- x
telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???
26 Cevap35234 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3872 Mesaj
1 Şubat 2007; 23:54:02 

Selamlar, Arkadaşlar telefondaki kayıtlı smsleri bilgisayara atmaya yarayan bi program varmı acaba??? telefonum nokia 6600

"charcot-marie-tooth"

515 Mesaj
1 Şubat 2007; 23:56:27 

Telefonla birlikte verilen pc suite programını bilgisayarına kurup telefonu bilgisayara yedekleyebilirsin

NOKIA 3 2 5 0

744 Mesaj
2 Şubat 2007; 0:14:45 

nokia lifeblog dıye bır program var nokianın sıtesınde ınceleme yaparsan bulursun ama 6600 destegı varmı bılmıyorum

1552 Mesaj
2 Şubat 2007; 0:55:01 

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

Selamlar, Arkadaşlar telefondaki kayıtlı smsleri bilgisayara atmaya yarayan bi program varmı acaba??? telefonum nokia 6600

pc suite le halledebilirsin başka bi programa ihtiyacın yok

3872 Mesaj
2 Şubat 2007; 22:25:12 

nasıl yapıcam yedekleyerekmi?

"charcot-marie-tooth"

31995 Mesaj
2 Şubat 2007; 23:47:52 

gerek yok ona mesaj butonuna tıkla kopyala de klasör aç sonra yapıştır de bitsin
yeter ki pcsuite olsun

beneath this mask there is more than flesh. beneath this mask there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. - V

1552 Mesaj
3 Şubat 2007; 0:36:11 

quote:

nasıl yapıcam yedekleyerekmi?

arkadasım nokia pc suiteyi bilgisayarına kuruyorsun ondan sonra bilgisayarıma girip nokia phone browsera gir oradan mesajlara ondan sonra sı kopyala yapıştır kardeşim anladınmı

531 Mesaj
3 Şubat 2007; 0:59:42 

quote:

Orjinalden alıntı: mustik0545

arkadasım nokia pc suiteyi bilgisayarına kuruyorsun ondan sonra bilgisayarıma girip nokia phone browsera gir oradan mesajlara ondan sonra sı kopyala yapıştır kardeşim anladınmı

olay bitmiştir

Ne KadaR OkursaN Oku, Bilgine YaraşıR Biçimde DavranmazsaN CahilsiN .......

23 Mesaj
22 Şubat 2007; 21:03:00 

bendede 6600 var.bende msjlarımı pcye atmak istiyorum.pc suitenin türkçesi kurulu bende.daha açık anlatabilirmisiniz.msjlarıım nasıl pcye aktarıcam??

1552 Mesaj
22 Şubat 2007; 21:30:01 

quote:

Orjinalden alıntı: josespurs

bendede 6600 var.bende msjlarımı pcye atmak istiyorum.pc suitenin türkçesi kurulu bende.daha açık anlatabilirmisiniz.msjlarıım nasıl pcye aktarıcam??

pc suite ile tel birbirini tanımıssa yani pc suite senin 6600 ını görmüsse bilgisasyarıma gir ve nokia phone browser klasörüne tıkla baglantıda bi sorun yoksa eger nokia phone browser klasörünün içinde 6600 dosyasını göreceksin 6600 klasörünü gördükten sonra içine girip mesajlar klasörüne tıklıyorsun daha sonra gelen kutusu,giden kutusu,gönderilmiş öğeler v.s klasörler cııyor ve hangi klasördeki mesajları kopyalamak istiyorsan o klasörün içine girip ctrl+A yapıp kopyala yapıstır yapıyorsun

cok basit ya yapamayacak bişey yok yukarda anlattıgımda aslında gayet acıktı

23 Mesaj
22 Şubat 2007; 21:49:20 

ya zaten senin anlatımında kusur yok ben çözemedim bi türlü.çünkü phone browser gözükmüo bnde.pc suite tanıyo tel.i ama phone browser gözükmüyo bilgisayarımda

1552 Mesaj
22 Şubat 2007; 21:53:41 

quote:

ya zaten senin anlatımında kusur yok ben çözemedim bi türlü.çünkü phone browser gözükmüo bnde.pc suite tanıyo tel.i ama phone browser gözükmüyo bilgisayarımda

pc suite acıp oradaki mesajlar linkinden dene bakalım

23 Mesaj
22 Şubat 2007; 22:37:14 

ya walla mesaj simgesi kelimesi geçen hiçbişey göremiom ben bu programda.başka bi yöntem yokmu msjları pcye atmam için?

1552 Mesaj
22 Şubat 2007; 22:43:15 

quote:

ya walla mesaj simgesi kelimesi geçen hiçbişey göremiom ben bu programda.başka bi yöntem yokmu msjları pcye atmam için?

usta ya senin pc suite in sürümü kac eski sürümse belki sorun ondandır nokia nın sitesine girip son versiyonunu indirsene cünkü tel baglı olsada olmasa da PC suite içinde mesaj logosu ve linkinin olması lazım

23 Mesaj
22 Şubat 2007; 22:56:34 

ya cok teşekkürler yardımların için.message saver die bi prog varmış.onunla çözdüm sorunumu.seni de uğraştrdım cok teşekkürler tkrar

1552 Mesaj
23 Şubat 2007; 0:23:20 

quote:

ya cok teşekkürler yardımların için.message saver die bi prog varmış.onunla çözdüm sorunumu.seni de uğraştrdım cok teşekkürler tkrar

önemli değil kardeş sorun değil zaten dh nin amacı yardım almak ve yardımcı olmak değilmi elimden geldiği kadar işte keşke o programın varlıgından haberim olsaydı da sen ugrasmasaydın bu kadar

3872 Mesaj
6 Mart 2007; 1:05:46 

quote:

6600 için olan pc suitte mesaj yedekleme fonksiyonu yok sanırım. Emin olmak için pc site in son versiyonunu indirdim. Onda var ama oda 6600 ı desteklemiyor.

"charcot-marie-tooth"

3872 Mesaj
6 Mart 2007; 1:08:20 

quote:

arkadaşım bu programı nerden bulduğunu sölermisin rica ersem

"charcot-marie-tooth"

3920 Mesaj
6 Mart 2007; 1:15:41 

ugrasma mobicell bul kur istedigini yap

he birde bluesoil son versyonu lazım

Samsung Galaxy Note3 32+16gb CANON EOS 60D Tamron 17-50 f2/8 Canon Ef 50mm f1.8-Prime ,METZ 50 AF1 TTL HSS Flash--toyota corolla 2013 HakanLevent Bursa/Osmangazi http://500px.com/hakanlevent

3872 Mesaj
6 Mart 2007; 23:25:32 

quote:

Orjinalden alıntı: hakanlevent

ugrasma mobicell bul kur istedigini yap

he birde bluesoil son versyonu lazım

mobicell de ne olaki?

"charcot-marie-tooth"

2423 Mesaj
6 Mart 2007; 23:35:45 

quote:

pc suite ile tel birbirini tanımıssa yani pc suite senin 6600 ını görmüsse bilgisasyarıma gir ve nokia phone browser klasörüne tıkla baglantıda bi sorun yoksa eger nokia phone browser klasörünün içinde 6600 dosyasını göreceksin 6600 klasörünü gördükten sonra içine girip mesajlar klasörüne tıklıyorsun daha sonra gelen kutusu,giden kutusu,gönderilmiş öğeler v.s klasörler cııyor ve hangi klasördeki mesajları kopyalamak istiyorsan o klasörün içine girip ctrl+A yapıp kopyala yapıstır yapıyorsun

cok basit ya yapamayacak bişey yok yukarda anlattıgımda aslında gayet acıktı

Bende Bilmiyordum Öğrenmiş Olduk Sayende Çok Teşkkür Ederim...

1662 Mesaj
7 Mart 2007; 18:35:53 

bluetooth

DH Eminem Fan Clup

DH Underground Türkçe Rap Forumu

AND1 STREETBALL KULÜBÜ

3920 Mesaj
7 Mart 2007; 22:40:57 

telefonun içini rahatca yonetebilicegin bi program sms bile yazabilirsin kablosuz olarak
quote:

mobicell de ne olaki?

Samsung Galaxy Note3 32+16gb CANON EOS 60D Tamron 17-50 f2/8 Canon Ef 50mm f1.8-Prime ,METZ 50 AF1 TTL HSS Flash--toyota corolla 2013 HakanLevent Bursa/Osmangazi http://500px.com/hakanlevent

1157 Mesaj
31 Aralık 2011; 13:19:19 

Benimkisini bağlıyorum, her şey tamam, mesajlarla ilgili kısma geliyorum ama yükleniyor diyip %0'da kalıyor.

0

adam gibi adam fabio bilica

1762 Mesaj
1 Ocak 2012; 15:42:50 

Böyle birşeyde mi varmış vay anasını

Sahici bir sarsıntı , sahte bir dengeden iyidir .

Since 11 Ağustos 2014

1279 Mesaj
25 Şubat 2012; 15:46:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Benimkisini bağlıyorum, her şey tamam, mesajlarla ilgili kısma geliyorum ama yükleniyor diyip %0'da kalıyor.

0

Evet bu sorun bendede var ne yapmam gerek bulamadım bi , mesajlarım hafıza kartına kayıtlı hafıza kartının içindekileri görüyor fakat mesajlara gelince %0da kalıyor öyle yüklenmiyor mesaj sayısı fazla olduğundan mıdır acaba bilemedim 13bin falan mesaj var biri el atsın

.
The Auditore are not dead! I'm still here! Me! Ezio! Ezio Auditore!

19 Mesaj
1 Mart 2012; 16:06:24 

Merhaba arkadaşlar.
Samsung Chat modeli telefonum.
Bilgisayarımda telefonun programı da var Samsung Kies ama mesaj aktarma gibi bir bölümü yok.
Yardımcı olabilir misiniz ?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Nokia » telefondaki sms leri bilgisayara aktarma???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422