Şimdi Ara

fifa 2007 menü geçişleri neden yavaş (sorun çözülmüştür duyurulur)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
22.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bir internet kafede çalışan biriyim. fifa 2007 çıktı ve kafede bulunan 72 pc ye yükledim.şunu belirteyim 72 pc birbiriyle aynı özellikte.ama 4 tenesinde fifa menü geçişlerinde acayip bir yavaşlık var. oyunu açıp başlama vuruşu yapmak neredeyse 5-6 dakkayı buluyor. kendi çapımda çözümler denedim forumda çözüm yazan arkadaşlarınkide dahil.kendim denediğim çözümşerden birkaçı, menü geçişleri yavaş olan pcdeki hd yi çıkarıp menü geçişleri normal olan bir pc ye taktığımda sorun kalmıyor.menü geçişleri normal bir pcdeki hd yi söküp menü geçişeri yavaş olan pc ye taktığımda yine menü geçişleri yavaş yani sorunlu oluyor.pc ler aynı olduğundan birbirine takıp denemediğim parça kalmadı neredeyse. ekran kartlarını yer değiştirme, ramlari yer değiştirme, hd leri yer değiştirme, hatta bios chipini söküp onu da değiştirdim olmadı.sadece işlemci ve anakart kaldı değiştirmediğim.işin ilginci işlemci yada anakartta sorun olsa neden diğer oyunlar kusursuz ve hızlı çalıştırıpıpta sadece fifa 2007 de sorun çıkarsın.
    vallaha ben çaresiz kaldım acil yardımlarınızı bekliyorum.sadece kafede değil kafeye gelen müşterilerin birkaçının cillop gibi özellikte olan pclerindede bu sorun çıkıyormuş.

(arkadaşım tarafından sorun çözülmüştür SADECE TEK YAPMANIZ GEREKEN AYGIT YÖNETİCİSİNİ AÇIP DİSKET SÜRÜCÜSÜNÜ DEVRE DIŞI YAPMAK.)

FİFA SEVER ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN İYİ EĞLENCELER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar2209 -- 10 Şubat 2007; 22:44:17 >

• fifa 2007 menüleri flashla yazılmışlarwww.adobe.com a girip flash playerin son sürümünü indirmeni tawsiye ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wista_17

www.wista.forumlari.net

işte yaaa aranan çözüm bu
  • arkadaşlar crackten dolayı donuyor bendede aynı sorun vardı crack indirip yaptım oldu...

indirdiğim cracki upload ettim ve sizinle paylaşmak istedim

http://hotfile.com/dl/126223752/044d267/FIFA07.BY_Ylmaz_AAN.rar.html

işinize yarar inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_mu -- 8 Ağustos 2011; 17:32:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.