Şimdi Ara

Metro Serisinin Geliştiricisi Yeni Oyununu Video Eşliğinde Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Metro serisiyle oyuncuların beğenisini kazanan geliştirici stüdyo 4A Games yaklaşık bir aydır sinyalini verdiği yeni oyununu sonunda duyurdu. Arktika.1 adıyla sunulacak VR - FPS oyunu Rusya'da kıyamet sonrası bir zamanda geçecek.

Arktika.1, 2017 yılının ikinci çeyreğinde çıkış yapacak ve oyun Oculus Touch'a özel olarak geliştiriliyor. (Ayrıca Oculus, yeni sanal gerçeklik kontrolcüsü Oculus Touch kontrolcüsünü duyurdu ve o da 6 Aralık tarihinde $199 dolar fiyat ile çıkış yapacak.)

4A Games'in belirttiğine göre oyun tamamen bir AAA yapım olacak ve kendi birikmiş tecrübeleriyle bizlere yüksek kalitede bir shooter oyunu sunacaklar, bunu yaparken de VR'ın fırsatlarından yararlanacaklar.

Arktika.1'in duyuru videosuna haberin üst kısmındaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler. 

• Ne demek pc ye yok ulannnnn
    Yeni metro istiyorum :,,,,(
  • Birde oculus touch cikti basimiza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismi bir türlü düzgün okuyamadım kaç defa afrika dedim
  • PC oyunculuğunu öldürüyorlar artık... Sorunlu çıkan pc oyunları, yüksek boyutlu çıkan pc oyunları, fiyat politikaları saçma sapan olan oyun firmaları gittikçe PC de oyunculuğu öldürüyor sanki. Eskiden PC ye oyun çıkardı çok zevk alarak oynardım. Şimdi çıkan oyunların çoğundan zevk almaya çalışıyorum. Konsol ve diğer alternatiflere yönlerdirme çabaları bunlar...
  • Ne demek pc ye oyun yok. Pc Abi, Dayı, AĞA diyeceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

PC oyunculuğunu öldürüyorlar artık... Sorunlu çıkan pc oyunları, yüksek boyutlu çıkan pc oyunları, fiyat politikaları saçma sapan olan oyun firmaları gittikçe PC de oyunculuğu öldürüyor sanki. Eskiden PC ye oyun çıkardı çok zevk alarak oynardım. Şimdi çıkan oyunların çoğundan zevk almaya çalışıyorum. Konsol ve diğer alternatiflere yönlerdirme çabaları bunlar...

Oyunlar konsollarda da yüksek boyutlu ve sorunlu olabiliyor. Tamam blu-ray sıkıntıyı aşar belki ama fiyat politikası olarak pc her daim avantajlı. Eh indirme yapacağın zaman bi 5tl ek ver de turbo gibi alternatifleri değerlendir. Hatta ttnet kısmında roket ile ücretsiz idi 1 sene önce ayda 1 kez. Kaldı ki bizim ülkede boyut sıkıntı. Bazı yerlerde hiç problem değil. Konsolda da dijital alırsan yine dert edebilirsin.

Bence pc oyunculuğunu öldürmek gibi bir durum yok. Fiyat açısından tek saçmalık M$'un yaptığı nane var ama o da konsol+pc de oynama olayından dolayı. Konsollarda fiyatlar her daim pc fiyatlarından yüksek oluyor zaten.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

PC oyunculuğunu öldürüyorlar artık... Sorunlu çıkan pc oyunları, yüksek boyutlu çıkan pc oyunları, fiyat politikaları saçma sapan olan oyun firmaları gittikçe PC de oyunculuğu öldürüyor sanki. Eskiden PC ye oyun çıkardı çok zevk alarak oynardım. Şimdi çıkan oyunların çoğundan zevk almaya çalışıyorum. Konsol ve diğer alternatiflere yönlerdirme çabaları bunlar...

Tamam anladık misafiirsin tamam anladık yorumundan utandığından giriş yapamamışsın da bu kadar da saçmalanmaz mafia 3 31 euroya aldım ne bir arkadaşlık yaptım ne ikinci el aradım ne vpn kullandım hangi yüksek fiyatlı oyun politikasından bahsediyorsun.

• Ulan oculus touch nedir ya ne ümitlerle beklemiştim bu oyunu kıyamet sonrası oyun piyasası gerçekten bitiyor

• quote:

Dikkat yukarıda okuduğunuz yazıda gizli troll uygulaması kullanılmıştır.Pc dünyası oyun açısından altın dönemini yaşıyor bu sorunlu oyunlar hangileriyse dur ben söyleyim batman zaten başkada yok durmadan bir sorunlu oyun çıkıyor duruyor deniliyor 2012 den beri kullandığım gtx 680 lik ikinci pc bile daha her oyunu çatır çatır çalıştırıyor.

• VR oyunu olarak grafikleri çok iyi gözüküyor zaten bu adamlar atmosfer yaratmayı, içine çekmeyi iyi biliyor ki VR ile çok daha iyi bir deneyim sunacaklardır ama VR yerine şöyle adam akıllı, düzgün, alıştığımız şekilde bir oyun beklerdim.
  • Yalnız şöyle bişey var adamların 2 projesi varmış twitter sohbetinde "only 1 of our 2 new project" gibi bir tweet var

• Henüz sektör VR olayına hazır değil . Yazık etmişler zamanlarına , kaynaklarına .

• o ellerle ne ya edıms ailesinde el gibi
  • Güzelmiş.

• “Kim bir ömür boyu pc ekranına bakacak kadar işsiz ve kararlıysa orada ilk Metro 2035'i o görecektir.” Lan

• süper

• quote:

Orjinalden alıntı: KFK

“Kim bir ömür boyu pc ekranına bakacak kadar işsiz ve kararlıysa orada ilk Metro 2035'i o görecektir.” Lan

süper olmuş :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.