Şimdi Ara

Kavisli ekrana sahip Huawei Mate 9 Pro basın görseli sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kavisli ekrana sahip Huawei Mate 9 Pro basın görseli sızdırıldı

Huawei’nin belki de şimdiye kadar ki en iyi akıllı telefonu olacak Mate 9 için geri sayım devam ederken, sızdırılan görseller de giderek kaliteli olmaya başladı. Son olarak basın görseli olduğu ifade edilen görseller bizimle.

Android Dünyasının En Güçlüsü

Huawei Mate 9, firmanın Leica ile işbirliğine gittiği ikinci akıllı telefonu olacak. Huawei P9 modelinde renkli ve monokrom olmak üzere iki arka sensör bulunuyordu. Bu sensörler ile daha kaliteli çekimler, daha etkili bokeh efekti gibi özellikler sunuluyordu.

Huawei Mate 9 ise çıtayı biraz daha yükseltmiş görünüyor. iPhone 7 Plus modelinden hatırlayacağımız optik yakınlaştırma bu modelde de mevcut ve 4x olarak belirlenmiş. Böylece yakınlaştırma yaparken kalite ve piksel kaybı yaşanmıyor. Cihazda renkli ve ana sensör 20MP çözünürlüğünde. Monokrom sensör ise 12MP çözünürlüğünde.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy C9 Pro: Samsung’un ilk 6GB RAM’li telefonu ile tanışın

Cortex-A73 çekirdeği ve Mali-G71 grafik birimi barındıran Kirin 960 yonga seti ile Huawei Mate 9, Android ekosisteminin en güçlü akıllı telefonu ünvanını elde edecek. Ayrıca ilk Cortex-A73 çekirdeği ve Mali-G71 grafik birimi barındıran cihazı da olacak.

Kavisli ekrana sahip Huawei Mate 9 Pro basın görseli sızdırıldı

İki ve Çok Farklı Versiyon Bizi Bekliyor

Huawei Mate 9 yine iki farklı versiyona sahip ancak P9 modelinin aksine versiyonlar arasında makas ve haliyle fiyat da çok açılmış. Huawei Mate 9 standart modelin ismi. Huawei Mate 9 Pro ise kavisli ekranlı ve çok daha pahalı versiyonun ismi olacak.

Huawei Mate 9 modelinde 4GB LPDDR4 RAM, 5.9 inçlik Full HD ekran, metal gövde, arka parmak izi okuyucusu, USB Tip-C bağlantısı, 64GB/128GB depolama kapasitesi, stereo hoparlörler şeklinde özellikler olacağı ifade ediliyor. Modelin fiyatı 550$-600$ arasında olacak.

Huawei Mate 9 Pro modelinde ise farklı olarak 5.9 inçlik 2K kavisli ekran, ön kısımda Home butonu, 6GB LPDDR4 RAM, 256GB depolama kapasitesi bizi bekliyor. Diğer özellikler yine aynı ancak fiyatın 1300$ gibi uçuk bir seviyeye çıkacağı belirtiliyor.

Ayrıca Bkz.iPhone 7’deki Intel modem performans konusunda geride kalıyor

Özellikle Huawei Mate 9 Pro modelinin ses getireceğini söyleyebiliriz. Galaxy Note 7 modelinin fiyasko ile sonuçlandığı bir dönemde mutlaka tüketici ilgisini çekecektir ancak uçuk fiyat nedeniyle herkese hitap etmeyebilir. İlla kavisli ekran arayanlar için Galaxy S7 Edge halen en büyük aday konumunda. Bakalım Huawei daha ne tür sürprizler hazırlayacak.

• ancak uçuk fiyat nedeniyle herkese hitap etmeyebilir.

Bu fiyatla gelirse kim alacak ki

• Tasarım çok iyi yalnız kavisli olan samsung gibi aynı ama diğer model daha şık duruyor gibi geldi bana fazla büyük gibiler birde normal modeli 5.5 olsaymış keşke...
  • https://twitter.com/evleaks/status/789994830877302784

fiyat kismi yalan pahali modeli 1300 dolar a satilacakmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranuslu61 -- 23 Ekim 2016; 19:19:46 >
  • Mükemmel şu anda android dünyasının en iyi cpu ve gpusu bu telefonda.Sd830 cıkmasına en az 8-9 ay olduğuna göre uzun bir süre tek başına lider olacak

• Çok amatör bi yırtma yapıştırma. Kasa tasarımı ile kavisli ekran birbirine uymuyor. Zaten Huawei yazısına yaklaştırın altındaki samsung yazısının silinmiş olduğunu göreceksiniz. Ayrıca huawei'nin fiziksel home tuşu kullandığı nerde görülmüş?

Kavisli ekranlı bir telefon tanıtacak olsa dahi o bu olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mail_er -- 23 Ekim 2016; 19:30:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavisli olan bildiğin Note 7 çakması.

• Ne güzel mate8 yaptınız bari mate9 u tam yapaydınız hevesim kaçtı samsung s7 çakması diye satarlar.

• Hemen Huawei bir marka telefona 1.300 dolar vermeliyim. Askflslf. S7 edge alırım. Param da artar..

• Yahu neden samsung harici hic bir firma şu kalemi telefona koyamıyor bunun sebebi nedir bilen varmı ?

Koca telefon sektöründe bir tek note serisi kalemli oda yandı gitti !

Telefon alıcaz kalemi yok diye alamıyoruz , kalem olayı benim icin o derece önemli .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 23 Ekim 2016; 19:39:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdurrahman çelebi...

• Adamlar için 1300 dolar uçuk fiyat. Bizde firmalar saolsun 4500 lira

• şimdi bu adamlar kalem koysa kimse gidip samsung almaz kaos çıkar

• Zaten Mate 8 de 1080 p fazlasıyla iyi görüntü veriyordu , ayrıcaktan 4 GB ramin fazlasıyla yeteceğinide düşünüyorum , kavisli ekran elbette güzel ama onsuzda telefonlar gayet şık ve güzel durabiliyor . O yüzden Pro versiyona gerek yok bence , hele 1300 $ gibi bir fiyattan giricekse. Normal versiyonu 500 - 550 $ fiyatı olsun birde Türkiye'ye hızlı gelsin o bana yeter , Mate 8 alıcaktım ama biraz daha bekleyeceğim sanırım . Mate 9 , Mate 8 ' i çok fena sollayacak gibi duruyor .

• yahu kardeşim bu kadar mı zor 5.7 inç ekran yapmak

phablet neden yapıyorsun neden ısrar ediyorsun şu 5.9 ve 6 inçte

Artı olarak bir de kalem lazım.Note hariç kalemi olan telefon yok ki ben eğitimlerde

çok kullanıyordum o kalemi

• Kavisli kelimesini okuyunca heyecanlandım. Gerçekten kavisli ekran sanrım g flex serisi gibi. Meğer camını hafif yamultmışlar o kadarmış

• Kalem ve kavisli ekran olunca havaya uçuyor belki de? İlk kavisli ekranlı kalemli telefon note 7 idi ve o da havaya uçtu?? :D

• Mate 9 2000tl bandına ülkemize gelirse büyük ihtimal 6s'e veda ederim

• batarya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinadin

Yahu neden samsung harici hic bir firma şu kalemi telefona koyamıyor bunun sebebi nedir bilen varmı ?

Koca telefon sektöründe bir tek note serisi kalemli oda yandı gitti !

Telefon alıcaz kalemi yok diye alamıyoruz , kalem olayı benim icin o derece önemli .

Hay cok yasa bilader bir tane kaliteli kalemli telefon yok note tan baska varda yok yani lg ve alcatelin yaptıgı bir iki girişim var ama cokta kullanıslı degıl mis gibi telefon yapıyosun bi tane hakketen sağlam kalem koymak bukadar zormu ne yapıyım kalemi olmayan esek gibi telefonu o ekran okadar büyükse kalemle nasıl olur acaba diye düşünmedilermi anlamakta zorluk cekiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.