Şimdi Ara

General Mobile GM5 Plus için Android 7.0 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • General Mobile GM5 Plus için Android 7.0 yayınlandı

Google’ın her yeni Android işletim sistemini kullanıma sürdüğünde elbette ilk olarak Nexus ve Android One cihazları faydalanmaya başlıyor. Ülkemizde ikinci nesil Android One telefonu olan GM5 Plus için Android 7.0 güncellemesi gelmiş durumda.

Ayrıca Bkz.Araçların yazılım güvenliğini ARM Cortex-R52 sağlayacak

Forumlarda da gündeme gelen bilgilere göre dün itibariyle modele Android 7.0 güncellemesi gelmeye başladı. Güncelleme ile birlikte batarya tüketiminde iyileşme, sinyal sorunlarının giderilmesi, SIM kart algılama sorunlarının giderilmesi gibi değişiklikler gözlenmiş. Google tarafındaki yenilikler ise şöyle:

Android 7.0 Nougat

Android 7.0 ile gelecek bazı önemli özelliklere baktığımızda, Ayarlar menüsündeki alt menü başlıklarının kısa bilgilerle donatılması, yine Ayarlar menüsünde sol üst kısma yerleşmiş menü ikonu, Ses ve Bildirimler sekmesinin iki ayrı başlığa geçiş yapması, arka planda kurulan güncellemeler, bildirim çubuğunda biraz daha genişletilmiş alan, bildirim penceresinden gelen mesajlara cevap yazabilme, yerleşik bölünmüş pencere desteği, video pencerelerinin ekran üzerinde yüzebilmesi, Doze tasarruf modunun daha agresif olması, Java 8 desteği, hızlı başlatma, yerleşik numara engelleme, gelişmiş RAM yönetimi bunlar arasında sayılabilir.

• gm 5 plus var d sürümü DERLEME NUMARASI M3E56

• vallahi helal olsun bu çok güzel bir haber işte.

• beklemedeyiz şuan her cihaza gelmedi dalga dalga geliyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

vallahi helal olsun bu çok güzel bir haber işte.

Neye helal olsun? Zaten Android One telefonu, bu güncellemeyi her türlü alacaktı.
  • Rehberden gruplar lolipop ile silindi hala gelmemiş. Asus'un rehber uygulamasını kurdum ancak beğenmiyorum. N'olacak bilmem.

• Gm5 plus kullanıcısıyım güncelleme gelmedi şimdi kontrol ettim

• Şunu şöyle bırakiyim.

Bu mesaja eklenen görseller:

General Mobile GM5 Plus için Android 7.0 yayınlandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GMye bak sen

• General Mobile 4g kullanıyorum. Bize geleli 3-4 hafta olacak, genel olarak beğendim yeni sürümü. Keşke 4.5 inç ekranlı versiyonu olsa, 5 inç şahsen büyük geliyor.

• Arkadaşıma 1 hafta önce geldi

• hayırlı olsun kullanıcılarına...

• discovery elite de 4.4.2 verdiler sağ olsunlar cok başarılı bir şirket...5 i bile layık görülmedi nedense güya amiral gemisiydi vay vay vay..

• bu mubarek bir bana ugramadı galıba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: byleven

discovery elite de 4.4.2 verdiler sağ olsunlar cok başarılı bir şirket...5 i bile layık görülmedi nedense güya amiral gemisiydi vay vay vay..

Rom at
  • Güncelleme bügün oldu gelmedi lanet olası federaller

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.