ILLUMINATI - (PİRAMİTTE SONA DOĞRU)
33 Cevap25073 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

480 Mesaj
2 Şubat 2007; 9:48:22 

• Her birinin trilyonlarca dolarlık serveti olan bir avuç insanın, IMF, CFR, TLC, Bilderberg ve alt kolları olan Masonik gizli örgütler sayesinde ve menfaatleri doğrultusunda dünyada istedikleri zaman savaş çıkarıp durdurabildiklerini, emirleri dışına çıkan bir yöneticiyi bir darbe ile devirip o ülkeyi kaos ortamına sürükleyebildiklerini, bütün dünya borsaların ve merkez bankalarının onların emrinde olduklarını ve istedikleri ülkede istedikleri zaman bir ekonomik krize neden olabildiklerini duymak size ilkönce inanılmaz gelebilir. ABD''de dahil olmak üzere dünyanın en büyük devletlerinin başkanlarının, banka ve şirket yöneticilerinin bu insanların emrinde olduklarını ve küçük devlet başkanlarının büyük çoğunluğunun ceplerini doldurmaktan başka birşey düşünmeyen sadece birer kukla yönetici olduklarını duyunca belki bu konuda biraz düşünmek ihtiyacını hissedeceksiniz. Bu kitapta adı geçen bütün isimler gerçek kişilerdir ve anlatılan bütün olaylar gerçek olup dünyayı nasıl istedikleri gibi yönettiklerinin açık birer kanıtıdır. 30 trilyon dolarlık serveti olan dünyanın en zengin hanedanlığı Rothschild Ailesi ile 25 trilyon dolara sahip Rockefeller Ailesi dünyada ilk defa kendi ağızlarından size gerçekleri bu kitapta anlatacaklar.

gelecekte kesinlikle kaçınılmaz sonumuz bu kitapta yazılı!!!

Ekteki dosya (1)

ногай татар Тюрк
Dünün kapıkulu, gönüllü yanaşmaları bugün küstah, arsız saldırganlarıdır...

112 Mesaj
2 Şubat 2007; 9:53:38 

30 trilyon dolar mı?..

tüm amerikanın milli hasılası.. 12 trilyon dolar..

belki de tüm dünyanın toplam parası 30 trilyon dolar..

bu rakamlarda bir hata olmasın

"Efendiler,
Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık, Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanadurmuştur. Artık vaziyeti düzeltmek için, mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre uygun yapmak, yürümek, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi bir takım zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardır ki ecnebilerin nasihatiyle, ecnebilerin planlarıyla yükseltilebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir" Gazi Mustafa Kemal 6 Mart 1922, Büyük Millet Meclisi

480 Mesaj
2 Şubat 2007; 9:57:07 

bunlar bankacı abicim zamanında hahamlıktan bankacılığa uzanan kirli kanlı tarihi olan siyonist bir aile.... 2. dünya savaşını finansede ettikleri söylenir.

ногай татар Тюрк

534 Mesaj
2 Şubat 2007; 9:58:43 

reklam kokan hareketler gibime geldi, kitap reklamı

480 Mesaj
2 Şubat 2007; 10:00:34 

Eee abi millete 1trilyon dolarınız olsaydı die hayal kurdurucağıma gerçekleri kitap okuyarak öğrensinler dedim başladım teşviğe inş. bir yararı dokunur...

ногай татар Тюрк

434 Mesaj
2 Şubat 2007; 10:36:20 

Rockefeller ailesi Doları basan matbaanın sahibi ve işletme hakkını elinde bulunduran aile ..

not : amerikan doları TL gibi merkez bankaı tarafından degil 2 ailenin sahip oldugu şirketler tarafından basılıyor...
Yani basılan tüm dolarların rockefeller ailesinin malı gibi gözükme ihtimali olabilir...

Cont & Comp Eng.

Donanımı Güvenle Kaldırabilirsiniz :)
.

650 Mesaj
2 Şubat 2007; 11:12:47 

bunları kurtlar vadisi zamanında araştırmıtşım gerçekten reklam fln değil. kitabı okumadım ama böyle bi örgüt var. şu adarını diyim fransız ihtilalinden tutun 1.dünya savaşını bile onlar istediği için oldu

çok çeşitli simgeleri var

yani nerde üçgen ve üçgenin ortasında bir nokta görürseniz şüğphelenin derim ben.

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

2317 Mesaj
2 Şubat 2007; 12:17:30 

evet bence de bu kitabı mutlaka okumalısınız...
quote:

Orjinalden alıntı: BOZKURT_KMZ

• Her birinin trilyonlarca dolarlık serveti olan bir avuç insanın, IMF, CFR, TLC, Bilderberg ve alt kolları olan Masonik gizli örgütler sayesinde ve menfaatleri doğrultusunda dünyada istedikleri zaman savaş çıkarıp durdurabildiklerini, emirleri dışına çıkan bir yöneticiyi bir darbe ile devirip o ülkeyi kaos ortamına sürükleyebildiklerini, bütün dünya borsaların ve merkez bankalarının onların emrinde olduklarını ve istedikleri ülkede istedikleri zaman bir ekonomik krize neden olabildiklerini duymak size ilkönce inanılmaz gelebilir. ABD''de dahil olmak üzere dünyanın en büyük devletlerinin başkanlarının, banka ve şirket yöneticilerinin bu insanların emrinde olduklarını ve küçük devlet başkanlarının büyük çoğunluğunun ceplerini doldurmaktan başka birşey düşünmeyen sadece birer kukla yönetici olduklarını duyunca belki bu konuda biraz düşünmek ihtiyacını hissedeceksiniz. Bu kitapta adı geçen bütün isimler gerçek kişilerdir ve anlatılan bütün olaylar gerçek olup dünyayı nasıl istedikleri gibi yönettiklerinin açık birer kanıtıdır. 30 trilyon dolarlık serveti olan dünyanın en zengin hanedanlığı Rothschild Ailesi ile 25 trilyon dolara sahip Rockefeller Ailesi dünyada ilk defa kendi ağızlarından size gerçekleri bu kitapta anlatacaklar.

gelecekte kesinlikle kaçınılmaz sonumuz bu kitapta yazılı!!!

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:

UEFA & SUPER CUP

480 Mesaj
2 Şubat 2007; 14:59:36 

Bankerlik işine girmeden önce, ünlü bir haham ailesi olarak tanınan Rothschildlar, genelde "kirli" yollardan elde ettikleri dev servetle büyük bir ekonomik ve politik güce ulaştılar. Hanedanın en önemli özelliği ise bu büyük gücü, yalnızca ailevi çıkarlar için değil, tam tersine asıl olarak, bağlı oldukları ırkın çıkarlarına uygun olarak kullanmalarıydı. Bu nedenle Siyonist harekete ve İsrail Devleti'ne çok büyük yardımlar yaptılar. Ancak en büyük "icraatları, Yeni Düzen'i kontrol edecek olan politik kurumları oluşturmak" olacaktı. Aşağıda 1898'de Fransız basınında yayınlanan bir Rothschild karikatürü.

0

Ekteki dosya (1)

ногай татар Тюрк

650 Mesaj
2 Şubat 2007; 17:55:09 

bunlara hiç gerek yok devletin her yerindeki insalar bu vatanı yürekten sevsin bunlar vız gelir. ama herkes bi çıkar peşinde olunca ülkesinde demokratik adaletli bir şekilde yaşamyı çıkar olarak görmeyince daha çok illuminatiler gelir

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

14503 Mesaj
2 Şubat 2007; 18:02:51 

kitabı almam için bana bir link gönderebilir misin dostum pm ile

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

4578 Mesaj
2 Şubat 2007; 18:25:39 

2012 Honda fd6 Civic EleganceLG Nexus 4

407 Mesaj
2 Şubat 2007; 18:51:23 

ümit sayının 11 eylül gizli örgütler ve büyük orta doğu projesi kitabındada illuminati dahil bi kaç masonik örgütlenme açıklanmış.onuda tavsiye ederim.

http://mehmetlegeziyorum.blogspot.com.tr/

14503 Mesaj
2 Şubat 2007; 18:59:13 

bu kitabı nerden alıcaz kardeş link gönderir misin lütfen

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

4145 Mesaj
2 Şubat 2007; 22:46:32 

komplo teoricileri çok ortalıkta,her okuduğunuza inanmayın

Simone...

8344 Mesaj
3 Şubat 2007; 19:32:43 

quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

komplo teoricileri çok ortalıkta,her okuduğunuza inanmayın

İyi de para bırakıyor bu tip kitaplar, yazana da basana da satana da.

4145 Mesaj
4 Şubat 2007; 1:02:38 

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

İyi de para bırakıyor bu tip kitaplar, yazana da basana da satana da.

keşke okuyanada bi faydası olsa
zaten yazılış amaçlarıda para
her kitapçıda minimum 5 masonluk,4 illuminati,3 tapınak şövalyeleri,2 tane de dünyayı yöneten gizli örgütler konulu kitaplar var

Simone...

926 Mesaj
4 Şubat 2007; 16:12:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

keşke okuyanada bi faydası olsa
zaten yazılış amaçlarıda para
her kitapçıda minimum 5 masonluk,4 illuminati,3 tapınak şövalyeleri,2 tane de dünyayı yöneten gizli örgütler konulu kitaplar var

dogru diyosun hocam bilmirorum okudunuz mu ama melekler ve seytanlar die bi kitap var dan brown yazmıs onda da bu örgüt wardı we ilgi çekici şekilde anlatılıodu insan merak edebilio yani onun için böle kitaplardan wazgeçmiolar

bide kitabın kapagına baktımda ILLUMINATI yazısı simetrik deildi melekler we şeytanlar da simgelerin hepsi simetrikti falan sagdan soldan falan ters çevirince de ILLUMINATI yazıo du ilginçti güzeldi ama bi an bende yazabilirmiyim acep die düsünmüştüm

2 Adet Satılık Kombine (Fenerium Lacivert)
Satılık Kinect, Wireless Headset, MW2 Controller
Satılık Guitar Hero 2 Tane Les Paul Gitar + GH World Tour Oyunu +PS3 Oyunlar

4145 Mesaj
5 Şubat 2007; 1:51:06 

quote:

Orjinalden alıntı: ne bu yaa??

dogru diyosun hocam bilmirorum okudunuz mu ama melekler ve seytanlar die bi kitap var dan brown yazmıs onda da bu örgüt wardı we ilgi çekici şekilde anlatılıodu insan merak edebilio yani onun için böle kitaplardan wazgeçmiolar

bide kitabın kapagına baktımda ILLUMINATI yazısı simetrik deildi melekler we şeytanlar da simgelerin hepsi simetrikti falan sagdan soldan falan ters çevirince de ILLUMINATI yazıo du ilginçti güzeldi ama bi an bende yazabilirmiyim acep die düsünmüştüm

ben şu an melekler ve şeytanları okuyorum

Simone...

480 Mesaj
8 Şubat 2007; 14:51:53 

beyler donanımsal sorunlar yüzünden ilgilenemedim kusura bakmayın

ногай татар Тюрк

324 Mesaj
15 Nisan 2007; 8:03:36 

Bu tarz siyonist olguların Türkiye üzerindeki yansımalarını öğrenmek için Doç.Dr. Yaşar Kutluay ın Siyonizm ve Türkiye kitabını muhakkak okuyun. Yazarı fazla dikkat çekince en son görüldüğü an balığa gidiyorum dediği andı.

228 Mesaj
17 Mayıs 2007; 10:10:30 

quote:

bi yerde link bulmuştum yazıyodun ismi sana o şekilde yazıyordu bazen sapıtıyıyodu

kitabı bitirmeyen okumasın

kitabın sonunda illuminati fos çıknca üzüldüm ya adamlar haklı intikam alıyolardı ne güzel

Kurban Fan Club

28072 Mesaj
30 Mayıs 2007; 21:01:51 

quote:

ambigram

http://forum.donanimhaber.com/m_5140304/tm.htm
burda örnekleri mevcut

1,6180339887498948482045868343656381177203091798057628621354486227052604628189024497072072041893911374847540880753868917...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Mayıs 2007; 21:20:05 

quote:

Orjinalden alıntı: K4l3l

30 trilyon dolar mı?..

tüm amerikanın milli hasılası.. 12 trilyon dolar..

belki de tüm dünyanın toplam parası 30 trilyon dolar..

bu rakamlarda bir hata olmasın

isterseniz bu örgüte masonlar deyin, isterseniz tapnakçılar, illuminati vs. buradan kasıt global sermayedir ve global sermaye amerikayı defalarca satın alır. bu adamların asıl odaklandıkları yer ise ingiltere ve israildir. amerika sadece bir limandır ve o limandan kovulmak üzereler. amerika çabalıyor global sermayeden kurtulmak için. birbirlerini yesinler.

1244 Mesaj
31 Mayıs 2007; 3:03:37 

Elma Vadisi Kurtları adlı bır kıtap var. Kuvvai Miilliye Derneğinde satılıyor. Bu kıtapta; Masonların nasıl kuruldugu, dunyaya nasıl yayıldıgı yazmaktadır. Kokenlerı Yağudidir. Mason derneklerı Illumınıta'nın dıs tarafını olusturur. Dunyala bagıntısını saglar. Yenı uyelerın alımı ve yayılması Mason derneklerı tarafından yapılır. Bunlar devletı olmayan devletlerdır. Illumınatı 3guruba ayrılır;
1.Grupda soylular ve onemlı kısıler bulunur.
2.Grup Din adamları.
3.Grup hızmetcıler.

Atatürk zamanında masonları kapatmıs ama olumunden sonra tekrar falıyetlerıne baslamıslar. Atatürk'un olumunden sonra mason cemiyetının en onemlı ısımlerınden bırı su acıklamayı yapmıs: "Mason cemiyeti Atatürk tarafından kapatıldıktan sonra mason biraderler(kendı aralarında bır grup olusturur ve bırbırlerıne bılader dıye hıtap ederler), cemiyet sanki kapatılmamış ve Atatürk'le aralarında hiçbir itilaf yokmuş gibivaziyet aldılar.Fırsat buldukça onun her hareketini alkışladılar ve onun etrafında bir çember meydana getirdiler ki:Sarı Lider Mustafa Kemal kendiliğinden bu çembere girdi ve hayatını bize teslim etti.
Doktorlarımız Atatürk'ün ölümünün ani oluşunu tehlikeli gördüklerinden, 1937 ortalarında, ismini acıklamayacağm bir doktor, bazı zaaflarına dayanarak Atatürk''e ilk darbeyi sinir organlarını zaafa uğratarak indirdi."

Bunlar kıtaptan aldıgım cok kucuk seyler. Sıze tavsıyem bu konuyla ılgılı hangı kıtabı bulabılırsenız okuyun. Azda olsa belkı gozumuzu acmamızı saglar. Burda kıtap reklamı yapmadım. Sadece okudugum seylerı sızlerle paylasmak ıstedım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem2004_34 -- 1 Haziran 2007; 3:08:03 >

ist@nbul{lu}

1660 Mesaj
2 Haziran 2007; 12:08:07 

3 trilyon dolara İngiltereyi satın alabilirsin bu adamda 30 trilyon dolar var Biraz sallama olmuş..

74 Mesaj
26 Ekim 2007; 22:55:05 

ortada dönen paranın miktarı ne kadar doğrudur bilemem ama böyle bir örgüt var.

bunlar hakkında piyasada bir sürü kitap var Texe Mars ın kitabını okumuştum ben.Fakat kitap yayından kaldırılmış google da aratınca çıkıyor yayınevi vs. yayınevinin sitesine giriyorsun yok nette hiç bir yerde satılmıyor.

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali :D

kitaba göre örgütün başında 10(yada11di) kişi bulunuyor.üstteki kitap tanıtımında da anlatıldığı gibi herşey bunların emrinde olup bitiyor.

bu 10 kişi sanmayın ki şuanda ve geçmişte ülkeleri parmağında oynatan bush,powell,rice,clinton,rockefeller,rothschild gibi kişiler örgütün bir numaralı yalakaları, tabiri caizse köpekleridir. örgütün başındakiler için bu isimlerin hiçbir değeri yoktur

ve işin ilginci yazara göre böyle birşey olacağı incilde yazılıymış 10 kişilik bir tarikat kurulacağı vs.
ayrıca bunların lucifer'e inandığını ona hizmet ettiğini söylüyor Texe Mars abi:D

705 Mesaj
12 Kasım 2007; 21:10:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Baterist

3 trilyon dolara İngiltereyi satın alabilirsin bu adamda 30 trilyon dolar var Biraz sallama olmuş..

dünyayı yönetmek için de 3 trilyon dolardan fazlası gerek heralde demi

10 Mesaj
30 Mart 2010; 22:26:29 

quote:

Orijinalden alıntı: UndergroundBoy

ortada dönen paranın miktarı ne kadar doğrudur bilemem ama böyle bir örgüt var.

bunlar hakkında piyasada bir sürü kitap var Texe Mars ın kitabını okumuştum ben.Fakat kitap yayından kaldırılmış google da aratınca çıkıyor yayınevi vs. yayınevinin sitesine giriyorsun yok nette hiç bir yerde satılmıyor.

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali :D

kitaba göre örgütün başında 10(yada11di) kişi bulunuyor.üstteki kitap tanıtımında da anlatıldığı gibi herşey bunların emrinde olup bitiyor.

bu 10 kişi sanmayın ki şuanda ve geçmişte ülkeleri parmağında oynatan bush,powell,rice,clinton,rockefeller,rothschild gibi kişiler örgütün bir numaralı yalakaları, tabiri caizse köpekleridir. örgütün başındakiler için bu isimlerin hiçbir değeri yoktur

ve işin ilginci yazara göre böyle birşey olacağı incilde yazılıymış 10 kişilik bir tarikat kurulacağı vs.
ayrıca bunların lucifer'e inandığını ona hizmet ettiğini söylüyor Texe Mars abi:D

sana katılıyorum arkadaşım bende 2. el kitapçıda rastladım Illuminati diye görünce aldım hemen kitabı şu an kitaplığımda tavsiye edebilirim güzel bi kitap yazarın Türklere de mesajı var.

22021 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Drizz_t
30 Mart 2010; 22:37:09 

Sadece Rockfellar ismi yanlış yazmış olabilirim 40 trilyon dolar bilinen serveti var. Bahsi gecen bu isimler dünyadaki bütün kararları olan ailelerdir ve birçok devletten daha eskilerdir yani belirtilen para miktarlarında sorun yok. Bu kisiler zaten hanedanlık diye geçerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1385 Mesaj
30 Mart 2010; 22:58:11 

Bulursam alayım bu kitabı

2044 Mesaj
31 Mart 2010; 20:05:52 

http://www.kitapyurdu.c...sp?id=96186&sa=56261897

aramanıza gerek yok. 13 liraya satılıyor. bir kitapçıya girip illuminati var mı dediğinizde, adam özellikle aradığınızı anlar ve karşısında bir sığır varmış gibi "aaabii nu kitap yok piyasada bulamazsın 25 lira ver bırakiyim" gibisinden cümleler kurmaya başlar.

ben bu tip kitapları pek sevmiyorum. madem bu kadar gizli karanlık işler dönüyor da bunu yazan adam bunları nereden biliyor diyip almaktan vazgeçiyorum. teoriye inanmadığımdan değil, yazılanların boşyere beynimi bulandıracağını bildiğim için okumuyorum.

bu tip konularla çok ilgileniyorsanız zeitgeist izleyin bütün mevzuyu anlarsınız zaten kitaplar okuyup beyninizi follofoş etmeyin zamanınızı boşa harcamayın. fantastik kurgu tadında olur zaten bunların çoğu çok daha güzel kitaplar konular var

Uzaklaştırılmış
28 Şubat 2012; 23:15:17 

bu kitabı yeni gördüm bende rastlantı burayı buldum illuminati işi değildir inş :D

Uzaklaştırılmış
28 Şubat 2012; 23:19:05 

Yazarın gizli örgütler ve masonlukla ilgili yaptığı araştırmaları kafasında yorumlayıp, hayal gücü ile kişilere yetkiler yükleyip, ast, üst ilişkisi ile dünyanın tek elden yönetildiğini öne sürdüğü, günümüzde bir çok insanın inandığı güzel bir kurgu...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Kitap » ILLUMINATI - (PİRAMİTTE SONA DOĞRU)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266