Şimdi Ara

Battlefield 1'in 'Haberci' Görevinden Kısa Bir Video Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Electronic Arts ve DICE, Battlefield 1'in çıkışına az bir süre kala oyunun hikaye modunu tanıtmaya odaklanmış durumda. Bu kez The Runner yani Haberci ismiyle geçen görev için 30 saniyelik bir teaser video paylaşıldı.

Videoya ve Haberci görevinin DICE tarafından yapılan resmi tanıtımın yazısına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

HABERCİ (THE RUNNER)

"İngiliz İmparatorluğu, Osmanlı topraklarına beklenmedik bir çıkartma yaparak savaşta yeni bir cephe açmayı planlıyor. Yarım milyondan fazla asker taşıyan gemiler, 1. Dünya Savaşı'nın en kritik gününde Gelibolu civarında toplandı. Bir Anzac habercisi olarak şiddetli bombardıman ve çıkartma sırasında hayati önem taşıyan mesajları ön cepheler arasında iletmeye çalışacaksınız."

Battlefield 1, 21 Ekim tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkış yapacak. Early Enlister Deluxe Sürüm ön siparişi verdiyseniz 18 Ekim’de oynayabileceksiniz.

• Hani şu Atatürk ün bunların içlerinden geçtiği gelibolu mu?
  • BİR ANZAK HABERCİSİNİ ''OYNAMAYACAĞIMIZ'' BÖLÜMDEN KISA BİR VİDEO :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

BİR ANZAK HABERCİSİNİ ''OYNAMAYACAĞIMIZ'' BÖLÜMDEN KISA BİR VİDEO :)

Sen bunu oynamadinya dice battı,ea şirketleri iflas etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi takmışsınız osmanlı yı kötülüyorlar osmanlıyı kötülüyorlar. Adamlar son bölümü Çanakkale yapmış. Çanakkale bizim zaferle ayrıldığımız cephe. Eğer ingilizleri başarılı, Osmanlıları yenilmiş gösterirlerse o zaman laf edin. Ayrıca bir savaş olmuş ve kaybeden taraf biz olduk? Dediğim gibi zaten 2 bölümde biz varız. Birinde arapların ihanetini işlemişler açıkça anlatmışlar, diğeride bizim zaferle ayrıldığımız cephe.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Akım başlattılar artık 1.dunya savasına dönücek herkes 2.dunya savaşı nazi almanyası gibi hep bizi kötüliyecekler yazık...
  • Nazi almanyasi gibi gostermeleri imkansiz savasta ezilen taraftik.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Eee oyunun hepsini yayınlasıydınız,Oyun bitti anasını satim..
  • Bozguna uğradıklarını,denizin dibine gömüldüklerini,bizi küçümsedikleri ve savaştan önce kutlama yaptıklarını iyi anlatsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 4 Ekim 2016; 10:05:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saidpstc

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

BİR ANZAK HABERCİSİNİ ''OYNAMAYACAĞIMIZ'' BÖLÜMDEN KISA BİR VİDEO :)
    </blockquote>
    Sen bunu oynamadinya dice battı,ea şirketleri iflas etti

adamın yorumu garip ama seninkide en az onun ki kadar garip olmuş, ne kullanıyorsunuz merak ediyorum?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bir hayli gerçekci görünüyor
  • Adamlar kaybettiği cepheleri kazanmış gibi yansıtmazlar herhalde. Ben şu ana kadar bf oyunlarını bir kereden fazla oynadığımı hatırlamıyorum.Hatta hardline'ı oynamadan multisini oynamış biri olarak bunuda oynar bir kenara bırakırız. Ayrıca verdikleri görüntülerden yapay zekanın çöp olduğu anlaşılıyor. Yine de oyunu bir görmek lazım. Kafaya bukadar takmaya değmez bence.

• Tarihi çarpıtacaklarına ihtimal vermiyorum, savaşın seyri nasıl geliştiyse aynı şekilde yansıtacaklardır, senaryo şimdilik güzel gözüküyor.
  • tarihi doğru yansıtsınlar canımı yesinler :S

• Dice den daha iyi bir senaryo beklerdim özelliklede çalıntı olmayan.

Mel gibson 1981 yapımı Gelibolu filmihttp://www.imdb.com/title/tt0082432/?ref_=nm_flmg_act_46
  • Muhtemelen gemiyi bu bölümde kullanacaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.