Şimdi Ara

Warcraft'ın yönetmeninden yeni bilim kurgu filmi: Mute

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Warcraft'ın yönetmeninden yeni bilim kurgu filmi: Mute
    2009'ın en iyi filmleri arasında yer alan Moon ile adını duyurduktan sonra, 2011 yılında da Source Code ile başarılı bir iş çıkaran Duncan Jones, bu iki film sonrasında Hollywood'un en parlak genç yönetmenleri arasında anılmaya başlandı. Kariyerine bilim kurgu filmleri ile başlayan Jones'un üçüncü filmi ise bu yıl vizyona giren Warcraft filmi oldu.

Bugüne kadar çekilen en pahalı oyun uyarlamalarından biri olan Warcraft, olumlu olduğu kadar olumsuz tepkiler de alsa da Jones'un yönetmenliği ve hikayeyi çift taraflı anlatım tercihi sinema dünyasında beğeni ile karşılandı. Yapımı oldukça uzun süre Warcraft'ı artık geride bırakan Jones, bir sonraki filminin çekimlerine başlıyor.

Genç yönetmen, yıllardır üzerinde çalıştığı ve hatta kariyerinin ilk filmi olarak planladığı Mute'ün çekimlerine nihayet başlıyor. Jones'un ilk halini 14 yıl önce yazdığı Mute; küçük-ölçekli, bağımsız bir bilim kurgu filmi olacak. Film bu haliyle yönetmenin ilk filmi ve belki de bugüne kadarki en iyi işi olan Moon'u andırıyor.
    Mute, günümüzden 40 yıl sonra Berlin'de geçiyor ve izleyicileri; göçmenlerinin akınına uğramış, doğu ile batının çakıştığı futuristik bir Casablanca'ya götürüyor. Bu şehirde yaşamasının tek sebebi sevdiği kadın olan Leo adlı dilsiz bir barmen, bu kadının esrarengiz bir şekilde kaybolması üzerine kendisini hiç beklemediği bir maceranın içinde buluyor.

Başrollerinde Alexander Skarsgard (True Blood, The Legend of Tarzan), Paul Rudd (Ant-Man) ve Sam Rockwell (Moon)'i içleyeceğimiz Mute'ün çekimlerine bu hafta başlanacak. Filmin vizyon tarihi ise henüz açıklanmış değil.

• Warcraft filmi çok bayıktı, beğenmemiştim.

• Genc yonetmen dedigin 1971 li christopher nolan 70 li mesela

Neye gore genc neye gore parlak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • warcraft nasıl kötü yorum alabiliyor anlamış değilim, bir oyundan uyarlanıp böyle güzel bir film çıkmış hala olumsuz eleştiriler yapılıyor. Bence sağlam filmdi, devamı'da gelecek muhtemelen, gelmeside lazım..

• Çiçeği burnunda yönetmenimiz bakalım bu sefer nasıl bir iş çıkaracak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    İlk fişminin üzerinden de 8 sene geçmiş, çaylak desek o da değil. Nasıl genç la bu adam.

• warcraft a kötü diyenleri belediye temizlemesi şart...neresi kötü idi,sorsan herkes warcraft,çı sorsan herkes warcraftın bütün serisini yutmuş,bırakın bu ayakları film görsel şölendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 26 Eylül 2016; 16:28:01 >
  • Warcraft oyuncuların rolleri çok iyi taşıyamaması dışında güzeldi bencede. Beğenmeyenlerin nasıl bir film beklediğini çok merak ettim..
  • Lore nedir burning legion nedir illidan kimdir bilmez cahiller Warcraft e yorum yapmasın lütfen. Film on numaraydı umarım devamı gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Lore nedir burning legion nedir illidan kimdir bilmez cahiller Warcraft e yorum yapmasın lütfen. Film on numaraydı umarım devamı gelir

Bilse ne olur bilmese ne olur. illa öyle olacak ise Milleti Warcraft aboneligi hesabi ile alsinlar sinemyaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 25 Eylül 2016; 20:25:28 >
  • Genc yonetmen demissiniz de adam 71 dogumlu. 45 yasinda yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Lore nedir burning legion nedir illidan kimdir bilmez cahiller Warcraft e yorum yapmasın lütfen. Film on numaraydı umarım devamı gelir

Bilse ne olur bilmese ne olur. illa öyle olacak ise Milleti Warcraft aboneligi hesabi ile alsinlar sinemyaya.

İzlemesin demedim boşuna yorum yapmasın dedim. Bilmeyen adam anlamayacak, anlamayan adam kötü yorum yapacak. İzlenmeden önce en azından şöylehttps://youtu.be/umy4gn4w_GA bir video izlesinler. İzlemezlerse zaten 2 saat boş boş bakacaklar perdeye.

• quote:

quote:

quote:

İzlemesin demedim boşuna yorum yapmasın dedim. Bilmeyen adam anlamayacak, anlamayan adam kötü yorum yapacak. İzlenmeden önce en azından şöylehttps://youtu.be/umy4gn4w_GA bir video izlesinler. İzlemezlerse zaten 2 saat boş boş bakacaklar perdeye.

Muhabbetleri iyi hostur ama izleyemem. Lotr gibi nasil aktarilabiliyorsa Warcraft'ida aktara bilirlerdi daha da derinlestirilerek.
    Cekimleri 3 hafta sürmüs gerisi post production olan film.http://oyungezer.com.tr/haber/37211-warcraft-filmi-uc-hafta-icinde-tamamlaniyor

Biraz elfler, cüceler vsvs da icinde olsaydi :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Muhabbetleri iyi hostur ama izleyemem. Lotr gibi nasil aktarilabiliyorsa Warcraft'ida aktara bilirlerdi daha da derinlestirilerek.
    Cekimleri 3 hafta sürmüs gerisi post production olan film.http://oyungezer.com.tr/haber/37211-warcraft-filmi-uc-hafta-icinde-tamamlaniyor

Ben bu halinden memnunum ya herkes anlamasın abi warcrafti. Ele ayağa çoluğun çocuğun ağzına düşüp dillenmesin warcraft dünyası. Şu an çok elit samimi bir komünitesi var bence.

Birde şöyle bir durum var hikaye oyundan çıkma filme uyarlanılmaya çalışılıyor. Ee anlatımdan biraz sıkıntı çıkacak mecburi. Aynı şey lotr da oyun için geçerli, film olarak çıktı, oyun uyarlamaları yapıldı. Ben şöyle güzel bir hikaye modlu lotr oyunu görmedim mesela.
    Derken witcher ın filmini yapsalar çok güzel olur diye geçiriyorum aklımdan neyse ac filmi geliyor michael fassbender oynuyor ondan da ümitliyim. Bak görürsün ac filmi de warcraft gibi yorumlanacak. Bence bu filmlerin kitlesi belli

• 10 yildan fazla suredir warcraft 3 oynarim film cidden iyiydi.

• warcraft filimi güzel filimdi devamı çekilecene eminim zati yönetmende yeşil ışık yaktı muhtemelen 2018 2019 arası gösterime girecektir

• Warcraft gibi saglam hikayeye ve gorsellikle ortaligi kasup kavurabilecekken eline yuzune bulastiran adam icin harcanan paraya yazik

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk film hocam bu oyun hikayesinde de ilk oyunda cüce ve elf ırkları pek bulunmuyor 2.ci ve 3.cü oyunda daha çok bulunuyorlar haliyle 2.ci ve 3.cü filmde daha çok bulunacaklar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.