Şimdi Ara

Galaxy Note 7 sahiplerine müjde: Gelecek yılın amiral gemilerinde yarı yarıya indirim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy Note 7 sahiplerine müjde: Gelecek yılın amiral gemilerinde yarı yarıya indirim var

Galaxy Note 7 faciası sonrasında marka imajı kötü bir şekilde sarsılan Samsung, ayağa kalkabilmek için tüketiciye yönelik önemli avantajlar sunmaya hazırlanıyor. Galaxy Note 7 sahipleri bu anlamda önemli bir indirim ve değişim programına alınacak.

Program Güney Kore’de Başlıyor

Şimdilik Güney Kore’de duyurulan programa göre Galaxy Note 7 sahipleri yarı fiyatına Galaxy S7 veya S7 Edge modellerinden birisini satın alabilecek. İlk etapta zarar karşılanmamış gibi görünüyor ancak programın 2017 ayağı çok daha avantajlı.

Galaxy S7 serisinden birine geçen mağdur kullanıcılar eğer isterlerse gelecek yılın Galaxy S8 veya Galaxy Note 8 modelinden biri ile ücretsiz değişim yapabilecek. Yani aslında gelecek yılın modelini şimdi yarı fiyatına satın almış olacaklar.

Bu noktada önemli bir ayrıntı mevcut zira Galaxy Note markasının tamamen rafa kalkacağı konuşuluyordu. Samsung’un şu an için böyle bir planının olmadığı ve yol haritasında da bir değişiklik yapmadığı anlaşılıyor. Yine Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 şeklinde iki amiral gemisi göreceğiz.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 modelinde gecikme sinyali

Programın şimdilik Güney Kore için duyurulduğunu belirtmiştik ancak muhtemelen global çapta yaygınlaşacaktır zira bölgeye özel kalırsa tüketicilerden tepki görür, hatta dava konusu bile olabilir. Bu bakımdan yakın dönemde veya Galaxy S8 lansmanında yeni bir duyuru olabilir. 

• Vay be

Acaba apple da boyle bir sey olsaydi ne yaparlardi diye dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten böyle bir hamle yapacaksa helal olsun . 10 puan kaybettiyse 20 puan kazandırır bu.

• Tüh sıcak fırsatmış note 7 :(

• quote:

Orijinalden alıntı: RealW

Vay be

Bizim telefonumuz yanmıyor, siz düşmesin diye çok sıkı tutuyorsunuz ondan sıcaklığı artıyor ve yanıyor, üretim problemimiz yok, diyebilirlerdi :)
  • galaxy noteun rafa kalkıcağını anca hit almak için sürekli haber uyduran siteler konuşuyordu başka kimse değil

• bu kampanya avrupada olmaz cünkü cekik gözlüler burayi sazan yerine koyuyorlar

• aman iphone almayin seneye bizim amiral gemiler yarı fiyatına demek istemisler

• Ayrıca 5 den 8 e atlayan ilk telefon modeli ünvanını da alacak. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

quote:

Vay be

Bizim telefonumuz yanmıyor, siz düşmesin diye çok sıkı tutuyorsunuz ondan sıcaklığı artıyor ve yanıyor, üretim problemimiz yok, diyebilirlerdi :)

Sizin telefonun yanmamaktan hariç çuvalla eksiği var yanmaya gelene kadar onlari giderin apple baba ne verse yarabbi şükür diyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • töbeeeeee la bedava verse adamlara saatli bomba satsobra yarıyarıya de :S

• Keşke benim s7 de yansa di

• Yılın sıcak fırsatı kaçtı

• bedava vermesi lazımdı. cihaz 4000tl den çıkar piyasaya, 2000tl den note7 sahiplerine satılır. 6 ay sonra da zaten S8 in fiyatı 2000 tl ye düşer. note7 ye verilen 3000tl de çöpe gitmiş olur.

• bilseydim bi note 7 alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Keşke benim s7 de yansa di

s7de kronik patlama sorunu yokki hocam
  • quote:

Vay be

Apple da böyle bir facia olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: stackman

Gerçekten böyle bir hamle yapacaksa helal olsun . 10 puan kaybettiyse 20 puan kazandırır bu.

Bide S8'de patlıyormuş 100 puan sil

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    İnşallah 100 puanla kurtarabilir
  • keşke hepten phaplet yapmayı bıraksalar. note serisi tarih olsa.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.