Şimdi Ara

Doctor Strange ile ilgili ilk tepkiler gelmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Doctor Strange ile ilgili ilk tepkiler gelmeye başladıDoctor Strange ile ilgili ilk tepkiler gelmeye başladı
    Sevilen kahramanlarını bir bir beyaz perdeye taşımaya devam eden Marvel, şimdi de Doctor Strange'i sinemaseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Marvel çizgi romanlarının en sevilen kahramanları arasında yer alan Doctor Strange'in bireysel filmi önümüzdeki hafta vizyona girecek. Film için meraklı bekleyiş sürerken, Doctor Strange'i erkenden izleme şansı yakalayan bazı eleştirmenler ve sinemaseverler film hakkında görüşlerini sosyal medya üzerinden paylaştılar.

Doctor Strange ile ilgili gelen ilk tepkilere bakılırsa filmin en beğenilen yanları Benedict Cumberbatch'in performansı ve filmin görsel tasarımı olmuş gibi görünüyor. Doctor Strange'in Marvel Sinematik Evreni'ndeki en iyi filmlerden biri olmadığı konusunda hemen hemen herkes tarafından kabul ediliyor, ancak filmin kendisine has tarzı ile diğer Marvel filmlerinden ayrılmayı başardığı ve bu yönü ile izleyicilere özgün bir deneyim yaşattığı söyleniyor.
    Sinemaseverleri, Marvel Sinematik Evreni'nde daha önce işlenmeyen büyülü bir dünyaya taşıyacak olan Doctor Strange, geçirdiği trafik kazası sonrası kariyeri sona eren yetenekli ve son derece kibirli bir cerrah olan Stephen Strange'in hikayesini anlatıyor. İyileşme umudu ile çıktığı yolculuğu sırasında son derece yaşlı ve esrarengiz bir büyücü ile tanışan Dr. Strange, mistik bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Başrollerinde Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen ve Michael Stuhlbarg'i izleyeceğimiz Doctor Strange, 4 Kasım'da vizyona girecek.

• Muhteşem bir film olacağa benziyor. Ki inşallah öyle olur, aylardır bekliyorum.

• Hadii

• Alien+Predator, marvel ekibini yer. Çünkü sigourney weaver yok. Mesela hulka alien larvası bulaştımı durduramazlar veya predatör, demiradamın giysiyi giydimi gg.

• beklediğim bir film hadi bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gökdelen bükücü Dr. Strange

Zaten şimdiye kadar en iyi Marvel filmleri daha ciddi çekilen Winter Soldier,Civil War gibi filmler oldu.Mizahi yönü ağır basan Ant man gibi filmlerde gayet iyiydi aslında.

Dr Strange ilk filmi olduğu ve karakteri tanıtıp,sevdirecek olmaları yüzünden mizahi-görsel yönü daha çok ön plana çıkarılacak gibi duruyor.
  • İki kere okudum ama tepki neymiş onu anlamadım, biraz doğru kelimeleri seçseniz daha iyi olacak. Keşke "tepki" yerine "etki" yazsaydınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Alien+Predator, marvel ekibini yer. Çünkü sigourney weaver yok. Mesela hulka alien larvası bulaştımı durduramazlar veya predatör, demiradamın giysiyi giydimi gg.

İyi de ne alaka?

• quote:

Alien+Predator, marvel ekibini yer. Çünkü sigourney weaver yok. Mesela hulka alien larvası bulaştımı durduramazlar veya predatör, demiradamın giysiyi giydimi gg.

Ne anlatıyon olm sen!

• quote:

,Doctor Strange ile ilgili ilk tepkiler gelmeye başladı

• Doctor strange ve black panter bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu 4 dx de izleriz artık

• rosedaled3 kullanıcısına yanıt
    Imax'e kıyasla önerir misiniz ?

• IMAX de izleyin bu filmi .

• Hürriyet ve milliyetin saçma sapan haber başlıkları gibi bir yazı olmuş, tepkiler ne olabilir diye merak edip okudum ama başlığı ile hiç alakası olmayan bir yazı olmuş!

5. sınıftan itibaren yazım teknikleri anlatılır ama çoğu insan beceremez, aslında becerebilir ama hayata adım atma mecburiyetimizin bir sonucudur bu gibi hatalar, çünkü kimse kariyer için eğitim alıp kendisini geliştirmez, sadece ve sadece maaş almak için diploma alıyoruz (Ülkemizin eğitim-Ekonomi sistemi yüzünden) ve işte böyle sonuçları en popüler teknoloji sitelerinde bile görebiliyoruz.

Emeğin için teşekkürler, ama yine de dikkat etmekte fayda var.

• Dr. Strange için daha uygun bir oyuncu düşünemiyorum. Cuk oturmuş. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

• Benedict Cumberbatch hep ukela, kendini beğenmiş rollerde kendini gösterdi Enigma dışında. Eğitime ihtiyacı olan ve kendini geliştiren ve ardından gökdelen büken bir doktor ilginç olacak. Neo gibi. Konuya hakim değilim, çizgi romanlarını okumak lazım sanırım.

• marvel sinemadaki paranın tadına vardı artık tüm cizgi kahramanlarına bir film cıkartırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Benedict Cumberbatch hep ukela, kendini beğenmiş rollerde kendini gösterdi Enigma dışında. Eğitime ihtiyacı olan ve kendini geliştiren ve ardından gökdelen büken bir doktor ilginç olacak. Neo gibi. Konuya hakim değilim, çizgi romanlarını okumak lazım sanırım.

Doctor Strange in animasyon filmini izle yeter. Filmle aynı hikaye.
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt
    Denemedim o yüzden kıyas yapamicam.4dx eğlenceli ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rosedaled3 -- 25 Ekim 2016; 9:18:29 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.