Şimdi Ara

Xbox Scorpio, PS4 Pro’dan çok daha güçlü olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox Scorpio, PS4 Pro’dan çok daha güçlü olacak 
    PlayStation Meeting etkinliğinde tanıtılan, donanımsal açıdan önemli birtakım iyileştirmelerin yer aldığı PlayStation 4 Pro modeli tartışmaları da beraberinde getirdi. Öyle ki 4K Blu-Ray ve bazı oyunlar için mod desteği sunmayacağı belirtilen konsol bu yüzden oyunseverlerin yoğun eleştirilerine maruz kaldı.

Diğer taraftan bir röportajında Xbox’ın asıl rakipleri olmadığını söyleyen Sony Interactive Entertainment Başkan ve Global CEO'su Andrew House, PlayStation’ın bir numaralı rakibinin PC platformu olduğunu dile getirmişti.

Xbox Scorpio bariz şekilde daha güçlü olacak

Sony her ne kadar rekabete farklı bir pencereden baksa da Microsoft bu konudaki net duruşunu korumaya devam ediyor. Zira şirket yöneticilerinden Albert Penello verdiği son röportajda Xbox Scorpio’nun üstün donanım özellikleriyle yüksek grafik kalitesi sunacağını, PlayStation 4 Pro modelinden ise bariz şekilde daha güçlü olacağını açıkladı.

Xbox Scorpio’nun piyasadaki tüm konsollara üstünlük kuracağının altını çizen Penello, oyuncuların performans farkını hissedebilmeleri için Microsoft’un fiyat konusunda cüretkar davranabileceğini belirtti. Yayınlanan video ve görsellerde "Bugüne kadarki en güçlü oyun konsolu" sloganını kullanan Xbox Scorpio'nun 2017 yılında tanıtılması bekleniyor.

• Sony nin xbox diye belirtmesine gerek yok ki bilgisayar demek microsoft demek o da = xbox

• hay prosunuda scorpiosunun da konsolların moku çıktı

• İşletim sistemi olarak bakıyorsun konuya. Olay aslında donanım yapısıyla ilgili. Sony açıklamasında Microsoft işletim sistemli bilgisayarları ima etmiyor. Üstün donanım özelliğindeki bilgisayarlar rakibimiz diyor.

Ne Xbox ne de PlayStation sahibiyim, sadece yanlış değerlendirdiğini belirtmek istedim.
  • İşletim sistemi olarak bakıyorsun konuya. Olay aslında donanım yapısıyla ilgili. Sony açıklamasında Microsoft işletim sistemli bilgisayarları ima etmiyor. Üstün donanım özelliğindeki bilgisayarlar rakibimiz diyor.

Ne Xbox ne de PlayStation sahibiyim, sadece yanlış değerlendirdiğini belirtmek istedim.

• Microsoft Scorpio için elini çabuk tutmalı yoksa bir anlamı kalmayacak. 1 yıllık aralıkta kim bilir ne kadar PS4 Pro satılır.

• Konsolların özelliği vardı 8-9 senede bir çıkardı şimdi 3 senede bir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vega ve Zeni kullanacaklar muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Sony nin xbox diye belirtmesine gerek yok ki bilgisayar demek microsoft demek o da = xbox

Ah şu eksi butonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun değil, playstation zora girerse nasıl olsa seneye bir tane daha konsol çıkartır, nasıl olsa konsolun amacı şaştı artık..
  • ps4 pro eldeki kuş (yakında satılacak) xbox scorpio teldeki kuş (çooook sonra çıkacak)

• Bunlarda benim babam senin babanı döver kafasına girdiyse artık her sene yeni bir konsol çıkar
  • anlamadığım şu,güçlü olan mı bizim için anlam ifade etmeli yoksa en iyi performans ve oyunları sunacak olan mı? Konsol alıyoruz arkadaş sistem almıyoruz ki biz güç savaşları içinde kalalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Sony nin xbox diye belirtmesine gerek yok ki bilgisayar demek microsoft demek o da = xbox

Ah şu eksi butonu

Eksi butonu gerçekten bir ihtiyaç. Hem eksi hem de artı oyları gösterecek şekilde ayarlansa güzel olurdu. Eskiden numarator gibi çalışıyordu. Toplam sonucu gösteriyordu sadece.

• Oyun en önemlisi konsolda,Nintendo yeni konsoluyla gene bu iki konsoldan çok daha kaliteli oyunlar çıkaracaktır kendi bünyesinde,herşey güç değil,hala klasik retro oyun oynayan çok insan var.

Sonra o kadar sonra çıkan konsol bi zahmet daha güçlü olsun zaten, ardında ps5 scorpiodan çok daha güçlü olacak gibi başlıklar görürüz zaten,sırayla devam ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Konsolların özelliği vardı 8-9 senede bir çıkardı şimdi 3 senede bir

İşlemciler ve ekran kartları da öyleydi

• Donanım özellikleri dedikleri gibi üstün olursa belki aradaki farklı kapatabilir.
  • Donanım özellikleri dedikleri gibi üstün olursa belki aradaki farklı kapatabilir.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Vay anasini yaa macintosh ve linuxcilari kizdirmisim 😄

• Sony:Aman çokta tırstım canıım çokta korktum tınnnnn.

Siz scorpioyu çıkarana kadar sony birsürü ps4 pro satacak sonra da scorpiodan kısa süre sonra scorpiodan biraz daha güçlüsünü tanıtıp yine kendi konsolunu satacak microsoft hata üstüne hata yapıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.