Şimdi Ara

Movie Maker videoya bip ekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
19.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Movie Makerde videonun bir kısmına bip eklemek istiyorum ancak yeni ses dosyası eklediğimde orjinal sesler kalıo onları yok edemiyom dengeyle oynadığımda ise orjinal sesler videonun tamamında gidiyo ben yalnız ca bir bölümde uygulamak istiyom bide elinde bip ses efekti olan bi arkadaş buraya koyarsa sevinirim

• Movie Makeri zaman çizelgesi şekline getireceksin. Solda birinci başlıkta ses veya müzik al seçeneğini tıkla..
    Bilgisayarında açılacak dosyaların birini işaretleyerek ''AL''ı işaretle. Otomamatik olarak sesi alacaktır.sesi aldıktan sonra ''zaman çizelgesinde'' bu ses dosyasını sürükleyerek alttan 2 nci aralığa yerleştir. Daha sonra bu ses dosyasının üzerine imleci getirdiğinde el işareti çıkacak ve sağa doğru kaydırarak sesin süresini uzat. ve zaman çizelgesinde filmin sesini dumak istemediğin yerine sürükle.sağ tıklayarak eklediğin ses doyasının ses ayarını yükselterek filmdeki sesi bastırabilirsin.. kolay gelsin.
  • baştan videonun kendi sesindeki bip lemek istediğin bölümü kesip atacaksın sonra o noktaya bip yerleştireceksin sen muhtemelen biplemek istediğin kısmı silmeden arasına atıyosun o yüzden kaynaklanmalı
  • akadaşlar bana çok kulanılan kulanımı kolay video kesme biçme ses ekleme yani düzenleme kısacası böyle bir program tavsiue eder misiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cısse28

akadaşlar bana çok kulanılan kulanımı kolay video kesme biçme ses ekleme yani düzenleme kısacası böyle bir program tavsiue eder misiniz

Evet arkadaşa katılıyorum... Banada lazım öyle bir program...
  • En kolayı movie maker.Aslında çok da güzel işe yarıyor.Komplike ve nispeten kolay bir şey isterseniz Ulead Video Studio en son 10. versiyonu var galiba.Ama benim esas favorim ve üzerinde çalıştığım program Adobe premiere pro bunun son 2.versiyonu var.Karışıktır biraz ama...

AVS viedo editor diye bir program var.AVS video coverter diye kardeşi var bu programın anı zamnda.Download com dan falan bulunuyor.Bu da pratik olarak kesme biçme montaj işlerini yapıyor.kullanımı oldukça kolay.Tavsiye edebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.