Şimdi Ara

Kurumsal kimliğini ve logosunu yenileyen Zyxel artık çok daha dinamik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurumsal kimliğini ve logosunu yenileyen Zyxel artık çok daha dinamik
    Dünyanın iletişim potansiyelini ortaya çıkarma misyonu ile yola çıkan Zyxel, yayınlanan resmi açıklamayla yeni mottosunu "Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız" olarak belirlediğini duyurdu. Yenilikçi ürün ve çözümleriyle yıllardır dünyayı birbirine bağlayan şirket, değişen kurumsal kimliği ile müşterilerinin işlerini ve bireylerin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Zyxel, sloganıyla özellikle rekabet gücüne ve müşterileriyle olan yakın ilişkilerine vurgu yapıyor. Üstelik Türkiye’de turizm, eğitim ve perakende sektöründen yüzlerce kurumun başarı hikayeleri ile fark yaratmış ve bir adım öne çıkmış işletmelerin elde ettiği ayrıcalığa dikkat çekiyor. Zyxel uluslararası Başkanı Gordon Yang, yaptığı açıklamada kendi teknolojilerini üreten lider bir marka olduklarını ve yaşanan değişimi heyecan verici bulduğunu belirtiyor.

Diğer taraftan kurumsal kimliğiyle birlikte logosunu da yenileyen Zyxel adına konuşan Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, ortadaki bükümlü "X" harfi ile kablolu ve kablosuz teknolojilerin müşterileriyle aralarındaki bağlantıyı simgelediğini dile getiriyor. Yenilenen kurumsal kimlik ayrıca çeşitli uygulamalar ve dikey pazarlar için sunulan zengin ve uçtan uca ürün yelpazesine de vurgu yapıyor. Yeni logo ve kurumsal kimlik parlak beş farklı renk seçeneği ile kullanılıyor. 

• ben pek bi renk göremedim :)

• Çok daha "Siyah Renkli"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 7 Ekim 2016; 15:45:26 >
  • Bence isim değişmeliydi .ss iki yıl modemini kullandım ama daha nasıl telaffuz edildiğini bilmiyorum.

• zyxeler almam

• huawei vahey
    zyxel hıçin diye okunuyor sanırım

taiwan lı şirketler biraz daha kaliteli gibi

zyxel de tayvanlı güzel şirketlerden biri

ama şu netmaster modemler nedense hep leş
  • Zayıksel derdik eskiden. Okunuşu nasıl bunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

Zayıksel derdik eskiden. Okunuşu nasıl bunun?

videoda tam sizin yazdığınız gibi okunuyor.
  • önce daha 3 yıl önce alınmış kurumsal firewall larına lisans satsınlar.2 sene içinde lisans bulamayacaksınız diye mail atıyolar bide dalga geçer gibi. Kurumsal pazarda önemli olan uzun süreli destektir.Bi daha bedava verseler zyxel ürün giremez çalıştığım firmaya. (USG1000+ kullanıcısı....)

• teknosada vatan da iade manyağı dandik marka tavsiye etmiyorum cisco fazlasıyla yeter...

• yeni çıkardıkları yazılımları türkiye için ftp.zyxel.com.tr adresi üzerinden veriyorlar

ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/
  • Global fakat her kullanıcıya hitap edemeyen vasat bir markadan fazlası değil...

• aklıma çok pis şakalar geliyor ;)

• Çöp tek kelimeyle emin olmalısınız. Biz logo değiştirip insan aldatan çok firma gördük.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önce adam gibi modem yapmayı öğrensinler.
  • diğer firmalara göre çok kullanışlı ürünleri var. yaklaşık 7 yıldır çok farklı firmaların ürünlerini kullandım ama sorun yaşamadığım yaşasamda hemen çözümünü bulduğum marka. ayrıca zayksel diye okunuyor birebir müşteri temsilcisine sorup aldığım yanıt :)
  • Gateway leri sorunlu. Her gün yeniden başlatmak gerekiyor. Guest yayınını veremiyor, sürekli çakılıp kalıyor. Yazılımsal da değil fiziksel de. Neden olduğunu kimse bilmiyor. Garip bir durumu mevcut.

onun dışında ev kullanıcısı için güzel basit çözümleri var. Ondan öteye gidemediler maalesef.
  • bu markanın kaç tane ürününü kullandınız hayatınızda ve şuan ne kullanıyorsunuz?
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Kişisel olarak modemlerini de kullandım.

Çalıştığım şirketlerde gatewaylerini de kullandım..

Hali hazırda Zyxel in gateway i var. Misafir ağ sisteminde sorun var.

Ben sadece yaşadığım tecrübeyi söyledim.

Hiçbiri sorun çıkartmıyor mu? Evet çıkartıyor. Cisco switchler bazen port kapatıyor, AP leri bazen çekim sorunu yaşıyor.

Gibi gibi yığınla şey var. Savunmaya geçmenize gerek yok. Kurumsal yapılarda, özellikle büyük taleplerde çok iyi sonuçlar almadığımı belirttim o kadar.
  • Zyxel vmg3312 b10a v2 modem nasıldır?
    İş görür mü?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.