Şimdi Ara

Samsung Galaxy A8 2016 internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung’un orta seviyeye hitap eden ve beğenilen Galaxy A serisi yılın başlarında 2016 versiyonuna terfi etmişti. Sadece geçen yılın Galaxy A8 modeli ile ilgili net bir bilgi yoktu. Galaxy A8 2016 olması beklenen modelin tasarım görselleri internete sızdırıldı.

5.7 inçlik Full HD Super AMOLED ekrana sahip olan Galaxy A8 modeli, çözünürlüğü aynen koruyarak yeni nesle terfi ediyor. Daha da güçlenen model bununla birlikte kalınlıktan biraz taviz vermiş. Metal çerçeve ve cam tasarımı benimeyen yeni versiyonun kalınlığı 5.9mm seviyesinden 7.3mm seviyesine yükselmiş.

Ayrıca Bkz.Güvenli Galaxy Note 7 modelleri için etiketleme dönemi başlıyor

Tasarım açısından Galaxy S7 modeline benzeyen Galaxy A8 2016 için Exynos 7420 yonga seti kullanılmış. İlk nesile göre oldukça büyük performans artışı elde eden modele 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi eşlik ediyor.

Modelde 16MP çözünürlüğünde arka kamera, 5MP çözünürlüğünde ön kamera, Android 6.0 işletim sistemi şeklinde diğer özellikler yer alıyor. Bu yılın Galaxy A serisini tamamlayacak olan Galaxy A8 2016 modeli için beklenen tarih aralığı Ekim-Kasım arasında.

Samsung Galaxy A8 2016 internete sızdı 

• Anlayın ki yazar, A8'in Türkiye'de Snapdragon 615 değil Exynos 5430 ile geldiğini bilmiyor.
  • Günaydın çeviriyi yapmışsınız şükür.

• C4 yoksa alınmaz?

• Note 7 kadar etkilimi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patlamasa bare

• Şu A serisi gayet ideal kibar bir telefon. Geçen ay 2015 a5 modelini Babama aldık, gayet güzel bir duruşu var. Kullanımı da gayet güzel. Piyasa fiyatları 200 lira falan daha aşağıda olsa, orta segmenti toz duman eder..

• artık zaman ayarlı patlayacakmış xd

• Note 5 i yeni aldım daha Allah kaza bela vermezse en az 3 sene telefon alma ile işim yok. Yani uzun lafın kısası elimde kalana kadar kullanmaya devam ederim bunu. note 2 den note 5 geçmiştim zaten elimde kaldığı için.

• bataryanın kapasitesi ne kadar
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Kapasiteyi oldukça yükseltmişler. Bir mutfak tüpü kadar tesirli imiş bu. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    boş beleş konuşacağınıza adam gibi yorum yapın. bu patlama olayı iyi goygoy oldu size. samsung bile sizin kadar uzatmadı olayı.

mutfak tüpü bizi kesmez, lpg li şahin gibi patlatmalı
  • Sizin yaptığınız adam gibi ve dolu dolu yorum gibi mi? :)

Samsung müşterisiyim, istediğim kadar uzatırım. Parayı verdim, düdüğü çalarım. Tonla model salacağına piyasaya, biraz denetim ve düzgün testlerini yapsa idi olmazdı bunlar.

Altüstü eğleniyoruz şurada yav. Sanırsın ortamdaki her yorum böldüğümüz atomlar, katladığımız proteinler ile ilgili bilimsel şeyler.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Onun için Note 8'i bekleyecekmişiz.

• Samsungtan bomba gibi telefon geliyor desenize...

• galaxy s2'ye benziyor :D arkadaki çıkıntı hariç

hocam sen beni ciddiye mi aldın

samsung bölümünde bi ara kavga çıkmıştı aynı bunun gibi bi yorumla bi arkadaş da böyle yazmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Sizin yaptığınız adam gibi ve dolu dolu yorum gibi mi? :)

Samsung müşterisiyim, istediğim kadar uzatırım. Parayı verdim, düdüğü çalarım. Tonla model salacağına piyasaya, biraz denetim ve düzgün testlerini yapsa idi olmazdı bunlar.

Altüstü eğleniyoruz şurada yav. Sanırsın ortamdaki her yorum böldüğümüz atomlar, katladığımız proteinler ile ilgili bilimsel şeyler.

Buna artık eğlence değil eşeğin kulağına şu kaçırmak deniyor. Her Samsung haberinin altında aynı boş beleş bir ton yorum. Komik deseniz komik de değil, 13 14 yaşında çocuklar gibi yapılan (ki belki kendileridir) boş goy goy.

Edit: telefon sağlam bir batarya ile gelecektir ve 3700-4000 mah batarya ile rahat 2 günü çıkaracak bir performansı olacaktır. Cpu ve full HD ekran ile performans da güzel olacaktır. Bence a7 yerine alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 14 Eylül 2016; 19:32:30 >

• ekran kasa oranı iyi gibi sanki ama tasarım leş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.