Şimdi Ara

Samsung Galaxy C9 Pro: Samsung’un ilk 6GB RAM’li telefonu ile tanışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy C9 Pro: Samsung’un ilk 6GB RAM’li telefonu ile tanışın

Akıllı telefon pazarında bir süredir kötü günler yaşayan Samsung, yeni modeller piyasaya sürerek zararı en aza indirmeye çalışıyor. Bugüne kadar Samsung’dan amiral gemi sınıfında beklediğimiz hamle üst seviye sınıfta geldi ve ilk 6GB RAM taşıyan telefonu duyuruldu.

İlklerin Telefonu

Samsung Galaxy C9 Pro olarak isimlendirilen akıllı telefon, üst seviyede mücadele edecek. Bununla birlikte firmanın ilk 6GB RAM bellek taşıyan akıllı telefonu ünvanını elde etti. Ayrıca pazarın ilk Snapdragon 653 yonga seti taşıyan akıllı telefonu olma özelliğine de sahip.

6 inçlik Full HD Super AMOLED ekrana sahip olan akıllı telefon, Snapdragon 653 yonga setinden gücünü alıyor. Önceki nesle göre yüzde 10 daha hızlı olan yonga setinde 300Mbps indirme hızlarına ulaşan Cat. 7 LTE modem yer alıyor. Yine QuickCharge 3.0 desteği de mevcut.

Tamamen metal gövde 6.9mm kalınlığında ve 185gr ağırlığında. Ön Home tuşu içerisinde yine parmak izi okuyucusu yerini almış. Görsellerden anlaşıldığı üzere arka kısımdaki anten çizgileri biraz daha farklı. Samsung bunun yeni bir işçilik olduğunu belirtiyor.  

Ayrıca Bkz.Samsung, sektörün ilk 8GB LPDDR4 RAM belleğini sunar

Cihazın 64GB depolama kapasitesi hafıza kartları ile arttırılabiliyor. Arka kısımda otomatik odaklamalı ve dual LED flaşlı 16MP çözünürlüğünde bir kamera yer alırken, ön tarafta da yine 16MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. 4000mAh kapasiteli bataryanın hızlı şarj ile desteklendiğini belirtelim. İşletim sistemi Android 6.0.1.

Bilindiği üzere Galaxy C serisi daha çok Çin pazarına hitap eden modellere sahip. Galaxy C9 Pro için de aynı durum söz konusu. 475$ civarındaki fiyat etiketi şimdilik Çin’de geçerli olacak. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Bunun güdüm kiti varmıs ayrıca magaralarda ki teroristler için nufus edici savaş başlığı takılabiliyormus.Basınc etkisiyle ciğerleri patlattığı raporlara yansımıs

• Samsung note 7 faciasından kalan zararını çıkarmak için atak yaptı. Heryerde samsung reklamı görür olduk indirimler fln filan. Normalde 2000 e yakın hatta biraz daha üstünde satılması planlanan bu telefon ülkemize gelirse 1500 1750 civarına satışa çıkabilir

• 4000mAh patlasa mahalleyi siler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciroer

Bunun güdüm kiti varmıs ayrıca magaralarda ki teroristler için nufus edici savaş başlığı takılabiliyormus.Basınc etkisiyle ciğerleri patlattığı raporlara yansımıs

Bi bitmediniz

• Gyro ve ois yok heralde

• arkadaşıma hb den 1200 tl ye c5 aldık. fiyatına göre efsane. metal kasa 4gb ram 1080p ekran. 6,0 android. ince hafif ve telefon akıyor.

• SD653'e 6GB ram koysan ne olur Allah askina suan 2GB ramli cihazlar bile sikintisiz calisiyor.Benim cihaziminda 4GB bellegi var makina komple dolu 1.2GB'ın altina dustugunu gormedim genelde bosta 1.7GB oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: ciroer

Bunun güdüm kiti varmıs ayrıca magaralarda ki teroristler için nufus edici savaş başlığı takılabiliyormus.Basınc etkisiyle ciğerleri patlattığı raporlara yansımıs

Bi bitmediniz

saSamsung Galaxy C9 Pro: Samsung’un ilk 6GB RAM’li telefonu ile tanışın

• galeriyi değiştirin gözünüzü seveyim

• Görsellere gore samsung bu kez stereo hoparlor kullanmis. Umarim bu seneki amiral gemi modellerinde de bu durum devam eder.

• Not 8'i bekliyorum

• espriler havada ucusuyo yine toplu igne uretemeyen ulkenin sefil insanlari

• Olley be sonunda 50 Gb Rar dosyasını çıkartıp, aynı zamanda 3 boyutlu iskelet üzerinden kemik yapılarını ezberlerken, kahve makinama bluetooth ile kaç gr şeker atacağı komutunu verip, samsung ceo'su takashi ile telefonda görüntülü samimi anlar yaşayabilirim.

• 5- 5.5 arası bir boyutu olsa efsane olurmuş da onu s8 e saklıyorlar herhal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler çok baydı ama C9 yerine ismi C4 olsa çok güzel olurmuş

• Güney Kore Savunma Bakanlığı aldığı kararla 2018’e kadar tüm samung füze tugaylarını note 7 füzeleri ile donatacak. 1 dakika içinde iki hedefi etki altına alabilen ve hem nükleer hem konvansiyonel başlık taşıyabilen füzeler 400 km üzerinde menzile sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

4000mAh patlasa mahalleyi siler

• telefonun arkası ferrari önü tofaş olmuş :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.