Şimdi Ara

Samsung Türkiye: Galaxy Note 7 kullanmayı durdurun ve cihazları kapatın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Türkiye: Galaxy Note 7 kullanmayı durdurun ve cihazları kapatın 
    Bataryadaki problem nedeniyle yaşanan patlamalarla Samsung’un üzerine adeta kara bulut gibi çöken ve dünya çapında büyük bir krize neden olan Galaxy Note 7 hakkında uyarılar peşi sıra gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda oldukça önemli ve detaylı açıklama yayınlayan Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note 7 kullanıcıları için rehber niteliğinde bir yazı paylaştı.

Cihazlarda meydana gelen sorundan ve alınan toplatma kararından bahseden Güney Koreli teknoloji devi, kullanıcıların bu süreç içerisinde Note7'yi kullanmayı durdurmalarını ve cihazlarını kapatarak değişim programına katılmalarını tavsiye etti.

Yeni Galaxy Note 7 ürünleriyle değişimin ekim ayının ortasından sonra yapılmasının öngörüldüğü açıklamada ayrıca kullanıcılara Samsung tarafından geçici telefon tedarik edilebileceğinden bahsediliyor. Kontratlı olarak GSM operatöründen ve yurt dışından alınan cihazlar hakkında da bilgi veren Samsung Electronics Türkiye’nin açıklamasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Bknz: Parayla rezil olmak

• Adamlar "kapatın telefonlarınızı teslim edin, yenisi geldiğinde size bildirelim. Bu sürede yoksa yedek telefonunuz onuda verelim" diyor. Daha ne yapsınlar.

Kendileri için 2 ay kayıp olacak, o da ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 12 Eylül 2016; 15:11:23 >
  • umarım telefonlarına abuk sabuk samsung fırsatları reklamı yerine telefonunuzu kapatın yoksa havaya uçarsınız gibi uyarı reklamı gösterirler

• Skandal, bildigin rezillik..

• adamlar daha ne yapsınmış. zannedersin samsung bir vakıf ve telefonları bedava dağıtıyor. millete patlak telefonu 3600 liraya sattıktan sonra bi zahmet yapsın bunları.

• Türk firmaları örnek alsın ,
    Adamlar baştan savmıyor
    Sorunu kabullenip çözüme uğraşıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burayı okuyanda teknoloji dünyasında ilk hatayı samsung yaptı zanneder. teknolojik hatalar yüzünden belki de yüzbinlerce insan öldü yahu, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

adamlarhata yapmış, kabullenmiş. aslında sizlere o patlak telefonları kullandırmak lazım ya neyse.

• Kimse samsung'u boşuna savunmasın adamlar arkasında duruyor yok daha ne yapsın falan diye. Bunu yapmaya mecbur yahu. İnsan hayatını tehdit eden bir durum söz konusu.. Kendi k.ç.n. kurtarma çabasında firma

• Yanlış hatırlamıyorsam Hyundai'nin gaz pedalı takılı kalan araçları vardı piyasada, tehlike ise asıl tehlike o. Ben iphone 5 kullandım bataryası sorunlu idi o dönemde apple store Türkiye'de yoktu bir Allah'ın kulu da yardım etmedi. Kendi paramla değiştirdim bataryasını. Samsung cidden güzel bir adım attı ve telefon alacak olsam sorunsuz güvenli sürümünde olan bir note 7 alırım.

• Bu toplanan telefonlar hakkinda niye hic bi yazi cikmadi dh de.. Tamirmi gorecek.. parcalanip baska sekildemi satilacak nedir?

• ayıplı mal, ücretini iade almak isteyene iade etmek zorunda. Tabi, çakal olduğu için ücret vermiyor, isteyene başka bir samsung veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Bu toplanan telefonlar hakkinda niye hic bi yazi cikmadi dh de.. Tamirmi gorecek.. parcalanip baska sekildemi satilacak nedir?

Önce bir link e baksanız okusanız ondan sonra yorum yazın lütfen bilmeden yazmayın

• Bu işin altında başka birşey mi var bilemedim nedir bu telaş. Yada ciddi anlamda bomba taşıyor insanlar cebinde.

• quote:

Bu toplanan telefonlar hakkinda niye hic bi yazi cikmadi dh de.. Tamirmi gorecek.. parcalanip baska sekildemi satilacak nedir?

Sadece batarya değişecek. Geri dönüşüm yaşayan telefonlar fabrikada batarya + kasa değişimi ile piyasaya yeniden sürülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

quote:

Sadece batarya değişecek. Geri dönüşüm yaşayan telefonlar fabrikada batarya + kasa değişimi ile piyasaya yeniden sürülür.

Kullanılmış cihazcı nasıl versinler yeni sıfır veriyorlar siz yapmayın bari :(

• quote:

Orijinalden alıntı: hgw7

Türk firmaları örnek alsın ,
    Adamlar baştan savmıyor
    Sorunu kabullenip çözüme uğraşıyorlar.

Türk firmalarından patlayan telefon yapan görmedim sorunu düzeltme şeklini örnek al diyorsunuz asıl önemli olan sorun yaratmamak

• Olması gereken bu zaten yasal yükümlülük. Hiç bi firma binlerce davayı göze alamaz ve bununla gelen itibar kaybını... Bence asıl sorun yenilenen Note 7'lerde çıkacak zaten reset atma ekran sorunları vardı şimdi aceleyle üretilenlerde neler çıkacak kim bilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: DenizGalaxy

quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

quote:

Kullanılmış cihazcı nasıl versinler yeni sıfır veriyorlar siz yapmayın bari :(

Galaxy Note 7 sahibi değilim sırf bilgi almak için sonuna kadar okudum sizde okuyun önce

• inanılmaz bir durum cidden. samsung için çok fena

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.