Şimdi Ara

MSI'dan 20000TL'lik canavar 'GT83VR 6RF TITAN SLI'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4k ekran koymayarak katliam yapmışlar güzelim cihaz ölmüş

• i7 6920 HQ 45w lık mobil bir işlemci.Eğer masaüstü bir cpu ile kıyaslayacak olursak herhalde yaklaşık olarak i5 6600K'nın 4.2-4.3 ghz'da çalışan haline denk gelir tahminen.

Şu noktada ekranında FHD olduğunu düşünürsek, vsync kapalı sli düzeninin %80-90 ölçeklendiği özellikle multiplayer oyunlarda bu işlemcinin 120 frameden sonrasında boğulacağını düşünüyorum.Tabi ki bu değerler muazzam fakat bu sonuç darboğaz olmayacağı anlamınada gelmez.

Test ederken özellikle Battlefield 4 FHD ayarlarda Siege of Shangai haritasında 64 kişilik serverlar bize güzel bir fikir verebilir.Birde GTA5 'de meşhur bir cadde var. Cpuların canını okuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 13 Ekim 2016; 13:48:06 >
  • o paraya öküz alınır deycem ama olmaycak.

araba alınır o paraya...

• 20 binlik dizüstü kedi olacak değildi ya zaten, bir zahmet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptop'ta oyun mu oynanır? Oynanır ama bu kadar para verdikten sonra masaüstünü hiçbir şeye tercih etmem; ne işte, ne oyunda! Sadece geçici olarak kullanılabilir.

• Gayet rahat taşınabilecek küçük ama çok güçlü hazır masaüstüler satılıyor.Yanına 1,5 kilodan hafif ultrabook takviyesiyle daha ucuz ve daha fonksiyonel 2 bilgisayarınız olur.

Bu ürün bana hiç mantıklı gelmiyor.

• Kazıklamanın yeni hali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Commodore 64 Msi edition

• Gereksiz 1 yıllık sevda seneye cop

• üstüne binilip geziliyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 13 Ekim 2016; 16:45:15 >
  • Sistemsel hatadan dolayı bellek 6.4GB yeri 64GB görünmekte....
  • Biraz daha para bayilirsaniz 4k ekran seçeneğide var ayrica bunu almaya ancak mesut un maaşı yeter

• sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    cpuların canına okuyan gta 5 teki meşhur cadde neresi ?
  • Bunları ancak fetöcüler alabilir :)))

• valla uçuk sistem alacak olsam 15000 liraya kendim toplarım ha diyelimki es kaza böyle bir diz üstü almam gerekti gider monster alırım yani sonuçta monster yerli malı "yerli malı yurdum malı "herkez bunu kullanmalı

evet hocam o cadde neresi?
    cpuların canına okuyan gta 5 teki meşhur cadde neresi ?
  • En tepe sistemi toplayıp yanına hatrı sayılır laptop alınacak para. Msi'ın alıcıya hitap etmek değil de, farklı ürünlerle ilgi çekmek gibi bir misyonu var sanki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.