Şimdi Ara

PartyUp uygulamasıyla 50’den fazla Bluetooth hoparlör tek ses oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PartyUp uygulamasıyla 50’den fazla Bluetooth hoparlör tek ses oluyor

Kişiye özel kulak içi kulaklılar ve bir çok tasarım ödülüne layık görülen kablosuz hoparlörleri ile son dikkat çeken Ultimate Ears, yeni PartyUp uygulaması ile ilgi çekici bir iş başarıyor. 50’den fazla kablosuz Bluetooth hoparlörün birbirine bağlanabilmesini sağlayan uygulama hem Android hem de iOS tarafında yer alıyor.

Suya ve darbelere dayanıklı UE Boom, UE Boom 2 ve UE Megaboom hoparlörlerini destekleyen yazılım, hoparlörlerin birbiri ile bağlantılı çalışarak tek bir kaynaktan çıkan sesi birbiri ile senkronize bir şekilde dinletebilmesine olanak tanıyor.

Firma daha önce mevcuttaki ürünlerini 2 kablosuz hoparlörün birbiri ile bağlantılı olabileceğini anlatmıştı. PartyUp uygulaması ise bu noktada hoparlörlerin yeteneklerini bir basamak yukarı taşımış oluyor. Hoparlörlerin senkron hızını artırdığı belirtilen yazılım, birden fazla hoparlör ile ilgi çekici bir deneyim vadediyor.

UE Boom 2 için hazırladığımız inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

• Ben başlığı okuyunca farklı algı edindim. şöyle yazılım ile 50 telefonun hoparlörü aynı müziği senkronize edip yüksek sesle çalıyor zannettim...

• telefon görüşmesi için mikrofonu iyi çeken bluetooth hapörlör arıyorum .acaba mikrofon bazında nasıldır.

• O zaman dans

• Tokatlama kısmına çok güldüm nedense :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.