Şimdi Ara

telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
44.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, Arkadaşlar telefondaki kayıtlı smsleri bilgisayara atmaya yarayan bi program varmı acaba??? telefonum nokia 6600

• Telefonla birlikte verilen pc suite programını bilgisayarına kurup telefonu bilgisayara yedekleyebilirsin
  • nokia lifeblog dıye bır program var nokianın sıtesınde ınceleme yaparsan bulursun ama 6600 destegı varmı bılmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

Selamlar, Arkadaşlar telefondaki kayıtlı smsleri bilgisayara atmaya yarayan bi program varmı acaba??? telefonum nokia 6600

pc suite le halledebilirsin başka bi programa ihtiyacın yok
  • nasıl yapıcam yedekleyerekmi?
  • gerek yok ona mesaj butonuna tıkla kopyala de klasör aç sonra yapıştır de bitsin
    yeter ki pcsuite olsun
  • quote:

nasıl yapıcam yedekleyerekmi?

arkadasım nokia pc suiteyi bilgisayarına kuruyorsun ondan sonra bilgisayarıma girip nokia phone browsera gir oradan mesajlara ondan sonra sı kopyala yapıştır kardeşim anladınmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustik0545

quote:

arkadasım nokia pc suiteyi bilgisayarına kuruyorsun ondan sonra bilgisayarıma girip nokia phone browsera gir oradan mesajlara ondan sonra sı kopyala yapıştır kardeşim anladınmı

olay bitmiştir
  • bendede 6600 var.bende msjlarımı pcye atmak istiyorum.pc suitenin türkçesi kurulu bende.daha açık anlatabilirmisiniz.msjlarıım nasıl pcye aktarıcam??
  • quote:

Orjinalden alıntı: josespurs

bendede 6600 var.bende msjlarımı pcye atmak istiyorum.pc suitenin türkçesi kurulu bende.daha açık anlatabilirmisiniz.msjlarıım nasıl pcye aktarıcam??

pc suite ile tel birbirini tanımıssa yani pc suite senin 6600 ını görmüsse bilgisasyarıma gir ve nokia phone browser klasörüne tıkla baglantıda bi sorun yoksa eger nokia phone browser klasörünün içinde 6600 dosyasını göreceksin 6600 klasörünü gördükten sonra içine girip mesajlar klasörüne tıklıyorsun daha sonra gelen kutusu,giden kutusu,gönderilmiş öğeler v.s klasörler cııyor ve hangi klasördeki mesajları kopyalamak istiyorsan o klasörün içine girip ctrl+A yapıp kopyala yapıstır yapıyorsun

cok basit ya yapamayacak bişey yok yukarda anlattıgımda aslında gayet acıktı
  • ya zaten senin anlatımında kusur yok ben çözemedim bi türlü.çünkü phone browser gözükmüo bnde.pc suite tanıyo tel.i ama phone browser gözükmüyo bilgisayarımda
  • quote:

ya zaten senin anlatımında kusur yok ben çözemedim bi türlü.çünkü phone browser gözükmüo bnde.pc suite tanıyo tel.i ama phone browser gözükmüyo bilgisayarımda

pc suite acıp oradaki mesajlar linkinden dene bakalım
  • ya walla mesaj simgesi kelimesi geçen hiçbişey göremiom ben bu programda.başka bi yöntem yokmu msjları pcye atmam için?
  • quote:

ya walla mesaj simgesi kelimesi geçen hiçbişey göremiom ben bu programda.başka bi yöntem yokmu msjları pcye atmam için?

usta ya senin pc suite in sürümü kac eski sürümse belki sorun ondandır nokia nın sitesine girip son versiyonunu indirsene cünkü tel baglı olsada olmasa da PC suite içinde mesaj logosu ve linkinin olması lazım
  • ya cok teşekkürler yardımların için.message saver die bi prog varmış.onunla çözdüm sorunumu.seni de uğraştrdım cok teşekkürler tkrar
  • quote:

ya cok teşekkürler yardımların için.message saver die bi prog varmış.onunla çözdüm sorunumu.seni de uğraştrdım cok teşekkürler tkrar

önemli değil kardeş sorun değil zaten dh nin amacı yardım almak ve yardımcı olmak değilmi elimden geldiği kadar işte keşke o programın varlıgından haberim olsaydı da sen ugrasmasaydın bu kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustik0545

quote:

6600 için olan pc suitte mesaj yedekleme fonksiyonu yok sanırım. Emin olmak için pc site in son versiyonunu indirdim. Onda var ama oda 6600 ı desteklemiyor.
  • quote:

ya cok teşekkürler yardımların için.message saver die bi prog varmış.onunla çözdüm sorunumu.seni de uğraştrdım cok teşekkürler tkrar

arkadaşım bu programı nerden bulduğunu sölermisin rica ersem
  • ugrasma mobicell bul kur istedigini yap

he birde bluesoil son versyonu lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanlevent

ugrasma mobicell bul kur istedigini yap

he birde bluesoil son versyonu lazım

mobicell de ne olaki?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.