Şimdi Ara

Video Haber: Sonunda Red Dead Redemption 2'nin İlk Videosu Geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Dead Redemption ile gönüllere taht kuran seri bizleri yine hayal kırıklığına uğratmadı, aksine ağzımızı açık bırakmayı başardı!

• O değilde sen bildiğin RDR'yi gömmüşsün,Bana göre oyunun görselliği yeni nesil birçok oyundan daha iyi,Hatta atmosfer GTA 5'ten bile gerçekçi,Oyunu ps3'te oynamıştım süper gelmişti grafikler,Kötü bir TV'de oynarsanız tabi gözünüze batar çözünürük,Ben oyunu görüntü ayarlarını özelleştirdiğim kaliteli TV'imde oynadım,şimdiki oyunlarıda aynı TV'de oynuyorum çok memnunum...
  • Gökhan bey iyi özetlemiş durumu. Şöyle birşey var şimdi. Bazı arkadaşlar grafiğin oyunun gta 5'e çok benzediğini söylemişler bundna doğal birşey yok. Nasıl ki Star wars battlefront ile Battlefield 1'ide birçok benzeten, star wars'ın 1. dünya savaşı modu gibi olmuş diyen çok oldu ama oyunu oynarken bunu görmüyorsunuz sonuçta farklı bir atmosfere sokuyor. Rockstar games kendi grafik motoru olan rage'yi kullandığı için haliyle grafik benzeyecek tabi ki. Hem böylesi daha iyi. Üzerinde deneyimli oldukları için hemde kendi geliştirdikleri motor olduğu için içini dışını biliyorlar ve buda konsollara stabilite ve performans olarak iyi bir sonuç verecektir. Diğer bir konu ise PC. Bende PC oyuncusuyum ve tanıtımı çok beğendim şüphem yoktu zaten. PC'ye duyurmayacağını biliyordum rockstarın klasik huyu bu. Ama bir seri PC'ye çıkmamış ya da çıkmıyor diye hiçbir oyunu çıkmayacak diye birşey yok. Nasıl ki forza'nın son oyunu PC'ye geldi bir şekilde Bunca zaman PC'ye çıkmayan mortal kombat, 9 ve son oyunu olan 10 yani X ile PC'ye geldi ise, aynı şekilde WWE oyunu bu zamana kadar doğru düzgün gelmemişken 2k15 ve 2k16 geldi ise buda bir hayli gelecektir. Talep çok fazla olursa geri çevireceklerini zannetmiyorum. Fazla olmasınada gerek yok. Artık devir eskisi gibi değil. Son çıkardığı 2 oyunun max payne 3 ve gta 5'in pc portunun kalitesi ve satışları ortada üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen habüre steam'de ilk 10'a giren bir oyun gta 5. Fiyatının tuzlu olmasına rağmen ürünü kaliteli sununca bal gibide alıyor millet. Kimiside bu zamana kadar rockstar san diego'nun oyunları PC'ye çıkmadı diyor biri zaten çok eski diğeride belli nedenleri vardır özellikle rdr den önceki gta 4'ün pc sürümündeki büyük sıkıntılarından ve aldıkları tepkilerden ve satış rakamlarının hiç iyi olmamasından tabiki istememiş olabilirler PC portu ile uğraşmamak ya da başka sebebler vardır gökhan beyin dediği gibi. GTA V'de sadece rockstar north değil san diego'nun da katkısı var hatta bir iki rockstarın alt firmalarının daha. Araştırıp görebilirsiniz. Aynı şekilde RDR2 nin sitesinde de yazıyor dikkat ettiyseniz GTA 5 ve RDR yapımcılarından diyor GTA 5'i yapan san diego değil rockstar north ve san diego. Bu yüzden böyle bir ihtimal olamaz. Bende umuyorum ki PC'ye çıkar da şöyle şaheser bir oyunu her platformda hakkıyla oynama zevkine erişebiliriz.
  • Bir PC oyuncusu olarak soruyorum, kardeşim madem bu kadar eminsin bilgisayar sürümünün geleceğine, neden 1 yıl sonra geliyor ? Bana bunun mantığını açıklar mısın ? Konsol sattırmak için felan deme, ben PC oyuncularının çoğunun konsol alacağına inanmıyorum. Yani bu gecikmeli çıkış neden ? Madem oyunun '' maksimum platformda çıkmasını istiyor Rockstar, neden PC en sona atılıyor? ''
  • 1 dk. video sanki ps4'ten degilde Pc den alinma gibi :D . Red Red Redemtation (1) hâla oynanabilir seviyede ve cok harika bir oyun.
    Konsolari reklam amacli olarak "PC" ibaresi yok kanimca. Önce Konsollardan yamalanip PC yede cikma ihtimali bu kez biraz daha fazla ercekten.
    Gta 5 gibi bir oyunu bir süre sonra Pc 'yede portlayip cikarmislardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 21 Ekim 2016; 0:41:30 >
  • herkes diyor gta 5 gibi pc ye çıkıcak diye.. NAH çıkar.. gta nın diğer oyunlarıda geldi pc ye.. rdr 1 geldi mi pc ye ? pc ibaresi gördünüz mü ? çıkmıyıcak beyler..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • gökhan bey video haberleri tunahan la yapında böyle bir sohbet havası olsun .. biz onu istiyoruz.. samımıyet falan

• Bir arkadaş söylemişti benim bir daha söylememe gerek yok aslında ama gta v ile bu oyunu karşılaştırmayın. birbiri ile alakasız iki tip oyun. Çoğunlukla dağlar, tepeler, tahta evler ve bitki örtüsü olan kasabalar dışında pek fazla insanı da göremeyeceğiniz bir yapısı var. Başarılı bir motorları var ve bu görselliği verebilirler konsolda bunda şaşılacak ne var anlamadım. Ayrıca Işıklandırma bir oyunu rezilde eder vezirde, burada vezir etmiş. :D

• Arkadaşlar. Gösterilen trailer standart PS4 üzerinden çekilmiş. Neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum. Niye veremesin PS4 bu graikleri? Trailerda zaten adamlar PS4 üzerinden oynatmışlar oyunu. Ezbere konuşuyor millet. Gelmiş geçmiş en babe grafikli oyunlardan biri olan Uncharted 4'ü çatır çatır oynatmış bu cihaz. Neyin tartışması bu?

PS3 gibi dönemine göre oldukça mütevazı bir konsola GTA V çıkardı adamlar. Grafikler de on numaraydı. Firmanın mahareti bu biraz da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir PC oyuncusu olarak soruyorum, kardeşim madem bu kadar eminsin bilgisayar sürümünün geleceğine, neden 1 yıl sonra geliyor ? Bana bunun mantığını açıklar mısın ? Konsol sattırmak için felan deme, ben PC oyuncularının çoğunun konsol alacağına inanmıyorum. Yani bu gecikmeli çıkış neden ? Madem oyunun '' maksimum platformda çıkmasını istiyor Rockstar, neden PC en sona atılıyor? ''

Ya arkadaş nedeni şu. konsolda korsan olayı olmadığı için oyunun masraflarını konsoldan satarak kazanacak. direk PC'yede çıkarsa korsandan dolayı oyun daha çok kişiye ulaşır ama para kazandırmaz. o yüzden oyunun kaymağını konsoldan yiyip tam satışlar durmak üzere olduğu zaman PC'ye tekrar çıkarıp kazabildiği parayı kazanmak. amaç bu

• "Yani hatırlarsınız red dead redemptionun çok kötü bir görselliğe sahipti, çözünürlüğü çok düşüktü.." den sonrasını izlemedim.

Oyunu oynamamış arkadaşlar için kötü grafiklerden bir kaç örnek vermek istiyorum.

[sizer=red]Video Haber: Sonunda Red Dead Redemption 2'nin İlk Videosu Geldi!
  • nerde eski video haberler bu şekilde incelenirdi eskiden
    tabi bu biraz meşakkatli geliyor anlaşılan
    https://www.youtube.com/watch?v=ChcBo0z5mS0

• Oyun 2018 in sonlarına doğru pc ye gelecek. Denuvo ile gelirse en az 5 milyon satar. Koskoca 2 sene bekle babam bekle
  • quote:

Orjinalden alıntı: tayguncifci

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir PC oyuncusu olarak soruyorum, kardeşim madem bu kadar eminsin bilgisayar sürümünün geleceğine, neden 1 yıl sonra geliyor ? Bana bunun mantığını açıklar mısın ? Konsol sattırmak için felan deme, ben PC oyuncularının çoğunun konsol alacağına inanmıyorum. Yani bu gecikmeli çıkış neden ? Madem oyunun '' maksimum platformda çıkmasını istiyor Rockstar, neden PC en sona atılıyor? ''</blockquote>

Ya arkadaş nedeni şu. konsolda korsan olayı olmadığı için oyunun masraflarını konsoldan satarak kazanacak. direk PC'yede çıkarsa korsandan dolayı oyun daha çok kişiye ulaşır ama para kazandırmaz. o yüzden oyunun kaymağını konsoldan yiyip tam satışlar durmak üzere olduğu zaman PC'ye tekrar çıkarıp kazabildiği parayı kazanmak. amaç bu

Konsolda korsan yok mu dedin sen ?
    - Tamam :)
  • grafikler ve tonlamalar müthiş

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar. Gösterilen trailer standart PS4 üzerinden çekilmiş. Neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum. Niye veremesin PS4 bu graikleri? Trailerda zaten adamlar PS4 üzerinden oynatmışlar oyunu. Ezbere konuşuyor millet. Gelmiş geçmiş en babe grafikli oyunlardan biri olan Uncharted 4'ü çatır çatır oynatmış bu cihaz. Neyin tartışması bu?

PS3 gibi dönemine göre oldukça mütevazı bir konsola GTA V çıkardı adamlar. Grafikler de on numaraydı. Firmanın mahareti bu biraz da.

Uncharted 4 ne kelime adamlar ps4 üzerinden 2 kere Horizon Zero Down ı gösterdiler bunu da kesinlikle oynatır ayrıca ubi ea mı bu yapamasınlar
  • Rdr ps3de kotuydu,640pikseldi.x360'da 720p idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tayguncifci

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir PC oyuncusu olarak soruyorum, kardeşim madem bu kadar eminsin bilgisayar sürümünün geleceğine, neden 1 yıl sonra geliyor ? Bana bunun mantığını açıklar mısın ? Konsol sattırmak için felan deme, ben PC oyuncularının çoğunun konsol alacağına inanmıyorum. Yani bu gecikmeli çıkış neden ? Madem oyunun '' maksimum platformda çıkmasını istiyor Rockstar, neden PC en sona atılıyor? ''</blockquote>

Daha şimdiden kendinizi şartlandırmaya başladınız pcye çıkacak diye.Kendinizden bu kadar emin olmayın.Sonra çıkmayınca da konsollara ve konsol kullananlara kin gütmeye başlıyor,küçük görüp ezmeye kalkıyorsunuz,yapmayın.Dalga geçtiler mi " omo bozlo kofo boloyorlor" diye feryat ediyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

nerde eski video haberler bu şekilde incelenirdi eskiden

Hey gidi BSC Tunahan da gitmiş sanırım Gökhan abi tek kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

nerde eski video haberler bu şekilde incelenirdi eskiden

Hey gidi BSC Tunahan da gitmiş sanırım Gökhan abi tek kalmış

oha bak bu çok kötü olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.