Şimdi Ara

Killer E2500 Gigabit Ethernet kontrolcüsü duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Killer E2500 Gigabit Ethernet kontrolcüsü duyuruldu

Çevrimiçi oyunlarda internet bağlantısının hızına ve verimliliğine önem verenlerin ilk adresi genelde Killer serisi oluyor. Rivet Networks elinden çıkan Killer ailesi hem kablosuz hem de kablolu bağlantılar için en iyi deneyimi sunmayı vadediyor.

Firmanın duyurduğu yeni kontrolcü Killer E2500 Gigabit Ethernet adını taşıyor ve kablolu bağlantılara hitap ediyor. Firma, kontrolcünün piyasadaki en hızlı gerçek zamanlı deneyimi sunduğunu iddia ediyor. Bilindiği üzere Killer kontrolcüleri anakartlara entegre olarak geliyor ve genelde oyunculara yönelik donanımlarda kendisine yer buluyor.

Ayrıca Bkz.MSI dünyanın en hafif VR sırt çantasını duyurdu

Gecikme azaltıcı teknoloji ile hayati önem taşıyan bağlantıları hızlandıran sürücü, böylece kullanıcının daha az önem taşıyan ağ trafiği arkasında kalmasını engelliyor. Diğer taraftan gelişmiş akış tespit teknolojisi oyun, video ve ses uygulamalarının yanı sıra 500 civarında web sitesini otomatik olarak algılayarak önem sırasına koyuyor. Yine kontrol merkezi ile kullanıcının ağ trafiğini önem sıralamasına koymasına imkan tanıyor.

Killer E2500 Gigabit Ethernet kontrolcüsünü ilk olarak MSI firması Z170A GAMING M6 anakartında ve Aegis Ti VR Ready masaüstü bilgisayarında kullanacak. Ardından Gigabyte firmasının oyuncu anakartlarında yeni Killer kontrolcüsünü göreceğiz. 

• Donanımsal hiçbir avantajı yok ..yaptığı iş yazılımsal onu programla yine halledersiniz

S775 anakarttaki ping i z170 anakart ile de alıyorum ..daha düşük ping falan diyorlar yalan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan ya inanin 1 2 ms farkediyor max gittim aldim gaming gaming diye msi anakartini normal anakarttan pek bi farki yok azcik kalin saglam duruyor tek farki o gibi simdilik :)). Ha bide cizgi halinde renkli bolumleri var camdan renk renk onu izlioz arada al sana gaming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 16 Eylül 2016; 18:49:48 >
  • Adam zor zar bakır kabloyla adsl hizmeti veriyor. Ben evime almışım killer gigabit ethernet kontrolcü ne işime yarar. Mevcut kablo evrim geçirecekse alırım bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 16 Eylül 2016; 18:53:46 >
  • Minumum 60ms ile yurtdışı oyun serverlarına bağlanıyoruz ne Killer'ı Allah aşkına. Buradaki asıl Killer TTNET. Öldürdüler bizi resmen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Donanımsal hiçbir avantajı yok ..yaptığı iş yazılımsal onu programla yine halledersiniz

S775 anakarttaki ping i z170 anakart ile de alıyorum ..daha düşük ping falan diyorlar yalan

arkada torrent spotify stream ve battlefield gibi oyunları oynayınca killer farkını hissedersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killer denen yonga hiçbir işe yaramadığı gibi birde saçma sapan bantgenişliği ataması yapıp zarar getiriyor. Ne güzel doğru düzgün, sıkıntsız çalışan intel yonga varken nerden bulaştılarsa şu firmaya...

• ttnet pişmanlıktırtır
    tam 1 sene uğraştım ttnet ile ping ile ilgili işlem yapmıyoruz deyip başından savıyorlar 1 sene öncesi iyiydi 30ms yurt dışı steam sunucularına erişim sağlıyorlardı şimdi 90ms
    vodafone fibere geçtim bende 50-60ms pek düşük sayılmaz ama en azından aradığımda terslemiyorlar ilgileniyorlar

bizim kullandığımız net bu kadar sıkıntılı iken killer fayda etmez ama kullanmak isterim ne kadar fayda saglasa kar deyip

• reklamdan başka birşey değil

bir de şaşalı ismi var waaaayyy canına KİLLER

IMMORTAL

PSYCHO

• Gigabit yok bizde tanımayız etmeyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçelim arkadaşlar. Bu bağlantı teknolojisiyle internet kullanıcılarının çok azını ilgilendiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Donanımsal hiçbir avantajı yok ..yaptığı iş yazılımsal onu programla yine halledersiniz

arkada torrent spotify stream ve battlefield gibi oyunları oynayınca killer farkını hissedersiniz

Hocam dediğiniz sadece xDSL'de oluyor muhtemelen. Eskiden ADSL kullanırken en ufak bir internet trafiği bile pingi etkiliyordu. Şuan Superonline Fiber kullanıyorum arkada hız limitsiz torrent ve Skype araması açıkken bile pingimde çok nadiren olan 2-3ms değişme harici değişme olmuyor.

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinde haklısın yazılım ama bunların amacı o yazılımın işlemci kullanımını azaltmak diye hatırlıyorum yanlış olmasın

• Altyapı max 8 mbs destekledikten sonra istedigi kadar killer olsun ne spotify acabilliyorsun ne oyun indirebiliyorsun ne oyun oynayabiliyorsun.

• Yurtiçi adsl de ping bile 15-20 ms, Google a ping atıyorsun 70ms, killer miller bizim neyimize

• Bakir kabloyla Kapiniza zar zor geliyor internet bu ülkede killer miller hikaye coluk cocuk kansin işte.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Yurt dışında 5-10 ms ile erişiyorsan iyi değil mi kazancı yüzdeye vurunca ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu alt yapı ile gereksiz.

H110M Pro-VD gönüllerin anakartı.
  • Kendimi bildim bileli killer ethernet gördüğüm yerden koşarak uzaklaşmışımdır. Deneyimli kullanıcı iseniz şuna verdiğiniz paraya değmez. Karşılığında hiç bir şey almıyorsunuz.

Ayrıca intel in driverları stabilite olarak her türlü çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c36ab7c4 -- 17 Eylül 2016; 0:45:10 >
  • Bakır kabloyla fiber, normal raylarla hızlı tren gitmesi gibi. Hızlı tren deyince japonlarınki gibi sanıyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.