Şimdi Ara

Note 7'nin üretimi durduruldu! Şimdi ne olacak? özel video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni Note 7'ler de patlama riski taşıyor.

Amerikalı cep telefonu operatörleri satışları durdurdu.

Samsung, Note 7'leri kapatın ve kenara koyun çağrısı yaptı.

Peki şimdi ne olacak? 

• Söylenebilecek tek şey: Yazık oldu! Bu telefonu kullandıktan sonra insanın başka telefon kullanası gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 11 Ekim 2016; 21:54:13 >
  • kim ne derse desin iPhone derim geçerim.
  • olsa sabahtan akşama kadar şarjda oynayıp canlı yayın yapardım bunlar hep Amerika'nın oyunları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı telefon tarihinin şimdiye kadar üretilmiş en iyi telefonuna yazık oldu. Olan bu..

• S7 serisine önem verilmeye başlanmış diyor hayrılısı ile Android 7'yi touchwiz grace ux ile biran evvel versinlerde S7 kullanıcıları bu durumdan nasiplensin bari

• samsung hayatının tokadını yedi,2008 den bu yana böyle bir düşüş yaşamamış bir devden bahsediyoruz maddi ve manevi şok yaşadılar, şimdi yaralarını sarmaya çalışacak, aslında böyle dev şirketlerin arada tokat yemesi müşterileri için iyi sonuçlar doğurabilir muhtemelen samsung artık çok daha sağlam örgütlenmiş kontrol edilmiş işlere imza atmak için yapılanacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

kim ne derse desin iPhone derim geçerim.

Neden iphone sorun çıkarmıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı şarj işini LG ye bırakın..

• Akılları başlarına gelir belki.
  • çokkk üzüldüm ya. çook üzüldüm. çok beğenmiştim. çok güzel telefondu.

• Samsung bugün çıksın, "Note 7'yi yeniledik 2200 TL'den satıyoruz" desin... Benim gönlümü de alır korkumu da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 11 Ekim 2016; 22:03:59 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=_GhODn4FRoE

Adamlar GTA'da Note 7'ye özel mod bile yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih617 -- 11 Ekim 2016; 22:06:11 >
  • Operatörler işe el atmalı ve sms göndermeli. Trafikte olaydan habersiz adam telefonu alev alsa o panikle ne kazalar olabilir. Ama bizim ülkemizde sallayan yok. Herkes teknoloji sitelerini de takip etmez. Telefonun hiç bir özelliğini kullanmadan en pahalısını alan bir kitle var ve belki şu an halen haberleri yoktur patlamadan, çatlamadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeroWin kullanıcısına yanıt
    Hocam kısa bir süre içerisinde bunu yapacağını düşünmüyorum. Çünkü yenileme sürecini yüzüne gözüne bulaştırdı. Birçok insanın güvenini sarstı. Yoksa ilk alacak insanlardan biri de benim. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Amerikalılar az değil. Geçtiğimiz yıllarda birileri Nokia'nın içine girip nasıl uçuruma sürüklemişti. Şimdide Samsung'u tongaya düşürmeye çalışıyorlar... İlerleyen süreçte Samsung markalı başka elektronik ürünlerde de bu tür skandalları görürsek şaşırmayın derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 11 Ekim 2016; 22:15:36 >
  • Benim anlamadığım Samsung gibi bir firma nasıl böyle bir hata yaptı, kendilerinin o kadar tecrübesi var, ürettiği alt seviye telefonlarda böyle hatalar yok, akıllı telefon dünyasında o kadar üretici var tek tük alev alma haberleri olsa da Note 7 gibi kronik sorunu olan bir telefon hatırlamıyorum, her şeyiyle bu kadar iyi bir üründe kronik batarya sorunu acaba bataryayı tetikleyen başka bir sorun mu var?

Neyse videoyu izleyelim belki yeni açıklama vardır.
  • Çok az bir kullanma fırsatım olmuştu.Acayip telefondu çok fena cortladı.En iyi telefon iken üretimden kalkmak işte ne oldum değil ne olcam diyeceksin

• Ahh Ahh gitti gül gibi telefon. :(((

• Müstahak

Her Garantiye gönderilen cihaza kullanıcı hatası derse böyle olur.

Alma müşteri ahını çıkar aheste aheste

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.