- x
264 uzantılı video dosyaları
11 Cevap3827 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1215 Mesaj
5 Şubat 2007; 18:01:22 

selamlar elimde uzantısı 264 olan videolar var. daha önce böyle bir dosyayla karşılaşmamıştım. dspr diye bir programla ancak oynatılabiliyor. bu formatı diğer formatlara değiştirebileceğim bir converter varmı acaba. totali imtoo yu pumayı blazeyi denedim. avi mpeg veya diğer güncel formatlardan birine çevirmek istiyorum. yardım ederseniz sevinirim

Bu ezanlar ki şahadetleri dinin temeli-
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli
Normal hayat yoktur sadece hayat vardır

158 Mesaj
5 Şubat 2007; 23:23:48 

Formatın x264 olduğunu tahmin ediyorum. Öyleyse K-Lite Codec Pack kurarak Windows Media Player yahut BS Player'da videoları oynatabilirsin. Format dönüştürücüler her zaman kalite kaybına neden olur. Kalite kaybını önlemek istersen de çok ama çok fazla vakit harcaman gerekir kaliteli bir encoding süreci sırasında.

1215 Mesaj
6 Şubat 2007; 7:59:14 

amacım bilgisayar harici bir playerde (dvd vcd) oynatabilmek. o yüzden güncel bir media formatına dönüştürmek istiyorum. sonra nasıl olsa izleyeceğim playere göre convert edebilirim. ama böyle *.264 uzantılı olunca bişey yapamıyorum. o yüzden bilen biri varsa yardım lütfen

158 Mesaj
6 Şubat 2007; 10:27:24 

TMPGEnc 4 Xpress kullanarak bu işi yapabilirsin. Çok iyi dönüştürür, tavsiye ederim.

1215 Mesaj
6 Şubat 2007; 11:55:38 

quote:

Orjinalden alıntı: acgur

TMPGEnc 4 Xpress kullanarak bu işi yapabilirsin. Çok iyi dönüştürür, tavsiye ederim.

dediğim uzantıları değiştirdiğini bildiğin içinmi tavsiye ediyorsun yoksa sadece iyi bir divx işleme yazılı olduğu için bi dene mi diyorsun. çünkü özelliklerinde hiç öyle bişey yok

184 Mesaj
6 Şubat 2007; 14:02:46 

yeniden adlandırdan .264 uzantısını silip .avi yap. tabi orjinalinin yedeği al önce. böyle açmayı dene birde. açarsa zaten her tür converter la çevirebilirsin.

28 Mesaj
15 Mart 2007; 21:38:11 

aynı şekilde benimde elimde .264 uzantılı videolar var soldier kardeş sen bu söylenen programla çevirebildinmi elindekileri ölese bende yapim eğer olmadıysa yardımcı olucak hiç kimse yokmu:(

[a=1][c=14]Her kendini bilmez bir kişinin hakkından bir bilirkişi gelirmiş...[/c][/a]

808 Mesaj
15 Mart 2007; 22:04:19 

Aşağıda verdiğim linklerdeki Video Codec' leri kurun. Media player, Vlc, Bs Player vb. oynatıcılarda ilgili vidyolarınızı seyredebilirsiniz.

x264 Video Codec rev. 634

FFDShow MPEG-4 Video Decoder 2007-03-14

28 Mesaj
16 Mart 2007; 20:45:51 

arkadaşım dediğin codecleri ve diğerlerini (sitede bulduklarımı) indirdim ama genede açamadım başka bi yolu varsa bi oynatıcı yada çevirici çok makbule geçer
şimdiden teşekkürler:(:(

[a=1][c=14]Her kendini bilmez bir kişinin hakkından bir bilirkişi gelirmiş...[/c][/a]

120 Mesaj
17 Mart 2007; 12:59:18 

bahsettiğin 264 olan durumdaki film görüntü neyse .mkv uzantılımı?

Long Live Heavy Metal

28 Mesaj
17 Mart 2007; 20:47:49 

hayır arkadaşım uzantısı .264 mkv diil

821 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:18:21 

Eski bir konu ama çözüm bulunamış.

ben Çözümü söyleyeyim ;

Total video converter HD 3.71 yüklediğinizde yanında bir player geliyor onunla oynatabilirsiniz vidyoları. Ayrıca videolarıda istediğiniz formatada çevirebilirsiniz converterla ;)

Ancak Fikirdir Varlığın,Gerisi Et ve Kemiktir Bir Yığın
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » 264 uzantılı video dosyaları
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.166