Şimdi Ara

Ubisoft, Assassin’s Creed: The Ezio Collection'ı Video Eşliğinde Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Daha öncesinde Kore Oyun Derecelendirme Kurulu, Gameblog.fr ve Amazon İtalya tarafından gelen Assassin’s Creed: The Ezio Collection haberleri bugün Ubisoft tarafından doğrulandı ve Fransız oyun firması Assassin’s Creed: The Ezio Collection'ı bir video eşliğinde resmi olarak duyurdu.

Adında anlaşılacağı üzere Assassin's Creed II, Brotherhood ve Revelations oyunlarını içerecek paket tüm DLC'ler ile birlikte ve birkaç farklı içerikle gelecek. Yapılan açıklamada ise gelişmiş görsellik sunacağını belirten Ubisoft çözünürlük ve frame rate kısmına değinmiş değil ancak söylentilerde remaster paketin 1080p 30fps çalışacağı belirtiliyordu.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection, 15 Kasım tarihinde Kuzey Amerika, 17 Kasım tarihinde Avrupa bölgesi için çıkış yapacak. Remaster paketin çıkış yapacağı platformlar ise Xbox One ve PlayStation 4. 

Paylaşılan duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler. 

• Videodaki görüntüler gerçek oyun içi mi? Çok kötü göründü gözüme yaa. Orj oyundaki görüntü çok daha iyiydi. Zırh detayları falan kaliteliydi. Bu videoda çok kötü görünüyor. İnşallah videodaki gibi çıkmaz. Gerçi hemen önyargılı olmamak gerek.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu tanıtımı izleyince İlk ve ikinci oyunu oynadığım anlar canlandı.. Nerdeeeeen nereye. Boşa dememiş Ezio: Nothing is true everything is permitted. Şu serinin düşüşe geçmesi ve her yıl çıkıyor diye alay konusu olması AC 1, 2, BH zamanı mümkün müydü.. Efsane seri olacak gözüyle bakılıyordu. Forumun büyük bir kısmı kapşonlu Altair ve Ezio avatarını kullanırdı..
  • yeni AC çıkaracağınıza, Ezio serisini remake yapın remake.

• 60 fps yapma zahmetine bile girmemişler

• Bu cok ama cok basit olan cöp port oyunu (küresel anlamda) alacaklar simdiden keyifli oyunlar diliyorum.
  • Peki Pro Enhanced olacak mı?
    İroni içerir (hemen sövmeyin.)

• almak için bir sebep yok Xbox 360 versiyonundan farklı bir şey görünmüyor xb1 a almak için bir neden görünmüyor

• Abi her şeyi geç ben çok duygulandım ya.

• Videoda etkiliyici olan tek şey müzik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuomir

Peki Pro Enhanced olacak mı?
    İroni içerir (hemen sövmeyin.)

:) gülümsüdüm
  • zamanında oynarken çok iyi grafikler sunuyordu bize.
    oyun ne kadar iyi olursa olsun dinamikler ve grafik günümüzün çok gerisinde kaldığı için o keyfi vermeyecek. zamanında low da bitirip büyük keyif almıştım. geçen gün tekrar kurup her şeyi maksimum yaptım 1 saat oynayıp sildim. o zevki vermedi. her şey zamanında güzel.
    remastered oyunlar bana çok gereksiz geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

her şey zamanında güzel.
    remastered oyunlar bana çok gereksiz geliyor.

Skyrim special edition da remastered çıkıyor, ama grafikleri süper olacak. Her remastered için geçerli değil o söylediğin.

• Serinin bana göre en iyi iki oyunu olan AC 2 ve Brotherhood pakette bunların yanında bonus serinin düşüşü başlatan, konunun bir adım ilerlemediği oyun olan Revelations da geliyor. Alacağımı sanmıyorum ama serinin hayranları ya da oynamamış olanlara tavsiye ederim 2 ve Brotherhood çok iyi oyunlar.
  • serinin en güzel oyunlarını tek paket yapmışlar keşke 60fps olsaymış. 60fps olsaydı konsolum olmamasına rağmen ezio ve altair hatrına alırdım.

• Çok gerekliydi ya , gözüm yollarda kaldı. Içimiz dışımız eski oyun oldu lan yeter be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah ubisoft ah
  • Yav he he.
  • Hiç uğraşmamışlar bile 10 dolar bile etmez belki

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Grafikleri beğenmeyenler oyunları tekrardan oynasınlar :) Zaman geçtikçe ne kadar kötü grafiklerle oynadığımızı unutuyoruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.