Şimdi Ara

Rogue One: A Star Wars Story'nin yeni fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rogue One: A Star Wars Story'nin yeni fragmanı yayınlandı
    Geçtiğimiz yıl vizyona giren Bölüm VII: Güç Uyanıyor ile başlayan yeni Star Wars üçlemesi, önümüzdeki yıl vizyona girecek Bölüm VIII ile devam edecek, ancak bu yıl da Star Wars açısından boş etmeyecek. Yeni Star Wars üçlemesine eşlik edecek antoloji filmlerinin ilki olan Rogue One: A Star Wars Story bu yılın sonunda sinemaseverler ile buluşacak.

Star Wars evreninde geçen, ana üçlemeden bağımsız hikayeler anlatacak antoloji filmlerinin ilk olan Rogue One; ilk üçlemede karşımıza çıkan Ölüm Yıldızı'nın planlarını çalmak için görevlendirilen direniş ekibinin maceralarını anlatacak. Filmin hikayesi, ikinci üçlemenin son filmi olan Sith'in İntikamı ile orijinal üçlemenin ilk filmi arasında geçen sürede geçiyor.

Disney tarafından yayınlanan yeni fragman, filmin ana karakteri olan Jyn Erso'nun Ölüm Yıldızı ile bağının ilk başta açıklanandan daha derine uzandığını gösteriyor. Ayrıca yeni fragmanda Darth Vader'ı bir kez daha görme şansı yakalıyoruz.

Monsters ve Godzilla gibi başarılı filmler ile adını duyuran Gareth Edwards'ın yönettiği Rogue One: A Star Wars Story'nin başrollerinde Felicity Jones, Diego Luna, Riz Ahmed, Forest Whitaker, Donnie Yen, Ben Mendelsohn ve Mads Mikkelsen yer alıyor. Film, 16 Aralık 2016'da vizyona girecek.

• Çok iyi :)

• bir siyahi elemanı tanıdım gerisini bilemedim star wars tadı vermeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

bir siyahi elemanı tanıdım gerisini bilemedim star wars tadı vermeyebilir.

Ip man deki adam da var yahu
  • Film guzel olacaga benziyor, fragmana bakarak tahmin yurutmek gerekirse puani 7,5 ve uzerinde olacak..

• Vader'i görsek biraz
  • quote:

Sen tanımadın ya o film film değildir zaten disney iyice bok ediyo herşeyi inşallah bu iyi olur ama dart vader varsa bende varım :)
  • quote:

yaş kaç merak ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfone

quote:

yaş kaç merak ettim :)

85liyim.
  • darth vader ın bir sesini duysaydık bali

• En iyi Star Wars filmi olacak bu film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

En iyi Star Wars filmi olacak bu film.

Empire Strike Back'ın eline kimse su dökemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star wars ortamini yine izleriz bu yeter. vaderda var zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmparator'u görecek miyiz ?
  • Koskoca bilim kurgu filmi nasıl Dram filmine dönüştü anlamak zor. Fragmana, müziklere bak hele!

• Sanırım jedi olmadığı ilk star wars filmi oluyor.

Güç uyanıyor filminin devamını beklerken yeni seri oluşmasını açıkçası kabul edemiyorum

Film vizyonda izlemem gidecek arkadaşlara mani olmak istemem ama gişe istenilen rekora ulasmazsa belki 3. Film de toparlayabilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı beğenmedim. Vader'ı saklamalarını yada ufaktan göstermelerini beklerdim. Zaten görüneceği 5 sahne varsa 3'ünü görmüş olduk. Bakalım film nasıl olacak, beklentim çok yok. Reshoot mevzusu falan da vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pUnduli

Yenisi çekilene kadar en kötü Star Wars filmi Force Awakens idi, bakalım skoru geliştirebilmişler mi?

Phantom Manace den kötü olamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.