- x
#31# NUMARA GİZLEYEREK ARAMALAR KALDIRILMALI
67 Cevap96150 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

877 Mesaj
5 Şubat 2007; 1:24:26 

[font="Arial"]Bunu Telsim bölümüne yazdım çünkü #31# ile numara gizleyerek aramaları ilk Telsim çıkardı sonra peşine Turkcell.Artık bu gizli aramalar kaldırılmalı her gizli arayan için Savcılıga mı başvurmak gerekiyor.Telefon sapıklarına artık dur denmeli Turkcell-Telsim Vodafone-Avea artık #31# ile numara gizleyerek arama servisini kaldırmalı
[font="Arial"]#31# ile Turkcell,Telsim,Avea da numara gizleyerek aramalar artık sapıkların en çok başvurdugu yöntem olmuş durumda SAVCILIK lara bu yüzden DİLEKÇE ile SUÇ DUYURUSUNDA bulunanların sayısı HER YIL ARTMAKTADIR hal böyle iken ha la neden #31# ile numara GİZLEYEREK ARAMALAR KALDIRILMAMAKTADIR SAPIKLARA YADA ART NİYETLİ KİŞİLERE NEDEN HA LA GÖZ YUMULMAKTADIR BU KONU TOPLUMSAL BİR SORUN HALİNE GELMİŞ İKEN NEDEN HA LA BİR ADIM ATILMAMAKTADIR.TURKCELL 11832,VODAFONE 11842,AVEA 11855 DEN ZATEN ABONE BİLGİLERİ GİZLENİYOR BİRDE #31# İLE NUMARA GİZLEYEREK ARAMALAR SAYESİNDE ART NİYETLİ SAPIKLAR A DAHA NE ZAMAN A KADAR PRİM VERİLECEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satcell -- 7 Mayıs 2007; 15:18:28 >

148 Mesaj
5 Şubat 2007; 9:24:30 

Bence çok çok haklısın.Biz aboneler olarak bunu her üç operatöre de bildirirsek buna çözüm buluruz diye düşünüyorum.Türk halkının bence tek eksik yönü bu, hakkımızı aramayıp şikayet etmememizdir.

830 Mesaj
5 Şubat 2007; 10:18:28 

hala anlayabilmiş değilim telefon sapıklığının mantalitesini.insanlar bunu ne gibi bir amaçla yapıyor olabilirler

11 Mesaj
5 Şubat 2007; 18:23:10 

bu soruna biran önce çözüm bulunmalı evet ya çok haklısın

bilindik
HAYAT YAŞANMALI

10034 Mesaj
5 Şubat 2007; 22:16:30 

Kaldırılması mümkün değildir.
Operatör servislerin sistemlerini güncellemeleri neticesinde ülkemizde geç de olsa kullanılmaya başlanılan bir hizmettir.

Sadece #31# kodu ile değil telefon menüsünden de seçilebilen bu özellik kişi özel haklarını içermektedir.

Öyleyse rehberde yer almama isteği gibi opsiyonlar tamamen kaldırılmalıdır ki bu maalesef mümkün değildir.

Tek taraflı düşünmeniz sadece tek pencereden yorumlamanıza sebebiyet vermektedir. Zaruri olarak farklı bir telefonu kullanacak olmanız ya da numaranızı vermek istemediğiniz bir görüşme yapacak olmanız bu özelliği illa ki şart kılar.

Muzdarip müşteriler ne yapabilir?
Gizli numaralardan aramaları kabul etmeyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere operatörler bu hususta da servis sunmaya başlamış durumdalar…

877 Mesaj
7 Şubat 2007; 2:29:27 

quote:

Orjinalden alıntı: sesyoksesyokdedim

Kaldırılması mümkün değildir.
Operatör servislerin sistemlerini güncellemeleri neticesinde ülkemizde geç de olsa kullanılmaya başlanılan bir hizmettir.

Sadece #31# kodu ile değil telefon menüsünden de seçilebilen bu özellik kişi özel haklarını içermektedir.

Öyleyse rehberde yer almama isteği gibi opsiyonlar tamamen kaldırılmalıdır ki bu maalesef mümkün değildir.

Tek taraflı düşünmeniz sadece tek pencereden yorumlamanıza sebebiyet vermektedir. Zaruri olarak farklı bir telefonu kullanacak olmanız ya da numaranızı vermek istemediğiniz bir görüşme yapacak olmanız bu özelliği illa ki şart kılar.

Muzdarip müşteriler ne yapabilir?
Gizli numaralardan aramaları kabul etmeyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere operatörler bu hususta da servis sunmaya başlamış durumdalar…

bu hangi servis ? ya #31# kaldırılmalı yada #31# den çarı almayı engelleyici servis sunmaları gerekir

3066 Mesaj
7 Şubat 2007; 3:38:52 

+1905

11580 Mesaj
7 Şubat 2007; 7:50:45 

evet gizli numaradan kabul edilmeyebilir fakat, normal sabit hatta da numara gizleme özelliği var biliyorsunuz değil mi bunu da ortadan kaldırmak lazım öyleyse

1800 Mesaj
7 Şubat 2007; 12:50:56 

evet kaldırılmalı bencede...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Şubat 2007; 13:02:46 

Kötü tarafından düşünmemek lazım bence, bazen alacaklı olduğum kişiler telefonlarını numaramı bildikleri için açmıyor ama gizleyince merak edip açıyorlar; ya da belli bir meseleyi adam konuşmak istemiyor kaçıyor gizli olunca yine bi merakla telefonu bazen açabiliyor
tabi ki kötü niyetle kullanmıyorum bu özelliği ama şu an için benim işime yarıyor.

10034 Mesaj
7 Şubat 2007; 14:13:10 

quote:

Orjinalden alıntı: satcell
bu hangi servis ? ya #31# kaldırılmalı yada #31# den çarı almayı engelleyici servis sunmaları gerekir

Burada konuşulmuştu, buyurun inceleyin, yararlı olabilir;

http://resim.donanimhaber.com/m_5208622/tm.htm

3014 Mesaj
7 Şubat 2007; 17:46:21 

Ne farkederki operatörünüzden gizli numara kullanmayı isteyin yine gizli kullanırsınız yani ha #31# ha operatörden gizleme ,tek yapılacak çözüm gizli numarayı komple kaldırmalı veya istenilen abone gizli numaradan otomatik olarak çağrı almayacak bi sistem geliştirilmelidir.

10034 Mesaj
7 Şubat 2007; 17:58:49 

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Ne farkederki operatörünüzden gizli numara kullanmayı isteyin yine gizli kullanırsınız yani ha #31# ha operatörden gizleme ,tek yapılacak çözüm gizli numarayı komple kaldırmalı veya istenilen abone gizli numaradan otomatik olarak çağrı almayacak bi sistem geliştirilmelidir.

Kaldıramazsınız.
Kişisel kullanım haklarına aykırı…

Dünya üzerinde benzeri olmayan ve de uygulanmayan bir dilek sizinki…

Diğer taraftan bahsettiğiniz aranamama ile ilgili hizmet ise verilmeye başlanılmıştır.

2495 Mesaj
7 Şubat 2007; 17:59:22 

kesinlikle ve kesinlikle kaldırılmalıdır

Sosyal Medya Blogum
http://www.erencaner.com.tr

799 Mesaj
7 Şubat 2007; 23:45:39 

quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

hala anlayabilmiş değilim telefon sapıklığının mantalitesini.insanlar bunu ne gibi bir amaçla yapıyor olabilirler

bunu yapanlar insan olsa sana cevap verebileceğim ama

Eşeğe eşek dersin eşek bile utanır,insana eşek dersin şaka diye sırıtır...

563 Mesaj
7 Şubat 2007; 23:48:04 

kesinlikle gizli numaralar ve #31# kaldırılmalı..son derece haklısın..

e.i.k.ö.k.

216 Mesaj
8 Şubat 2007; 20:02:54 

Kesinlikle kaldırılmalı.. Bir ara cok soylenmişti basta turkcell olmak uzere diger operatorler de kaldıracak gizli numara yı..

noldu ses soluk cıkmadı??

AkLıNı KuLLaN ADINI CıKaR DeLİYE, HeR GüN BaYRaM EGLeNMeK KaLıR GeRiYe...

3354 Mesaj
8 Şubat 2007; 20:19:44 

Ben şahsen açmıyorum özel noları

1058 Mesaj
8 Şubat 2007; 20:55:57 

bencede kaldırılmalı. isteseler kaldırırlar ama işte böyle sapıkların gereksiz aramalarındandan para kazanmak isteyen şirketler buna yanaşmıyor. kanuni bir düzenleme gerekli başka türlü yapacakları yok.

1794 Mesaj
8 Şubat 2007; 21:14:44 

bir insan neden numarasını gizli yaparki sapıklık için

gizli yapılan her iş yanlış iştir

617 Mesaj
8 Şubat 2007; 21:20:53 

bnce öle yapmaktansa küçüklere telefon almamak hm yabancı şirketlerin gelirini azaltır hmde böle şeyler azalır

''To Be A Rock And Not To Roll''

2748 Mesaj
8 Şubat 2007; 22:57:29 

ben numarasını gormediğim çagrıyı cevaplamıyorum zaten

3354 Mesaj
9 Şubat 2007; 1:43:48 

#31# çıktı mertlik bozuldu

11580 Mesaj
9 Şubat 2007; 4:11:19 

kaldırılmalı bencede sapıklık yapanlar var da bu pahalılıkta fazla lüks değil mi ya , bırakın diyorum telefon sapıklarına böyle ilkel çağ dışı davranışları,

2007 Mesaj
10 Şubat 2007; 18:21:00 

quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

#31# çıktı mertlik bozuldu

11580 Mesaj
11 Şubat 2007; 19:36:28 

quote:

Orjinalden alıntı: kebabkolik

639 Mesaj
17 Şubat 2007; 15:16:40 

ya işin başka boyutuda gizli numaradn caldırıp çaldırıp dayılık yapanlara ne dersiniz birde böylelri var bakalım gizli numara kaldırılcakmış bugün gazetede okudum bakalım bu dayılık yapanlar ne yapacaklar

TRABZON/Akçaabatlı:61 mekan:34

1661 Mesaj
24 Şubat 2007; 11:51:50 

destekliyorum zaten gizli numaraları cevaplamıyorum.

canon eos 5d, canon canonet gl17 giii, lomo smena symbol, canon powershot a460, konica revio z3, jvc picsio, canon ef 17-40mm f/4 l usm, canon ef 70-300mm f/4-5.6 is usm, canon ef 40mm f/2.8 stm, sigma 24mm f/2.8 super wide macro, carl zeiss tessar 50mm f/2.8 jena ddr, industar 50-2 50mm f/3.5, helios 44m 58mm f/2, meyer-optik görlitz domiplan 50mm f/2.8, jupiter 9 85mm f/2, jupiter 37a 135mm f/3.5, prinzflex auto reflex 28mm f/2.8, kenko 2x pro 300 dg

1757 Mesaj
24 Şubat 2007; 12:13:22 

Arkadaşlar gizli numara uygulaması kalkacak Burda görmüştüm haberi.

10034 Mesaj
24 Şubat 2007; 14:04:05 

quote:

Orjinalden alıntı: huseyin__58

Arkadaşlar gizli numara uygulaması kalkacak Burda görmüştüm haberi.

Güzel kardeşim;
Numara gizleme olarak tabir edilen uygulamanın kaldırılması söz konusu değildir.
Sanırım, gizli numara ile yapılan aramaların müşteri isteği dâhilinde kabul edilmemesi servisi ile karıştırıyorsunuz. Yeni bir uygulama taslağıdır.

1079 Mesaj
24 Şubat 2007; 14:31:49 

hiç bir mesajı okumadan cevap yazıyorum. Ama başlık çok haksızca ben bazı kişilere telefon numaramı göstermek istemeyebilirim. öğrenmesinler diyebilirim. O zaman ne olucak olmaz. Sapıklık konusuna gelince o yapan kişiler ile alakalı benim gibi yapmayan insanların yani kurunun yanında yaşta yanmasın derim. SApıklık yapılıyorsa size telefonlarda saat var dakikası dakikasına yazıyor savcılığa bu tarih ve saatlarde sürekli aranıyorum v.s. gibi başvuruda bulunun olsun bitsin.

İMZASIZ...

10034 Mesaj
24 Şubat 2007; 14:34:22 

quote:

Orjinalden alıntı: taxonera

hiç bir mesajı okumadan cevap yazıyorum. Ama başlık çok haksızca ben bazı kişilere telefon numaramı göstermek istemeyebilirim. öğrenmesinler diyebilirim. O zaman ne olucak olmaz. Sapıklık konusuna gelince o yapan kişiler ile alakalı benim gibi yapmayan insanların yani kurunun yanında yaşta yanmasın derim. SApıklık yapılıyorsa size telefonlarda saat var dakikası dakikasına yazıyor savcılığa bu tarih ve saatlarde sürekli aranıyorum v.s. gibi başvuruda bulunun olsun bitsin.

Mesajları en azından kısmen de olsa gözden geçirirseniz tasarı aşamasında olan sistemin çok daha farklı olduğunu kavrayabilirsiniz.

Uzaklaştırılmış
26 Şubat 2007; 19:57:35 

Çok işe yaramayan, ama bir o kadar da kullanılan birşey. Bence kaldırılmalı tabi, ben şahsen hiçbir zaman açmıyor özel numaralara telefonumu. Herkes arayacaksa adam gibi numarasıyla arasın.

Bu konuyu açma sebebin her ne kadar Telsim'i kötülemek olsa da bu özelliğin telefonlarda olduğunu da hatırlatırım sana satcell..

877 Mesaj
7 Mart 2007; 16:31:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Çok işe yaramayan, ama bir o kadar da kullanılan birşey. Bence kaldırılmalı tabi, ben şahsen hiçbir zaman açmıyor özel numaralara telefonumu. Herkes arayacaksa adam gibi numarasıyla arasın.

Bu konuyu açma sebebin her ne kadar Telsim'i kötülemek olsa da bu özelliğin telefonlarda olduğunu da hatırlatırım sana satcell..

ne demek bu konuyu açman buymuş gibi,#31# ile numara gizleyerek aramaları ilk telsim çıkardı tabiki telsim bölümüne bu konuyu yazacam.#31# bir an evvel kaldırılmalı yada #31# aramalar engellenmeli eğer bu yapılmıyorsa bunun suçlusu gsm operatörleridir

3491 Mesaj
7 Mart 2007; 23:46:16 

Arkadaşlar konu çok çok çok garip olmuş..

Öncelikle #31# KALDIRILAMAZ!! Neden mi? Özel hakları vs. herşeyi geçtim. Telefonlarda menüde numara gizleme vardır. Tek seferlik yada her zaman numaranızı gizleyebilirsiniz. Tek seferlik gizlemenin telefonu kod ile yönetim kodu #31# dir, yani *#06# yazınca nasıl telefonun kodu çıkıyorsa, #31# yazılarak yapılan aramalarda da tek seferlik numaranız gizlenir..

Neden kalkamaz? En basitinden telefonun menüsünde olan bişey kaldıramazsınız. Dünyadaki bütün telefonları toplayıp yakıp yeni ürünlerde bu menüyü koymamanız gerekir ki, dünya da tek çeşit insan, hitler, kaçakçılığı hiç düşünmeyecek insanlar olmadığına göre, yani birileri kaldırılsa bile bunu yeniden telefona entegre edebileceğine göre, imkansızın ötesindedir (imkansız diye bişey yoktur denir ya, dünyadaki tüm telefonları toplasanız dahi olabilecek birşey değildir.)

Son olarak, bunu ancak gizli nolardan aranmama hakkımızı kullanarak yapabiliriz. Kişisel olarak GÜNDE 30-40 KEZ ARANIP SESİMİ DİNLEYEN (BURDA SÖVESİM VAR) SAPIĞA ARTIK MEŞGUL TONU VERİYORUM. Şebekelerde gizli nolar tarafından aranmama hizmeti başlanıyormuş, yapılacak en iyi şeyde buydu, bu olmalı, başka da hiçbişey yapılamaz.

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

877 Mesaj
8 Mart 2007; 0:09:03 

quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

Arkadaşlar konu çok çok çok garip olmuş..

Öncelikle #31# KALDIRILAMAZ!! Neden mi? Özel hakları vs. herşeyi geçtim. Telefonlarda menüde numara gizleme vardır. Tek seferlik yada her zaman numaranızı gizleyebilirsiniz. Tek seferlik gizlemenin telefonu kod ile yönetim kodu #31# dir, yani *#06# yazınca nasıl telefonun kodu çıkıyorsa, #31# yazılarak yapılan aramalarda da tek seferlik numaranız gizlenir..

Neden kalkamaz? En basitinden telefonun menüsünde olan bişey kaldıramazsınız. Dünyadaki bütün telefonları toplayıp yakıp yeni ürünlerde bu menüyü koymamanız gerekir ki, dünya da tek çeşit insan, hitler, kaçakçılığı hiç düşünmeyecek insanlar olmadığına göre, yani birileri kaldırılsa bile bunu yeniden telefona entegre edebileceğine göre, imkansızın ötesindedir (imkansız diye bişey yoktur denir ya, dünyadaki tüm telefonları toplasanız dahi olabilecek birşey değildir.)

Son olarak, bunu ancak gizli nolardan aranmama hakkımızı kullanarak yapabiliriz. Kişisel olarak GÜNDE 30-40 KEZ ARANIP SESİMİ DİNLEYEN (BURDA SÖVESİM VAR) SAPIĞA ARTIK MEŞGUL TONU VERİYORUM. Şebekelerde gizli nolar tarafından aranmama hizmeti başlanıyormuş, yapılacak en iyi şeyde buydu, bu olmalı, başka da hiçbişey yapılamaz.

Telsim #31# numara gizleyerek aramaları çıkarmadan önce telefondaki numara gizleme özelliği hiçbir işe yaramıyordu yani numaranı gizleyemiyordun bile daha sonra turkcell daha sonra Avea,operatörün desteklemediği bir servisse telefonun isterse uzay teknolojisi olsun bir işe yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satcell -- 7 Mayıs 2007; 17:51:06 >

2342 Mesaj
9 Mart 2007; 20:26:36 

Hayır kaldırılmasına hiç gerek yok. Hem bu yugulamayı oylama yapsak kaç kişi kaldırılmasını ister? Konu başlığını BENCE ekleyerek düzeltmelisin.

877 Mesaj
10 Mart 2007; 2:18:47 

quote:

Orjinalden alıntı: feat

Hayır kaldırılmasına hiç gerek yok. Hem bu yugulamayı oylama yapsak kaç kişi kaldırılmasını ister? Konu başlığını BENCE ekleyerek düzeltmelisin.

yok ya,yoksa sen #31# den çokmu arama yapıyorsun

Uzaklaştırılmış
12 Mart 2007; 11:10:54 

bencede kaldırılmalı...

10034 Mesaj
12 Mart 2007; 12:46:27 

quote:

Orjinalden alıntı: satcellyok ya,yoksa sen #31# den çokmu arama yapıyorsun

@Satcell, lütfen biraz daha sakin olur musun?
İnsanları suçlamadan da soru sorabilirsin.

Ben de kullanıyorum gerektiği zamanlarda bu hizmeti.
Bu hizmetin suistimal edilmesi ise bizim şikâyetimiz yeni bir servis ile bunun da önü alınacaktır.

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

590 Mesaj
13 Mart 2007; 16:43:49 

quote:

Orjinalden alıntı: satcell

aynen katılıyorum..mesela ödemeli arama falan engelleme var..gizli aramalarında engellemesi çok iyi olur..

TEK AŞK GÖZTEPE

877 Mesaj
7 Mayıs 2007; 15:11:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

@Satcell, lütfen biraz daha sakin olur musun?
İnsanları suçlamadan da soru sorabilirsin.

Ben de kullanıyorum gerektiği zamanlarda bu hizmeti.
Bu hizmetin suistimal edilmesi ise bizim şikâyetimiz yeni bir servis ile bunun da önü alınacaktır.

hani nerde servis

910 Mesaj
8 Mayıs 2007; 9:59:29 

ben kullanıyorum gizli numara özelliğini herkese telefon numaramı göstermek zorunda değilim vermek istemiyorum zaten istemediğim şahsiyetleri aramak zorundayım. Ne niye telefon numaramı gösterip başıma bela alayım?

Bence kaldırılmamalı yada herkese bu hizmet verilmemeli..

- Packard Bell TM81-SB-003TK -
| AMD Phenom II X4 N930 2.0GHz | ATI Mobility Radeon HD5650 1GB 128Bit GDDR3 | 8GB DDR3 | 500GB HDD | 15.6" HD LED LCD |

847 Mesaj
8 Mayıs 2007; 16:13:06 

Bencede bu gizli numara ile arama uygulaması kapatılmalı

ve zaten en son 1 ay önce okumuştum türkiyenin 3 GSM operatörü Vodafone,Turkcell,Avea Bu konuda ki alt yapı çalışmalarına başlamış kısa bir süre sonra isteyen aboneler gizli nolardan aranmayacak şekle gelecek isteyenler kullanmaya ve gizli nolardan çağrı almaya devam edecek ;)

saygılar arkadşalar

Zaten aşk ne zaman doğru zaman kollar hiç bir zaman.

10330 Mesaj
8 Mayıs 2007; 21:14:23 

quote:

Orjinalden alıntı: Vodafone TR

Bencede bu gizli numara ile arama uygulaması kapatılmalı

ve zaten en son 1 ay önce okumuştum türkiyenin 3 GSM operatörü Vodafone,Turkcell,**** Bu konuda ki alt yapı çalışmalarına başlamış kısa bir süre sonra isteyen aboneler gizli nolardan aranmayacak şekle gelecek isteyenler kullanmaya ve gizli nolardan çağrı almaya devam edecek ;)

saygılar arkadşalar

insallah faaliyete geçer.

216 Mesaj
8 Mayıs 2007; 22:26:24 

gizli numaradan aranmak beni rahatsız etmiyor...

saygı duyuyorum adamın şarjı yoktur... bir başkasının telefonundan arıyordur... o da numarasını benim bilmemi istemiyordur

877 Mesaj
9 Mayıs 2007; 14:23:25 

quote:

Orjinalden alıntı: sahrut

saygı duyuyorum adamın şarjı yoktur... bir başkasının telefonundan arıyordur... o da numarasını benim bilmemi istemiyordur

senin başkasını numaranı gizleyerek arama hakkın varsa bizimde gizli numaradan çağrı istememe hakkımızın olması gerekir

Uzaklaştırılmış
9 Mayıs 2007; 14:37:28 

ataonline ve garanti bankası gibi büyük kurumsal aboneler bile cepten aradığında numara görünmüyor, yaptıkları çok büyük saygısızlık.
zaten uzun zamandır asla numarasını görmediğim çağrıya cevap vermem. bu tamamen telefon kullanma adabı ile ilgili bir şey.

3134 Mesaj
10 Mayıs 2007; 21:45:04 

quote:

Orjinalden alıntı: sahrut

BAZEN KULLANIYORUMMM HERKESE GÖSTERMEK ZORUNDA DEĞİLİMMM

877 Mesaj
28 Mayıs 2007; 19:39:01 

[font="Times New Roman"] #31# İLE RAHATSIZ EDİLMELER ENGELLENMELİ

25 Mesaj
28 Mayıs 2007; 23:31:24 

Evt haklısın bencede kaldırılmalı.

4671 Mesaj
28 Mayıs 2007; 23:46:41 

Daha bugün Savcılağa gidip şikayet dilekçesinde bulundum Kız arkadaşımı rahatsız ediyorlardı hat benim üzerime idi gittim Savcılığa dilekçe verdim peki diyelimli savcılık olayı sonuçlandırdı ne olur benim o çocuğu dövmem lazımda.

10034 Mesaj
29 Mayıs 2007; 0:21:43 

Artık Müşteri Temsilcileri de kapalı numaradan aramaktalar...

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

256 Mesaj
4 Haziran 2007; 22:55:12 

yasa hazırlanıyor tahminimce bu sene sonu gizli numara sonlandırılacak

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2007 Mesaj
5 Haziran 2007; 12:24:14 

quote:

Orjinalden alıntı: Yarbay

Ben şahsen açmıyorum özel noları

Bende özel numaralı aramalara cevap vermeyen arkadaşları anlamıyorum

O an ya acil bir mesele varsa,unutkanlık olması muhtemel

950 Mesaj
11 Haziran 2007; 23:19:05 

çok büyük istisnalar hariç #31# kötüye kullanılıyor

RQ7
Trivela & Rabona
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo
| Sporting Lizbon | ~ | FC Barcelona | ~ | FC Porto | ~ | F.C. Internazionale Milano | ~ | Chelsea | ~ |Beşiktaş|

Senden başka hiçbir aşk heycanlandırmıyor beni, seveceğim Beşiktaş'ım her saniyemde seni ♥

7125 Mesaj
11 Haziran 2007; 23:26:59 

quote:

Orjinalden alıntı: darkdarkprince

çok büyük istisnalar hariç #31# kötüye kullanılıyor

bence bunun istisnası olamaz

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

5904 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:48:01 

Kaldırılması tartışılır ama şu da yapılabilir gizli numaradan aranmak istemiyorum gibi bir özellik, rehberde numaran gözükmesin gibi

Örnegin bugün; toshiba dan iş görüşmesi için aradılar gizli numara,

Biraz önce Turkcell aradı sikayetvar.com daki şikayetim için gene gizli numara siz düşünün işte durumu