Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Yeniliğe İhtiyaç Duyan Oyun Türleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun Muhabbeti'nin bu bölümünde yeniliğe ihtiyaç duyan oyun türlerini konuştuk.

• [sizer=red]Oyun Muhabbeti - Yeniliğe İhtiyaç Duyan Oyun TürleriÜşüyoruz reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 2 Ekim 2016; 19:41:44 >

• Beyler pek yeri değil ama aklıma gelmişken yazayım dedim.Final Fantasy serisine başlamayı düşünüyorum, bilmek istediğim şey oyunların bağlantılı olup olmadığı.Mesela 10.oyunu oynamadan 13.oyunu kafa karışıklığı olmadan oynayabilir miyim? Editör beylerde bakarsa sevinirim :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Regardless-

Beyler pek yeri değil ama aklıma gelmişken yazayım dedim.Final Fantasy serisine başlamayı düşünüyorum, bilmek istediğim şey oyunların bağlantılı olup olmadığı.Mesela 10.oyunu oynamadan 13.oyunu kafa karışıklığı olmadan oynayabilir miyim? Editör beylerde bakarsa sevinirim :)

Yeri değilse sorma kardeş duygusal bi an yaşıyoruz şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SirusBro

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: -Regardless-

Beyler pek yeri değil ama aklıma gelmişken yazayım dedim.Final Fantasy serisine başlamayı düşünüyorum, bilmek istediğim şey oyunların bağlantılı olup olmadığı.Mesela 10.oyunu oynamadan 13.oyunu kafa karışıklığı olmadan oynayabilir miyim? Editör beylerde bakarsa sevinirim :)
    </blockquote>
    Yeri değilse sorma kardeş duygusal bi an yaşıyoruz şuan.

Duygusal bir an yaşıyorsan cevap yazmazsın bu kadar basit.Boş yapma

• Gazali Çetinkaya'yı bu programa çıkartmazsanız kepenkleri kapatın gidin. Adam günde 5000 haber giriyor siteye.

• Henüz izlemedim ama yeri gelmişken. yeni oyun türlerine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum

• Biz oyun incelemeleri ve oyunlar ile ilgi rehberler beklerken 4 kişi topla sohbet et bsc acil kendine gel
  • keşke hic konusmasaymissiniz. Yeni içerik uretmiyorsunu urettiginizde ayda bir tane oda ogunlukten uzak, ruhsuz, zorlama.

Zaten içeriklerin cok zorlama olduğu, millet fazzla tepki vermesin ayda bir iki tane bisey atalim önlerine tarzi hazirlandigi belli. Ancak herkes farkında ve gerçekten böyle zorlama seylere de gere yok. Gazali siteyi cok iyi gotururyor size gerek yok benim kanimca. haberleri de zaten yüzde 90 gazali giriyor. Sizin ayda bir program cekmenie de gerek yok.

Cok acimasiz gibi görünebilir de hani bi eve gidersiniz Fakir evidir evde pek bir sey yoktur ama TEMIZDIR ama başka bi eve gidersin fakirdir ama PISTIR. Fakir olmak pis olmayi gerektirmez, fakir olarakta temiz olabilirsin. Demem o ki bir sitede editör az olmasi iyice isi aylakliga vurmasini gerektirmez. Iyice boslamis , yillarca kullanilmamis arai gibi bozkirta cevirdiniz siteyi.. Baska siteler de tek bir kişinin siteleri nasil omuzladigini nasil çekip cevirdigini goruyoruz. Belki bilmediğimiz bir seyler var,belki paranizi alamiyorsunuz ne biliyim eger oyleyse yönetime yaziklar olsun, sizde fazla devam etmeyin birakin, yok eger emeğiniz ödeniyorsa emeğinizin karsiligini vermediğinizi de kendimce belirtmek isterim.

• eskiden beklediğim oyunun incelemesini 1 ay sonra bile olsa izlerdim şimdi sanki inceleme yokmuş gibi hissediyorum. baştan aşağıya yanlış adımlar atıldı..
  • bsc'yi gökhan abi için takip ediyorum o da bırakırsa girmem bile.

• şu sağda oturan biraz kilolu arkadaş artık "betılfiyıld"a "battlefate" yani "betılfeyt" demeyi bıraksın! acayip sinirlerimi bozuyor. çok aşırı şekilde itici.. ofiste kimse de uyarmıyor mu yahu??? bir olur iki olur tamam da sonra yanındakilerini dinlersin doğrusunu söylersin çok zor birşey de değilki sana 50 harflik kelime okutmuyoruz mübarek...

• Koskaca BSC ne hale geldi.
  • En sağdaki arkadaş Call of Duty birinci oyun ile Infinity Warfare aynı diyor kimse de bir şey demiyor Gökhan sen codcusun senden bir cevap beklerdim.
  • Fena değildi ya program bu kadar yüklenmeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.