Şimdi Ara

Tom Cruise, unutulmaz rollerini 10 dakikada yeniden canlandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Tom Cruise, unutulmaz rollerini 10 dakikada yeniden canlandırdı

Hollywood'un en büyük yıldızları arasında yer alan Tom Cruise, 35 yıllık oyunculuk kariyerinde birçok unutulmaz role imza attı. Johnny Depp, Will Smith ve Brad Pitt gibi yıldız oyuncuların gişede hüsranla karşılaştığı şu günlerde hala ismiyle filmlerini zirveye taşıyabilen belki de son isim olan Cruise, bu 35 yılda imza attığı unutulmaz rolleri, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir talk show'da yeniden canlandırdı.

Dün vizyona giren yeni filmi Jack Reacher: Never Go Back'in tanıtımı için çalışmalarını sürdüren Tom Cruise, geçtiğimiz günlerde James Corden'ın sunuculuğunu üstlendiği Late Late Show'a konuk oldu. Yıldız oyuncu, Late Late Show'un en popüler skeçlerinden biri olan Role Call'da Corden'a katıldı ve ikili birlikte Cruise'un unutulmaz rollerini 10 dakika gibi kısa bir sürede yeniden canlandırdılar.

Başrollerinde Tom Cruise'e Cobie Smulders, Aldis Hodge, Patrick Heusinger, Holt McCallany ve Danika Yarosh'un eşlik ettiği filmin yönetmenliği Edward Zwick (Kanlı Elmas, Son Samuray) üstleniyor.

• Video ölü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bu bi de Denzel abimizin oyunculuğuna hastayım. Her filmini izlerim.

• Güzeldi. Hollywood'da Tom Cruise kadar sempatik oyuncular yok denecek kadar az.

• Guinness'e girmiş cinsellik rekorları için tıklayın.http://bc.vc/VXPyn4i şifreli maçları ücretsiz ve canlı izlemek için tıklayın.http://bc.vc/6cGeEyL

• 10 numara olmuş :) Helal

• Risky Business neredeeeee ? diyecektim ki , en sona atmışlar
  • funnel kullanıcısına yanıt
    Alt yazı olsa ne var

• Eğlenceli bir program olmuş.
  • İyi yapmışlar

• Bilim kurgu ve aksiyon tarzı filmlerini kaçırmam

• mynettenbozmadonanimhaber.com

• Son Samuray, Oblivion filmi efsanedir.
  • Adam yakışıklılığı sayesinde değil oynadığı filmlerle efsane olmuş. Adam kalitesiz hiçbir filmde oynamıyor. Her filmi kaliteli.
  • Edge of Tomorrow , Oblivion , Minority Report , War of the Worlds efsane filmleridir bilim kurgu aksiyon herşey yakışıyor

• Vanilla Sky idare eder ama Eyes Wide Shut'ı beğenmemiştim ben mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Adam yakışıklılığı sayesinde değil oynadığı filmlerle efsane olmuş. Adam kalitesiz hiçbir filmde oynamıyor. Her filmi kaliteli.

her filmi kaliteli?
  • Valkyrie i bekledim çıkmadı

• tam bir reis
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.