Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 2 ilk fragman burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Guardians of the Galaxy Vol. 2 ilk fragman burada 

Marvel evreninin en sevilen ekiplerinden Guardians of the Galaxy, devam filminin hazırlıklarını sürdürürken ilk fragman ve poster de yayınlandı. Kısa tanıtım tarzındaki fragman yeni macera hakkında önemli ipuçları veriyor.

İlk filme göre daha karanlık bir temada geçeceği ifade edilen ikinci filmde, Star-Lord/Peter Quill’in babası ile ilgili izleri araştırmasına şahit olacağız. Tanıtım videosundan çok daha farklı sahneler içereceği belirtilen asıl fragmanın ise kısa bir süre sonra yayında olması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Vensmile K8: Mini PC konseptine farklı bir bakış

Marvel sinema evreninin 15. filmi olacak Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Butista gibi yıldızların yanında Bradley Cooper (Rocket) ve Vin Diesel (Groot) de sesiyle yer alacak. James Gunn tarafından yönetilen film 28 Nisan 2017 tarihinde vizyonda olacak.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 ilk fragman burada 

• Konu örgüsü ilk filmden daha iyi olursa harika olur .

• Kahraman filmleri öyle bir hal adlı ki, albüm çıkartır gibi vol 2 ismi vermişler sanki her yaz çıkan demet akalın single çalışması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Awesome MİX Vol . 2 Bu annesinin Peter Quill e hazırladığı kasetin adı .

Spoiler butonu konuda yok maalesef.

Filmin sonunda bu kaseti takıyor Peter , bu filmde de buna vurgu yapmak için VOL . 2 demişler sanırım
  • Benim demek istediğim her ay bir kahraman filmi çıkarıyor marvel ve dc sağolsun öyle bir ortam oluşturdular eskiden böyle olmuyordu, onu demek istemiştim ama güzel bilgi sağol çıkınca bakarız artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En azından Galactus'a kafa tutan gezegeni yaşayan gezegen Ego'yu gösterirler diye bekledim,ama daha erken heralde.
  • ilkini izledik bunu da izleriz.Bekliyoruz.

• ilk filmi izledim güzeldi :)

• İlk filmden aklımda kalan tek tatlı detay '' I'm groot''

• Ya ağaç çok tatlıydı, umarım, 2.cide de olur :)))

• filmin en güzel yanı "insancıl" olması modern başyapıt

• İlki inanılmazdı bnce buda efsane olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müzikleri aynı şekilde muhteşem olursa çok iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.