Şimdi Ara

Driveclub VR'ın Çıkış Videosu Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Sony'nin sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR bugün çıkış yaptı ve çıkış oyunlarından Driveclub VR da kullanıcılara sunuldu. Sony tarafından Driveclub VR için paylaşılan çıkış videosu yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. 

11 inceleme / metascore 63

Hobby Consolas 80
    Videogamer 80
    IGN Spain 73
    Vandal Online 70
    TheSixthAxis 70
    Trusted Reviews 70
    IBTimes UK 70
    LaPS4 60 
    Push Square 60
    Metro GameCentral 50
    Digital Spy 20

• Verilen notlardan Sony nin VR cihazi icin rakip firma calismalara baslamis. 20 nedir yahu, bir sey yapacaksaniz bu kadar bariz yapmayin bari...
  • inceleme nice puanlar neden düşük acaba saygılarımla
  • Orda gördüğüm en gerçekçi puan 80.
  • TEK oyun WİN FORZA HORİZON 3 bu gidişle xbox kanına girecekler VR olayları yuzunden neyseki su an yok :D aaa oyunlara pc ve xbox devam playstation VR uğrasırken Saygılarımla
  • 20 mi ?? şaka gibi arkadaş resmen sony düşmanlığı
  • VR alacağıma gider onun parasına PS4 Pro alır,Elimdeki ps4'üde satar PC'me ekran kartı alırım...
  • Mesut Çevik demosunun grafiklerine PS2 gibi demişti. Bu sürümünü umarım oynar ve yorumlarda bulunur. Grafiklerinin geliştirilip-geliştirilmediğini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtostopcununRehberi

Mesut Çevik demosunun grafiklerine PS2 gibi demişti. Bu sürümünü umarım oynar ve yorumlarda bulunur. Grafiklerinin geliştirilip-geliştirilmediğini merak ediyorum.
    Yok artık.. 20 nedir la ?
  • Vr teknolojisine en uyan ve parlayacağı oyun türleri kokpit oyunları olacaktır bana göre ve oyun gercekten güzel gözüküyor. Ha bu oyundan çok fazla fizik filam de beklememek gerek incelemesini okumadım ama 20 puanda vermekte pek olmamıs bildiğim kadarıyla başka bir örneğide yok zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refuse2k3 -- 13 Ekim 2016; 22:00:36 >
  • 20 veren adam oyunu 30dkk oynadıktan sonra kusmus. Gamespot da 60 verdi
  • VR ile bu oyunu merak ediyorum gerçekten yalnız puanlar yerlede..
  • Gamesradar"herkesi hasta hissettiren oyun"

• 20 la. :D Puanlar acaba VR'ın insan üzerindeki yaptığı etki ile alakalı olarak mı bu kadar düşük? VR ile araba oyunu ilginç olur zaten, özellikle uzun yollarda rahatsızlanan insanlara gelecek bir şey değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chirrut Imwe

Gamesradar"herkesi hasta hissettiren oyun"

Her zaman söylerim meta puanlarına göre PS oyunları Amerikan sitelerinde hep -10 puan, MS oyunları da +10 puanla değerlendirilir. Bu oyunda ise henüz PS4 Pro çıkmamış olmasına rağmen PS4 üzerinde yapılan incelemelere dayanarak görsellik üzerinden yapılan değerlendirmeler var. Kendim her ne kadar VR işine sıcak bakmasam da, VR kullanacak kişinin PS4 Pro alması şart, bu olmadan VR'dan görsel olarak verim almak imkansız.

• Anlaşılan gemi tutmasının sebeplerinin tam tersi yaşanıyor. Bu sefer göz hareket ettiğini görmesine rağmen vucud bunu algıyamayınca mide bulantısına sebep olmuş. Bu durumun yaşanmaması için oyun 90 fps üzerinde çalışması gerektiği söyleniyordu ama bu karşılansa bile bir çok kişi bu sıkıntıyla karşılaşacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

Gamesradar"herkesi hasta hissettiren oyun"

Yalnız oyunun detay seviyesi normal Driveclub'dan bir hayli düşük, sanki PS2'de oynanıyormuş gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 13 Ekim 2016; 22:58:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Verilen notlardan Sony nin VR cihazi icin rakip firma calismalara baslamis. 20 nedir yahu, bir sey yapacaksaniz bu kadar bariz yapmayin bari...

Gitde bi oku niye 20 puan vermiş diye millet scorpio'ya laf atardı sen daha beter çıktın. Babanın malı olsa bu kadar savunmazsın.

http://www.digitalspy.com/gaming/review/a810513/driveclub-vr-review-a-vomit-comet/
  • 20 puan veren adam harbi kusmuş 30 dk sonunda.Enteresan.Sıkıntılı bir teknoloji.
  • Mesajı okumadan, anlamadan yazınca böyle oluyor işte...

Yahu PS4 Pro olmadan, VR ile yaşayacağınız deneyim ancak bu kadar oluyor. Kabak gibi de oraya yazmışız VR hakkındaki fikrimizi, VR oyunlarının nerede oynanması gerektiğini. Hep bunlar IQ60 meseleleri...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.