Şimdi Ara

BU NE BEEE İLK GÜNDENN KOTO 120mB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN 2 GÜN ÖNCE ADSL BAĞLATTIM DÜN SAAT 22.00 DA İNTERNETE GİRDİM İLK OLARAK YAKLAŞIK 3 SAAT KULLANDIM AMA YAPTIĞIM DOWNLOAD 10MB I AŞMAZ KOTO NEDEN BÖYLEEEE?

TTNİN VERDİĞİ HEDİYE AİRTİTES MODEMDEKİ SAYAÇTA GELEN VERİ 0.107MB

• Dün Kotam Sıfırlandı.

Bugün ßaktım 200 mb
  • Ayın 2 si kotam 1.391.833.135(1,296 GB) oldu
  • hız artırıldığından beri sürekli kotayı aşıyorum telekomun tuzağı işe yarıyor yanii
  • 120mb ı 1 mb ile 20dakkada indirebilirsin yani illa bişi indirmene gerek yok youtube gibi sitelerde surf yaparsan yeter
  • dün gece baktım 10mb
    bu gün baktım 200 mb
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapira_

hız artırıldığından beri sürekli kotayı aşıyorum telekomun tuzağı işe yarıyor yanii

Aynen +1 zaten geçicem tekrar sınırsıza... Oh walla her ay 40 YTL öde.. TT ninde istediği buydu hep alt yapıya daha az yük oluyoruz hemde sınırsıza yakın fatura ödüyoruz.. 1024 e geçtiğimden beri en düşük 33YTL ödedim o ayında 15 günü yoktum zaten. Haricinde 35-37 bu ayda 39YTL şeklinde gelecek... Üstelik çoğu zaman Wi-Fi üzerinden arkadaşın sınırsız bağlatısının kullandım, ayrıca 1024 etkisinden daha çok telekom un sahtekarlığıda var gibime geliyor. Çünkü dediğim gibi hem baya bir arkadaşın bağlantıyı kullandım, hemde zaten sınav dönemi diye bil.in başında çok turmadım. Yani geçen ay kesin kotayı aşmam gözüyle bakıyordum ama bastı gitti kota.
    Bu ay sıkı takip edicem kotayı gelecek ayda zaten kablonete geçiyorum elveda telekom seni hiç özlemiyecem.

• forumda biri ayın son gününün son 12 saati diğer aya ekleniyor demişti...doğru galiba
  • Dün Donanımhaberden Çıkmadım.

Kota 200 mb olmuş işte

Donanımhaber'in Reklamları Çok Götürüyor Sanırım
  • 15 saatte 340 mb harcanmıs.sadece 1 mp3 indirdim.gerisi msn ve forumda gezindim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cherokee

Ayın 2 si kotam 1.391.833.135(1,296 GB) oldu

ne yaptın sen böyle ya
  • umarım arkadas kotasızdır.
    quote:

Orjinalden alıntı: snsnc

quote:

Orjinalden alıntı: Cherokee

Ayın 2 si kotam 1.391.833.135(1,296 GB) oldu

ne yaptın sen böyle ya

• Aynı sorun bende de var arkadaşlar.1024'lük bağlantıyı komşumla paylaşıyorum 2 ay önce 45 geldi.geçen ay 51 bu ayda yine öyle birşey gelecek.Kota 500 mb aşınca fatura 45 oluyo
    Beyler ben de sizlere hazır konu açılmışken birşey danışmak istiyorum.Ben yukarıda da belirttiğim gibi komşumla beraber kullanıyorum sizce en düşük hızdaki sınırsıza geçsem nasıl olur?Net çok yavaşlar mı?Hiç olmazsa bişeyler indiririzde kotayı geçtik kaygısı olmaz.

• ikiniz aynı anda girerseniz büyük yavaşlama olur ama diğer türlü rahat olabilir bence geç kota kaygın olmasın...
  • o genelde geceleri takılıyor ben de gündüzleri sadece birşeyler indirmek için kullanırım hiç olmazsa.Zaten yavaşladığı kadar yavaşlıyor
  • ya site gezerken kotoyı etkiliyomu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: alphan12

ya site gezerken kotoyı etkiliyomu acaba

efet etkiler sitelerde resimleri falan acabilmek için download yapıyo napsak siteleredemi girmesek acaba telekomaaaa yeter bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRRoR_CT -- 2 Şubat 2007; 23:18:04 >

• 3gb la zaten anca site gezilir bi driver falan 60mb artık neredeyse nvdiada + ek zava zingo bişi falan indirmeye kalkarsanız zaten arap telekomu dolandırıcı tarzında sayacları calışıyor 3gb inanılmaz aşılıyor en güzelü türsat ın kablonet i indirimde gelmiş alternatif arıyanlar aylık internet maliyetini düşümek isteyenler bi bakınsın derim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.