Şimdi Ara

Nike'ın otomatik bağcıklı spor ayakkabısı HyperAdapt satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nike'ın otomatik bağcıklı spor ayakkabısı HyperAdapt satışa çıkıyor 
    Birçoğumuzun Geleceğe Dönüş filminde Marty McFly’ın giydiği Nike Mag ile hatırladığı otomatik bağcıklı spor ayakkabı fikri nihayet hayata geçiriliyor. HyperAdapt 1.0 adıyla görücüye çıkan ve otomatik bağcık sistemine sahip ayakkabı kullanım kolaylığıyla benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Kişi spor ayakkabıyı giydikten sonra bağcıkların kendi kendine sıkılmasını sağlayan mekanik bir sisteme sahip HyperAdapt 1.0 üzerinde şarj edilebilir pil yer alıyor. Üzerindeki LED ışıklar sayesinde pil durumunu takip edebileceğiniz ayakkabı 3 saat süren tam şarj ile yaklaşık 2 hafta kullanım ömrü vadediyor.

Nike pazarlama departmanı yöneticilerinden Heidi Burgett, Twitter’dan yayınladığı mesaj ile -ilk kez mart ayında satışa sunulacağı açıklanan- HyperAdapt'in 28 Kasım 2016 tarihinde resmi olarak satışa sunulacağını duyurdu. Sadece belirli mağazalardan ulaşılabilecek ürün randevu sistemiyle satılacak. İlk etapta Amerika’da satışa çıkacak ayakkabının diğer ülkelere gelip gelmeyeceği ise henüz netlik kazanmış değil.

• Şimdi bize bir tane de Deloreon lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kesinlikle her spor ayakkabıda olmalı.
  • Ben de nanomalzeme ile üretilmiş ve eski şeklini hatırlayan bağcıklar kullanıldı sandım. Bildiin alttan çektirerek ayağı sıkıştırıyor bu. Başlıkta sanki bağcıklar kendinden düğüm olabiliyoröuş gibi anlatılmış. Soğutunca çözülüyor sonra ısınınca gene bağcık gibi düğüm oluyor sandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Ben de nanomalzeme ile üretilmiş ve eski şeklini hatırlayan bağcıklar kullanıldı sandım. Bildiin alttan çektirerek ayağı sıkıştırıyor bu. Başlıkta sanki bağcıklar kendinden düğüm olabiliyoröuş gibi anlatılmış. Soğutunca çözülüyor sonra ısınınca gene bağcık gibi düğüm oluyor sandım.

Tabi ayaklarını bile yıkıyor bir yandan.

Şaka bir yana ileri ki versiyonlarda o dediklerinde olur belki :)
  • Ve hayaller gerçek oluyor, bekle bizi geleceğe dönüş.

• Bi ayakkabıyı şarj etmediğimiz kalmıştı. Kinetik enerjiyle çalışanını yapmadıkları sürece ben almayayım.
  • Puma da buna benzer TEKERLİ bir tuşa sahip model var. 350 TL ama kampanyada 250 tl. DİSK SLEEVE IGNITE FORM

• quote:

Orijinalden alıntı: Das Boot

Bi ayakkabıyı şarj etmediğimiz kalmıştı. Kinetik enerjiyle çalışanını yapmadıkları sürece ben almayayım.

Haberde bahsediyor zaten. 3 saat giy 2 haftalık şarj depolasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Puma da buna benzer TEKERLİ bir tuşa sahip model var. 350 TL ama kampanyada 250 tl. DİSK SLEEVE IGNITE FORM

Mantıklı ama tipi çok çirkin .Puma yı severim ama bağcık olsaydı orda çok daha güzel dururdu

• Güzel teknoloji ama arka kısmı şok tipsiz olmuş adidas falcon elite tarzı bi kısmı olsaydı o zaman alınırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

quote:

Bi ayakkabıyı şarj etmediğimiz kalmıştı. Kinetik enerjiyle çalışanını yapmadıkları sürece ben almayayım.

Öyle bişey demiyor

"Kişi spor ayakkabıyı giydikten sonra bağcıkların kendi kendine sıkılmasını sağlayan mekanik bir sisteme sahip HyperAdapt 1.0 üzerinde şarj edilebilir pil yer alıyor. Üzerindeki LED ışıklar sayesinde pil durumunu takip edebileceğiniz ayakkabı 3 saat süren tam şarj ile yaklaşık 2 hafta kullanım ömrü vadediyor"

• quote:

quote:

Haberin neresinde yazıyor bu? Alıntılar mısın?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Puma da buna benzer TEKERLİ bir tuşa sahip model var. 350 TL ama kampanyada 250 tl. DİSK SLEEVE IGNITE FORM

Mantıklı ama tipi çok çirkin .Puma yı severim ama bağcık olsaydı orda çok daha güzel dururdu

Puma personeli beyaz olanını giyiyordu, siyah güzel - hafif ve gerçekten ayağı saran bir yapısı var.

Sanki iç içe iki ayakkabı ve güçlü bir his veriyor. Malzeme nedeniyle bana pahalı geldi (kışlık scooter tarzı aykk. aldım)

250 TL indirimli (yurt dışı 90$)

ben normalde 42 ve puma 43/43.5 giyiyorum. Ancak bunun 44 numarası bana uygun oldu.

• Puma ignite

• güzelmiş, yurtdışındaki indirimleri takip etmek lazım. Yalnız depolamada güneş enerjisi ya da kinetik enerji daha mantıklı olurdu, ayakkabıyı (pili) prize takıp şarj etmek biraz komik kaçmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pili bitince sıkıntı büyük :D

• Fiyatı çok aşırı fazla olmazsa alırım valla

• Gün gelecek kafeler ayakkabısını şarj eden insanlarla dolacak
  • Daha neler göreceğiz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.