Şimdi Ara

Karşınızda dünyanın en akıllı buzdolabı: Windows 10 ile çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG dünyanın en akıllı buzdolabını geliştirdi. Üstelik devasa bir ekran var ve Windows 10 işletim sistemiyle çalışıyor. Buzdolabına ait tüm detaylar özel videomuzda. 

• Sebebi neydi ki?

• Yavaş yavaş tüm cihazlar akıllanacak belli ki.Umarım buzdolabı için de güncelleme beklemek zorunda kalmayız :D

• zamanla gelişir güzelleşir belki ama bana şimdiki hali çok gereksiz geldi
  • Yok ya arkadaş ne kadar akıllı o kadar pahalı ve o kadar çok dayanıksız.
    Eskiden 3 programlı makineler, dolaplar 15 yıl tık demezdi şimdi alıyorum 1500 lira varip çamaşır makinesi 5 yıl sonra takır tukur. Aklı karışıyor zaten arada. Akıllı almıcan böyle şeyleri en güzeli mekanik programlı.

• yeni gelen güncellemeyle beraber buzdolabım çok ısınıyor.

• Teknoloji koymuşlar ama işlevsiz. İleride işlevsel bir şeyler koyarlar o zaman tamam olmuş deriz.

• Ahah ulan buna kurbanda danayi yukledigimizde akli beyni karisir bu tam entel dantel isi olmus birasini cerezini mezesini koycak xD felan filan anladiniz iste biz oraya bi tencere yogurt salcalar peynirler domatestir biberdir bilmemnedir ettir bilmem nedir doldurup tepe tepe kullanmamiz lazim hosuma gitmedi benim acikcasi :)) alti ustu buzdolabi yani serin taze tutacak gorevi bu bunun ister ios yukle ubuntu felan kur kapagi acmak icin guncelleme bekle felan xD

• Buzdolabında mavi ekran görmeye hazırlanın

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Yok ya arkadaş ne kadar akıllı o kadar pahalı ve o kadar çok dayanıksız.
    Eskiden 3 programlı makineler, dolaplar 15 yıl tık demezdi şimdi alıyorum 1500 lira varip çamaşır makinesi 5 yıl sonra takır tukur. Aklı karışıyor zaten arada. Akıllı almıcan böyle şeyleri en güzeli mekanik programlı.

dediğinize katılıyorum hocam. eski mekanik ürünler daha sağlamdı. 15 yıl arçelik leydi bulaşık makinesi kullandık biz mesela. yine 12-13 sene beko buzdolabı kullandık bi kere tamirci çağırmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows varsa içinde her türlü mavi ekran verir o dolap. Sonra içindekiler kokar.
  • Samsung patlar, LG de mavi ekran verir diyenler gelmeden :)

• Abi benim buzdolabına bir format atar mısın?

• Neyse ki teknoloji hızlı gelişiyor. 4-5 yıla uygun fiyatlı buzdolaplarında dahi standart olur bu tip özellikler.
  • wındows 10 nun kendisi akıılı dğilki buzdolabına eklensin akıllı olsaydı pc lerde sesle komut olurdu o yüzden bu budolabına android koysalardı daha akıllı olurdu wındows sa bu iş olmaz.

• Hayatımda gördüğüm en gereksiz teknolojik özellik olabilir.

• bir buzdolabından beklentim, ışıklandırması iyi olacak, akıllı telefon ile mutlaka sıcaklık kontrolü yapılacak, olursa içerisindeki oksijen miktarı hava kalitesi ölcülecek, motor sıcaklığı gösterilecek, üste küçük bir klima koyulucak böylelikle soğuk havayı mutfağa vererek temiz ve serin hava almamız sağlanacak,cihazda mutlaka sesli bilgilendirme olucak w10 işletim sistemi var yapılabilir, interneten uzaktan kontrol edilebilmeli bulut sistemi olmalı.. bu kadar bunlar istediklerim :D çok oldu ama basit şeyler

• Zenginlerin Yeni Oyuncağı :)

• GTA 5 çalıştırır mı?

• Şeffaf ekran nedeniyle içeriyi görüp kapağı açmayarak soğuk havayı içeride tutacak ve tasarruf yapacakmışız.

Tasarruf için ekran, işlemci, bilimum donanım ve bir sürü arge. geliştirilen teknoloji bu ürün için başlı başına israf zaten.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.