Şimdi Ara

Samsung kullanıcılarını kızdıracak patlamış Galaxy Note 7 görünümlü iPhone 7 kılıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung kullanıcılarını kızdıracak patlamış Galaxy Note 7 görünümlü iPhone 7 kılıfı 
    Bildiğiniz gibi Samsung için maddi ve manevi büyük hayal kırıklığı yaratan Galaxy Note 7'nin üretimi tamamen durduruldu ve ülkemiz de dahil olmak üzere iade programı başlatıldı. Tanıtım gecesinin ardından ön sipariş rekoru kıran ancak bataryadaki problem sebebiyle yaşanan patlamalarla Samsung’un üzerine kara bulut gibi çöken cihaz, Apple fanatikleri için büyük eğlence kaynağı oldu.

Çeşitli mesaj ve fotoğraflarla Güney Koreli şirketin başarısızlığıyla alay eden Apple hayranlarının son hamlesi ise sizi biraz şaşırtabilir. Zira "Explo-Sung" isimli iPhone kılıfı görünüş itibariyle patlamış Galaxy Note 7'ye benziyor. Hatta alınan ilk baskıların üzerinde Samsung yazısı dahi yer alıyor ancak tahmin edebileceğiniz gibi davalarla uğraşmak istemeyen tasarımcılar satışa sunulan versiyonunda herhangi bir marka ismi geçirmiyorlar.

Kaplama şeklinde satışa çıkan koruyucu, cihazın ön ve arka yüzeylerine yapıştırılarak kullanılabiliyor. iPhone 5 ve üzeri modeldeki Apple telefonlarla uyumlu kılıfın satış fiyatı ise 24.99 dolar. Yapıştırma olduğu için cihazı korumayan ancak tasarımıyla Samsung kullanıcılarını kızdırabilecek ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

• Ne samsung kullanıyorum ne de iphone fakat bir telefonun sıcaktan patlaması ne zamandan beri normal oldu acaba. İşim gereği sık seyahat ediyorum ve telefon devamlı arabanın ön camında şarja takılı halde tutacakda duruyor. Özellikle yazın güneşi tam karşıdan alıyor ve bazen elle tutulamayacak kadar sıcak oluyor. Buna rağmen şükür bir sorun yaşamadım. Fazla ısıdan güvenlik gerekçesiyle frekansın düşmesi hatta reset atma sorunlarını duydum fakat patlama olayını hiç duymamıştım. Bence bu durum da normal bi durum değil.
  • İphone a da isteriz..

Samsung kullanıcılarını kızdıracak patlamış Galaxy Note 7 görünümlü iPhone 7 kılıfı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung bükülmeyen telefon diye 6 serisi ile çok dalga geçmişti. Sıra Apple da . Samsung kendisi kaşındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 22 Ekim 2016; 19:49:55 >
  • Patlamış görüntüsü veren kaplama demek sanırım daha doğru olacaktır. Tabi kim neden böyle birşey alır en ufak fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

İphone a da isteriz..

O iphone aşırı sıcaktan patladı, durup dururken değil, her ne olursa olsun samsung karizmayı fena çizdirdi, alay konusu bile oldu.

an itibariyle apple temsili değil direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekirkara -- 22 Ekim 2016; 17:31:45 >

• quote:

İphone a da isteriz..

Her yere bunu atarak kendini mi avutuyorsun? Ah Samesung fanboyu ahh.
  • iphone önce çizilen kasa için kılıf alın saçmalığını düşünsün, o kadar para ver cihazı gösterme yok canım..

• KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    O kadar para ver cihaz elinde patlasın
    En azından kılıf takınca kullanabiliyon
    Çizik mizik
    Note 7yi
    Nabacan ışıde katılıp bombamı yapacan

• quote:

Orijinalden alıntı: tekirkara

quote:

İphone a da isteriz..

O iphone aşırı sıcaktan patladı, durup dururken değil, her ne olursa olsun samsung karizmayı fena çizdirdi, alay konusu bile oldu.

Ne samsung kullanıyorum ne de iphone fakat bir telefonun sıcaktan patlaması ne zamandan beri normal oldu acaba. İşim gereği sık seyahat ediyorum ve telefon devamlı arabanın ön camında şarja takılı halde tutacakda duruyor. Özellikle yazın güneşi tam karşıdan alıyor ve bazen elle tutulamayacak kadar sıcak oluyor. Buna rağmen şükür bir sorun yaşamadım. Fazla ısıdan güvenlik gerekçesiyle frekansın düşmesi hatta reset atma sorunlarını duydum fakat patlama olayını hiç duymamıştım. Bence bu durum da normal bi durum değil.

• Apple da samsung u taklit etmeye basladi hakkaten haa..

• Kardeşim isteyen istediğini kullansın. Kendi kullandığınızın kalitesinden endişeniz mi var ki karşınızdakine çamur atma ihtiyacı hissediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

Orijinalden alıntı: tekirkara

quote:

İphone a da isteriz..

Ne samsung kullanıyorum ne de iphone fakat bir telefonun sıcaktan patlaması ne zamandan beri normal oldu acaba. İşim gereği sık seyahat ediyorum ve telefon devamlı arabanın ön camında şarja takılı halde tutacakda duruyor. Özellikle yazın güneşi tam karşıdan alıyor ve bazen elle tutulamayacak kadar sıcak oluyor. Buna rağmen şükür bir sorun yaşamadım. Fazla ısıdan güvenlik gerekçesiyle frekansın düşmesi hatta reset atma sorunlarını duydum fakat patlama olayını hiç duymamıştım. Bence bu durum da normal bi durum değil.

Bende kimsenin borazanı değilim, lithium pillerde sıcaklık yükseldikçe risk artıyor bu demek değil ki pil hemen yanacak sırf sizin telefonunuz değil, bütün telefonların çoğu yanmıyor, bende daha yeni aldığım 7'yi bugün arabada unuttum araba yanmadı ama yanma riski vardı olabilirdi. Samsung telefonlara gelirsek devredeki bir hata yüzünden yanıyorlardı bu yanan iphonelar ise büyük ihtimal devre kaynaklı değil pildeki hatalı üretim veya çevresel faktörlerden kaynaklı, ikiside yandı ama fark var birinde kronik sorun vardı toplatıldı, sonuca gelirsek lithium pil taşıyan hiç bir cihaz %100 güvenli değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekirkara -- 22 Ekim 2016; 20:31:30 >

• quote:

İphone a da isteriz..

Gülme komşuna gelir başına ve ayrıca sıcaktan patladı diyenler bu ilk patlayan iphone 7 değil

• Snopdragon 810 kullanıcıları ne yapsın ?

• Yani artık yapacak hiç bişey bulamadınız heralde kılıf haberlerine geçtiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İphone a da isteriz..

• Hı hı adamın yüzünde patlayan iPhone 7'de adamın ateşi var diye patlamıştır kesin...

• Durduramıyoruz efendim.

• Samsung kullanıcıları niye kızsın? Adamlar ürünü alıp size hediye vereceğiz demedi mi? Mağdur mu bıraktı sanki. Büyük firmalar bir hata yaptığında arkasında duruyorsa sinir olmaya gerek yok.

• quote:

İphone a da isteriz..

O olayda kullanici hatasi var. Plajda sicakta arabanin icinde unutmus. O sicakta arabada insa olsa rahmetli olur ...

Samsung Galaxy S7 Edge ve Note7 patlamalari ansizin ilik ortamlarda normal sartlar altinda olmasidir.

Arada ciddi fark . Sebepleri yuzunden Samsung cihazlari yasaklandi .

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.