Şimdi Ara

!!! Yeni Doğan Çocuğunuzun Her Anını Kaydedip Saklayın !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  !!! Yeni Doğan Çocuğunuzun Her Anını Kaydedip Saklayın !!!

Baby Album Basic Edition 2.15 (Ücretsiz)

Baby Album: Çocuğunuzun hayata adım attığı andan itibaren her anını kaydedip, saklamaya yarayan bir yazılımdır. Programla 0-6 yaş arasındaki her olayı kalıcı bir şekilde saklamak için kayıt altına alabilirsiniz.

Programla; hamilelik sırasındaki her şeyi, doğumu ve bebeğin hayatının aydan aya her bilgisini, resimleri, çizimleri, videoları ve sese ait çeşitli bilgileri ekleyebilirsiniz. Çocuğunuz için bir albüm oluşturabilirsiniz. Her sayfayı kız ve erkek çocuk durumuna göre tasarlayabilirsiniz.

Özellikleri :

# Her bir çocuk için albüm oluşturabilirsiniz.
    # Hamilelik süreci, doğum öncesi hazırlık, sağlık bilgileri, doğum günü, okulun ilk günü, seyahatler, soy ağacı, önemli günleri ve ayrıca özelleştirilebilir sayfalar ekleyebilirsiniz.
    # Arka plan ve yazı tiplerini değiştirebilirsiniz.
    # Beğendiğiniz resim, video ve sesleri ekleyebilirsiniz.
    # Albümleri yazdırabilir, internete FTP yoluyla yükleyebilir ve sevdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.
    # Albümleri çalıştırılabilir dosya (EXE) haline getirip, CD yazıcı sayesinde aileniz ve arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz.

Programı açıp yeni albüm oluşturmak için izleyeceğiniz yol ise şöyledir: "File > Create a new album" a (Dosya > Yeni albüm oluştur) tıkladığınızda karşınıza gelen pencereden 'Soyad, ad, dil' kısımlarını doldurup 'Next' butonuyla sonraki sayfaya gittiğinizde, buradan da arkaplan, sağ-sol köşe grafiklerini ayarlayıp albümü oluşturabilirsiniz. Daha sonra üzerinde değişiklikler de yapabilirsiniz.

7.5 MB boyutundaki ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Biraz da Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 23 Yeni Başlık Daha Eklendi.Toplam Başlık sayısı 178'e ulaştı.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

• indirdim kurdum ama açıkcası bana göre değil, çok saşma geldi. ama beyenende olabilir. paylaşım için ellerine sağlık arkadaş,

Saygılarımla,
  • Türkçe dil desteği olsa daha iyi olurdu ama yeğenim için incelemeye değer
  • guzel paylasim dostum
  • iyiki bu forumdasın Rietveld.
  • proğram güzele benziyor devamınıda bekleriz.
  • Çok teşekkürler, keşke daha önce görseydim bunu, kızım 13 aylık oldu ama olsun yine de işe yarar.
  • Benim yeni bebeğim var ama ben programdan birşey anlamadım.İngilizce zaten.Şifre vs.istiyo. Hiçbişey anlamadım.Programdan çıkması ayrı bir dert. Keşke kullanabileceğim bir program olsaydı. Bebeğim için iyi olurdu...Yine de paylaşım için teşekkürler. Daha kullanışlı bir program varsa tavsiyeleri bekliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.