Şimdi Ara

Hitman: Sniper güncellemesi oyunu Cadılar Bayramına çeviriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hitman: Sniper güncellemesi oyunu Cadılar Bayramına çeviriyor

Square Enix’in popüler suikastçi oyunu Hitman: Sniper, yaklaşan Cadılar Bayramı öncesinde önemli bir güncelleme aldı. Oyunun tamamı Cadılar Bayramı temasına bürünürken, sınırlı sayıda özel bir silah da envantere eklendi.

Cadılar Bayramı Teması

Yeni güncelleme sonrasında oyuncular Cadılar Bayramı temasına adeta doyacak. Ayrıca Karadağ’daki görevde de Cadılar Bayramı dekoru ağırlıkta ve üst seviye hedefler özel kostümlerle karşınıza çıkacak. Yine oyuna bir Cadılar Bayramı müziği eklenmiş.

Agent 47 tarafında ise sınırlı sayıda bir crossbow silahı görüyoruz. Özel silah, domino atışlarında düşmanı daha fazla havaya fırlatma veya aynı anda birden fazla ok atabilme gibi ilginç özelliklere sahip. Hitman: Sniper güncellemesinin, bir oyunda bu yıl yapılmış en iyi Cadılar Bayramı güncellemesi olduğu ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.Mafia III: Rivals indirmeye sunuldu

Hitman: Sniper ayrıca Cadılar Bayramı nedeniyle yüzde 80 civarında bir indirime girmiş durumda. iOS versiyonunda 59 kuruş fiyat etiketi varken Android tarafında ise 3.09TL civarında bir fiyat isteniyor.

• Ben oynuyorum 59 kurusa hitman go, lara croft go ve bunu almistim. Iyiden kotuye siralarsam H Go L Go H Sniper

• HTC 10 cihazında takılan, optimizasyon özürlü bir oyun...
    Her güncelleme daha da mahvediyor...

• ios ta efsane oyunlardan birisi.
    0,59-TL'ye almıştım Hitman Sniper, Go, Lara Craft GO.
    Efsane.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.