraktan...</blockquote>

aynen napıcan merak en can alıcı sahneleri izledik unc4 te abisinin ölmediğini gördük daha birsürü şey oynarken ne anlamı kaldı hiç

Aynen yaa hiç bir duygusal bişey yaşamadım oyunda,Çünkü ne olacağını biliyordum tanıtım videolarından...Ya açık dünya oyunlar neysede böyle oyunların gerçekten videoalarının az gösterilmesi lazım..

• Bu oyunun ve Horizonun grafiklerini ps4 de görünce inanmayanlar bile olmuştu oysaki ps4 pro rahatça oynatıyor ps4 pro nun ps4 den farkını 2017 sonlarında göreceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: alsndnz

konsol cikti 4 senedir zelda yok diyenlerin konsolunda 4 senedir god of war olmadigi gercegi :(</blockquote>

wiu yu ciddiye alıp ps le rekabetemi sokuyorsun

Yıl biraz abartı ama sonuçta doğru mu doğru. :) Geç kaldılar. Ayrıca çıkışına kadar da baya zaman geçecektir. Niye sokulmasın satmıyor ya da görsel olarak ps4 ayarı olmaması iyi oyunları olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki. Adamlar satmayan konsola kafadan 20 civarı exc oyun çıkarmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 31 Ekim 2016; 15:36:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.