Şimdi Ara

Satılık WoW Hesabı (Level 70 Lock)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık oynamaktan pek zevk almadığım için World of Warcraft hesabımı satıyorum. Hesabın içerisinde Level 70 Allience Warlock bulunmaktadır. Daha önce hiç migrate olmadığından migrate e açıktır. EU-Jaedenar sunucusundadır. Şu anda 1.1K goldu+ uçan bineği vs.. vardır. Itemlerin çoğu mavi TBC itemi olup mavi,yeşil karışıktır. Şu anda tam olarak Fel Armor ile +746 Spell DMG`a sahiptir. Trinket ile 850`ye çıkmaktadır. Bankasında ise birçok item vs. mevcuttur. Özellikle yeni dropladığım +194 Healing veren bir staff da şu an çantasında bulunmaktadır ve genel değeri 200-300G arasındadır. Karakterin genel özellikleri bu şekildedir. Daha ayrıntılı sormak istediğiniz birşey varsa PM lerinizi bekliyorum. Karakter takası vs. düşünmüyorum çünkü artık pek WoW oynayasım yok :)

Alıcıya kargo ile orjinal wow kutusunu ve orjinal tbc kutusunu kargolayacağım ve gizli soru vs. tüm bilgileri vereceğim.

Düşündüğüm fiyat 270 YTL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -eXact- -- 2 Şubat 2007; 2:35:53 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • char baya guzelmis bende lvl60 da bırakmıstım full tier2 di undead priestim :)
    iyi satislar dostum
  • Teşekkür ederim

PM ler cevaplandı.

• Hesap satılmıştır.

İlgileriniz için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.