Şimdi Ara

Huawei Enjoy 6 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gelecek hafta itibariyle yeni amiral gemi modeli Mate 9’u tanıtmaya hazırlanan Huawei, aradaki süreyi boş geçmemek istemedi ve batarya kapasitesine ağırlık verdiği giriş seviyesi yeni bir akıllı telefon duyurdu. Huawei Enjoy 6 daha çok genç tüketicilere hitap eden bir akıllı telefon.

Can Alıcı Noktası Batarya

5 inçlik AMOLED ekranında 720p çözünürlük sunan akıllı telefona 8 çekirdekli MediaTek MT6750 yonga seti eşlik ediyor. Gövde metal alaşımdan imal edilirken, parmak izi okuyucu arka kısma yerleştirilmiş. 3GB LPDDR3 RAM ile desteklenen modelde 16GB arttırılabilir depolama kapasitesi yer alıyor.

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde, ön kısımda ise 5MP çözünürlüğünde bir kamera barındıran modelin can alıcı kısmı bataryası. 4100mAh kapasiteli bataryanın 2 güne kadar rahatlıkla idare edebildiği belirtiliyor. Bunun haricinde Bluetooth 4.0, WiFi, GPS gibi özellikler standart.

Ayrıca Bkz.TV uygulaması ile eğlence tek merkezde toplanıyor

Android 6.0 Marshmallow üzerinde EMUI arayüzünü çalıştıran Huawei Enjoy 6 için 192$ civarında bir fiyat etiketi belirlenmiş. 5 farklı renk seçeneği sunan model önümüzdeki günlerde Çin’de satışa sunulacak. 

Huawei Enjoy 6 tanıtıldı 

• Son 3 yıldır 1-2 güncelleme ile Çin firmaları aynı ürünü ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor , işin çekiciliği kalmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

Son 3 yıldır 1-2 güncelleme ile Çin firmaları aynı ürünü ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor , işin çekiciliği kalmıyor

Iphone7 yenilikten kullanılamıyor
  • Güncelleme konusunda sıkıntı olmazsa Huawei zaten kaliteli markadır. Mate 7 kullanmıştım, onun verdiği hissi ve iPhone nede HTC telefonları vermiştir bana.

• Huawei ucuza satmıyor keşke az daha uygun fiyatlı olsa.

• Yüksek bataryalı telefonlara rakip çıktı. Asus lenovo xiaomi Türkiye ye getirene kadar huawei piyasayı süpürür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık neredeyse bütün telefonlar birbirlerine mi benziyorlar, bana mı öyle geliyor?

• mtk değilde s625 olsaymış çok iyi olurmuş...

• Redmi 3 pro daha alinasi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: furkant1

quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

Son 3 yıldır 1-2 güncelleme ile Çin firmaları aynı ürünü ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor , işin çekiciliği kalmıyor

Iphone7 yenilikten kullanılamıyor

IPhone dışında bütün markaları kullanmış biriyim . Konuyu oraya nasıl bağlayabildin halen anlamış değilim . Cidden düşünüyorum şu an

• 720p ekran 16 gb ram bu fiyata yakışmamış. Neredeyse 200 dolara.http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-redmi-3-pro-3gb-32gb.html 150 dolar.

• S7 Edge'ni satan kardeşime P9 aldık.
    O kadar para verip yaralanmaya, yangına değmezdi. Hatta üstüne paramız arttı...
    Huawei Teleservice ile de çalışmıyor, Bence almamak için bir sebep kalmadı.
    İlk defa parasını hakeden bir cihaz kullandığını söylüyor kardeşim...

• Son 2 telefonumda (S3, Z2) 16 GB depolama vardı. Benim gibi uygulama kullanımı fazla olan insanlara 16 GB yetmemeye başladı. Beğendiğim telefonların genişletilebilir 32 GB depolaması olanları Türkiye'ye getirmiyorlar. Hafıza yuvası olmayanların 64 GB modelini getirmiyorlar. Getirseler fiyatlarının albenisi olmuyor. Sanki anlaşmışlar da birbirlerine rakip olacak veya fiyat/performans ürünü olup diğer modellerinin önünü kesebilecek diye bilerek böyle modelleri çıkarıyorlar.

• 700tlye getirseler küçük telefon noktasında güzel altarnatif olur

• işlemci,depolama,çözünürlük eksileri.

• Tasarım samsung un telefonuna benzemiş yoksa Bana mı öyle geliyor?

• kasası çirkin olmuş ancak özellikleriyle ve bataryasıyla satar bu cihaz.
    4100 mAh Mate7de var, kullanıyorum herkes imreniyor.
  • Sar degeri kaç? Bilerek mi açıklamıyorlar nedir hiçbir yerde yok.

• Redmi 3 den esinlenmişlerde aynı özellikte redmi 3 100$ Nerdeyse iki katı fiyat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.