Şimdi Ara

Wolfteam 7. Yaşını Kutluyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

30 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu olan Wolfteam, 7. Yılı şerefine 1 Ekim Cumartesi saat 13.00-15.00 arasında oyuncularını anlaşmalı olduğu 300 internet cafede ücretsiz Wolfteam oynamaya davet ediyor.

Aynı saatler içerisinde yalnızca 7. yıl kutlamalarına özel olarak düzenlediği Skorla Kazan, Hediyen Envanterde, Giriş Etkinlikleri ve Yanan Bonus ile Wolfteam, Angela Mao Diriliş karakteri ve Virüs Pençesi gibi sürpriz hediyeleri oyuncularıyla buluşturuyor. 

BASIN BÜLTENİ  

• Nice mutlu yıllara ... Cem yılmazı cagırırlar artık show için

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oley be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herocem -- 29 Eylül 2016; 18:50:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberş okurken kankam odaya girdim Bu haberi okudugumu görünce Bişiy demeden çekip gitti açıklayabilriim diyemedem bile ki zaten açıklayamazdım

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • kimin umurunda?
  • Çoluk çoçuğun rızkını yesinler .

• YEYYYYYYYYYYYY

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çöp platformun çöp oyunu.
  • Bilgisayar bi platform değil bi çağdır misafir arkadaşım,sadece oyun ve birkaç özellikte konsollar ile yarışabilir.

• Oynayanlar da 8.yaşını..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Çöp platformun çöp oyunu.

:)))) Pc bir platform olarak düşünüyorsun demek :)))) O zaman sana şöyle söyliyeyim Senin konsolunda oynadığın o harika oyunlar varya hani onların hepsi Pc ler ile geliştiriliyor bilgin olsun :D Yani Pc olamsa ne konsolunda oynadığın oyunlar nede konsol diye birşey olamazdı. Kapiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antiboy

Bu haberş okurken kankam odaya girdim Bu haberi okudugumu görünce Bişiy demeden çekip gitti açıklayabilriim diyemedem bile ki zaten açıklayamazdım

Sen ne diyon la değişik :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.