Şimdi Ara

Batman, Justice League filmindeki yeni kostümü ile ilk kez görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman, Justice League filmindeki yeni kostümü ile ilk kez görüldü
     Man of Steel ve Batman v Superman filmlerinin yönetmeni olmasının yanı sıra DC sinematik evreninin başındaki isimlerden de biri olan Zack Snyder, şu sıralar Justice League filminin çekimlerini sürdürüyor. DC çizgi romanlarının sevilen kahramanlarını bir araya getiren Justice League filminin çekimleri sürerken, filmden yeni görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak da Snyder filmin setinden yeni bir görüntüyü Twitter hesabı üzerinden yayınladı.

Snyder'in paylaştığı bu görüntüde, Ben Affleck tarafından canlandıran Batman yeni taktiksel kostümü içerisinde ilk kez görülüyor. Batman'in bu yeni kostümündeki en dikkat çekici yenilik gözlüklerin eklenmesi oldu. Ne var ki bu yenilik bazı eleştirileri de beraberinde getirdi. Snyder'ın fotoğrafı paylaşmasının ardından sosyal medyaya dolaşan yorumların büyük bölümü, Batman'in bu yeni haliyle Watchmen filmindeki Nite Owl'a benzediği yönünde.

Justice League filminde Bruce Wayne (Batman) ve Diana Prince (Wonder Woman)'in Justice League ekibini bir araya getirmesi anlatılacak. Superman'in büyük fedakârlığı sonrası insanlığa olan güveni tazelenen Bruce Wayne, bugüne kadar karşılaştığı en zorlu düşmanı alt etmek için Flash, Cyborg, Aquaman ve Wonder Woman'dan yardım alacak. Başrollerinde Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Mamoa, Amy Adams ve J.K. Simmons'ı izleyeceğimiz Justice League, 17 Kasım 2017'de vizyona girecek.

• bana sorarsanız bu filmde bir b.ka benzemeyecek, tıpkı intar timi gibi, ama karakterler için bunu söyleyiyemem zira joker karakteri muhteşem olmuştu bu filmde'de aquaman benim favorim khal drago, yıldız geçidinin yağız delikanlısı bu filmi sırtında taşıyacak gibi

• böyle bir gözlük yerine BvS deki armored suit gibi kaskla bütünleşik ve mavi ışıklı bir şekilde gözleri kapatsalardı çok daha iyi olurdu

• Bence olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 15 Eylül 2016; 16:07:14 >
  • BvS'dekine göre daha iyi duruyor

• Yav arkadaşım bu filmlerin Sinema bölümünde konusu var zaten bu haberi niye orada paylaşmayıp da yeni bir başlık açıp bilgi kirliliği yapıyorsun?
  • Tamamen "Zack Syneider" in kendi sacmaligi baska birsey degil. ve tepki örcmek icin yapmis bunu. afadersinin iyi pok ettin.

• Olm ben hiç birşey görmüyorum neresinde bu, nasıl anlamış millet anlamadım ki! Bana göre hiçbir fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu maske bütün Batman filmlerinde sorunlu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nolan bize öyle güzel bir Batman serisi bıraktı ki bunlar sanki hayran filmleri gibi kalıyor yanında. Ben Affleck kusura bakmasın severiz kendisini ama Batman ile yakından uzaktan alakası yok. Bir bakın Kara Şövalye'ye bir de buna. Küfür sankim.

• Batman olmuş sana Birdman. Ayrıca en ateşli DC fanı bile filmden olan umudunu kesmiş, bu da Snyder ile beraber başka bir çöp olacak.

• Ben affleck tam bir batman adamı ama bu zack synader tam embesil lan bunuda b*k ederler.

• taktiksel kostümü diyor anlamayanlar diretiyor.Batman superman ile karsilasirken nasil zirhli kostumu giydiyse burda da oyle bir olay olacak elestirmenin anlami ne

• zack umarım watchmendeki ince işçiliği ve tecrubesini bunada aktarır. Bide batman serisini diğer kahramanlarla mundar etmesini desteklemiyorum. Buna superman dahil.
    Kendi adıma eski gothic batmeni hala arıyorum.

• İyice obeze doğru gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Aslında tam tersi ama neyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Nolan bize öyle güzel bir Batman serisi bıraktı ki bunlar sanki hayran filmleri gibi kalıyor yanında. Ben Affleck kusura bakmasın severiz kendisini ama Batman ile yakından uzaktan alakası yok. Bir bakın Kara Şövalye'ye bir de buna. Küfür sankim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Nolan bize öyle güzel bir Batman serisi bıraktı ki bunlar sanki hayran filmleri gibi kalıyor yanında. Ben Affleck kusura bakmasın severiz kendisini ama Batman ile yakından uzaktan alakası yok. Bir bakın Kara Şövalye'ye bir de buna. Küfür sankim.

senin bu yazdıkların ben affleck'e küfür olmuş. nolan'ın kara şövalyesi daha çok kara kedi gibiydi. cılız, güçsüz,acınası. ben affleck gerçek bir batman canlandırdı. sümüklü bir batman değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canguler917 -- 16 Eylül 2016; 16:14:24 >
  • Güzele benziyor bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarık-16

Yav arkadaşım bu filmlerin Sinema bölümünde konusu var zaten bu haberi niye orada paylaşmayıp da yeni bir başlık açıp bilgi kirliliği yapıyorsun?

Bu kostümün haberi hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.