Şimdi Ara

BSC Röportaj: Sony ile Yeni PlayStation 4'leri ve Fiyatlarını Konuştuk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony PlayStation Sorumlusu Mustafa Yiğit ile PlayStation VR'ın ne zaman geleceğini, PlayStation 4 Pro’nun fiyatının ne olacağını ve yeni PlayStation 4 modelleri hakkında konuştuk.

• İlk mesaj benden gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014den beri pro düşüncesimi vardı

ps4 çıktıktan sonra adamlarda ne kadar fazla satarsak kar ardından ara konsolu çıkartırız düşüncesi varmış

ps5 çıktıktan sonra ps5 proda çıkacagı kesinleşti ozaman.

• 4k streaming diyor, ben bu videoyu 240p bile zar zor izledim.
  • PSNDEKİ 1 SENEDİR DEVAM EDEN " KREDİ KARTI BİLGİLERİ GEÇERSİZ " SORUNUNU LÜTFEN DÜZELTİN YETER BIKTIRDI ARTIK. HERYERDEN SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPIYORUM PSN E GELİNCE SAÇMA SAPAN HATALAR VERİYOR YETER!!!!!!!!!!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Benim merak ettiğim hazır stoklarda eski ps4leri eritmeden nasıl yeni ps4 çıkarmayı göze alıyorlar.Tahminim yeni alıcıların tamamının tercihi yeni çıkan bir konsol alması yönünde olur.

• 2 si 1 de yerden yere vur, konuk gelince sırt sıvazla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 11 Ekim 2016; 20:41:52 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sayın Yiğit bizi PSN Store'a yönlendiriyor ama kredi kartı ve ödeme sıkıntısı ile ilgili düzgün resmi bir açıklama yapılmıyor.
  • ps4 proya gerek duymuyom VR için çok büyük grafikler olçagini sanmiyom daha ps4 tam gücünü zorlamadilar .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mesut abi keşke Multiplayer kısmını sorsaydın mesela X oyununu PS4 30 FPS çalıştırıyot Pro ise 60 FPS bunun multiplayer kısmı 2 cihazda da 30 FPS kilitli mi olacak yoksa PS4 için çözünürlük düşürüp 60 FPS mi olacak ?

• bence remesterd olaylarını sorsaydınız ps5 remesterdlamı gececek

• Konsolun Türkiye fiyatını seneye mi açıklayacaklarmış sorsaydınız!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Süper güçlü ps4 müz var'' bu lafı unutmayın çünkü 2 sene sonra muhtemelen ps4pro yu alanlara yarıyacak bir laf
  • Vr oyunlarında Türkçeleştirme çalışmalarının başlandığını öğrenmek güzel oldu. Onun haricinde klasik mustafa yiğit röportajları.

• Sony Türkiye yi seviyorum ya, adamlar çalışıyor arkadaş, malum firmanın Türkiye temsilcisi ne yapıyor?

• InViSiBLePLaYeR kullanıcısına yanıt
    BU sorunun cevabı önceden verildi ps4 te 30 fps ise prodada öyle olacak.Herhangi bir avantaja izin vermiceklerini belirttiler

• quote:

Orjinalden alıntı: mertcan102

BU sorunun cevabı önceden verildi ps4 te 30 fps ise prodada öyle olacak.Herhangi bir avantaja izin vermiceklerini belirttiler

örnek veriyim..
    tomb raider da

ps4 pro 1- upscale 4k 30fps ve 1080p 60 fps high
    normal ps4- 1080p 30fps..

ama online kısımda fps farkı olmıyıcak..

• quote:

Orjinalden alıntı: stun

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mertcan102

BU sorunun cevabı önceden verildi ps4 te 30 fps ise prodada öyle olacak.Herhangi bir avantaja izin vermiceklerini belirttiler</blockquote>

örnek veriyim..
    tomb raider da

ps4 pro 1- upscale 4k 30fps ve 1080p 60 fps high
    normal ps4- 1080p 30fps..

ama online kısımda fps farkı olmıyıcak..

Bende mp de fark olmayacak dedim zaten bir arkadaş mp de fark olacak mı diye sormuşta

• Öyle bir playstation sorumlumuz var ki ürünün tüm dünyada resmi çıkışına 1,5 gün kala resmi kanallar yerine bsc'den ürünün Türkiye'de çıkışının ocak ayı olacağını söylüyor.

• ya arkadaslar sony nin rakibi yok, adamlar bildikleri gibi hareket ediyorlar örnegin scorpio bu sene ciksaydi bakin ozaman isler dahada farkli olabilirdi ,burda rekabet belirleyici bir özellik yani ne kadar elestiride alsa sony bu konularda forumdaki ps4pro bölümüne girip bakarsaniz milletin almak icin siraya girdigini göreceksiniz bence teknik olarak bu ilgiyi haketmiyor sonucda upscale yapacak ve multide belirleyici performans ps4 ün performansi olacak yani diyelim ki BF1 multisi 30 fps ps4 calisiyor fakat adamin pro modeli var ondada 30 fps calisacak eeeeee o zaman adam niye pro alsin ? simdi olaya bakin pro almak icin ps4 ü zararina satacaksin sonra pro alacasin multide normal ps4 performansi alacaksin !!!!!! sacmalik bence pro hemen alinmamali en az bir 6 ay gecmeli ve daha 4k tv leri falan demiyorum TR gibi bir ülkede proydu 4k tv falan oyun parasi yine cüzdanimizi bosaltacaklar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.