Şimdi Ara

Kablo modem hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ikinci el bir kablo modem alsam onu kullanabilir miyim?
    sanırım şöyle bişey var modemi ilk aldığında o kişinin üzerine türksatta kayıtlanıyor yani adsl modem gibi kullanamıyorsun modemi her yerde. Bir bilen kişi varsa açıklayabilir mi? veya doğrumu dediğim

• yok mu bilgisi olan
  • evet kullanabilirsin, ancak 2. el aldığın modemin üzerinde herhangi bir borç veya ban söz konusu olmamalı ama bunuda alırken modemi yanında götürerek kontrol ettirebilirsin. Bende arkadaşımdan aldığım 2. el modemi kullanıyorum. Surfboard sb3100 ^^
  • merhaba ;
    kaydetmen gerekiyor yoksa kullanamassın sadece kayıt ettiriyorsun sonra ver elini interenet
    ben bu kadar diye biliyorum
    ve bende yeni abone oldum
    ama modem olayını halen cozemedim ne yapacagımı bilmiyorum
    dikmen /ANKARADAN baglattımm
    wireless modem için verdikleri fiyat tam 130 milyon kablolu modemın fiyatıda 100 milyon civai aslında notebook var ne yapacagıma kararr vedim gibi 230ytl cok pahalı degmez diyorum olamdı acess po,nt alırım hem de ilerdede adsl gectigimde kullanmıs olurum
    insallah gecmem bu arada
    tesekkurler
    bilen var sa mutlaka yazsın
    cok sseviniriz
  • sagolun arkadaslar daha sormadan yazmsıssınız ben ne yazayim diye dusunurken siz hemen cevap işte budur forummmmm
    :=)
    peki en ii modem hangsi bileniniz var mı
  • açıkçası ben surfboard lardan aşırı derecede memnunum stabiller ve uzun süreli sürekli kullanıma(Download etc) uygunlar. Bu tür bir 2. el kablo modem alınıp router ile birleştirilirse hem ekonomik hemde güzel performans alınabilinir sanırım.
  • teşekkürler arkadaşlar
  • bende de netmaster var ikinci el almıştım kullanıyorum sorunsuz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.