Şimdi Ara

Apple AirPods ve Apple Watch 2 inceleme ilk izlenim videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.5 mm stereo kulaklık girişine sahip olmayan Apple iPhone 7 için tasarlanan ve bütün iPhone'larla uyumlu çalışan yeni kablosuz kulaklık Apple Airpods ve Apple'ın 2. nesil saati Apple Watch Series 2 karşınızda.

• belki 3 sene sonra alırız. 750 tl uçuk bir rakam

• Diğer teki kaybolsa ne yapacaklar acaba :D

• Kulaklığı da şarj ederiz artık. Onu geçtim kulağa ne kadar iyi oturuyor bu? Otobüste vs olur da düşerse normal kulaklığa nazaran daha fazla sorun yaratacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat merdiven altı zencilerin sattığı saatlere benziyor... 780 liralık kulaklıkta noise canceling bile olmaması çok hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 10 Eylül 2016; 20:06:29 >
  • bu kulaklığı bedava verseler kullanmam. kutudan çıkan ile aynı dizaynda, benim ve birçok kişinin kulağına oturmuyor.kutudan çıkan kenarda duruyor gidip adam akıllı bir kulaklık aldım.zaten ses kalitesi de giriş seviyesi kulaklık seviyelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 10 Eylül 2016; 20:04:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Diğer teki kaybolsa ne yapacaklar acaba :D

Diğer eşi yolladığı dalgalarla kaybolanı yanına getirebiliyor hocam,zaten bu teknolojiyi barındırdığı için 799 liracık. Saygılarımla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemeleri çok kısalttınız mesut bey, neden kısa olduğunu biliyorum ancak çok aşırı kısaldı. Ayrıca sadece sizin sesinizi değil, kendinizide (daha fazla) görmek istiyorum. Bir çok bilgiyi twitter dan yazıyorsunuz, orada yazdıklarınız başlı başına haber değeri taşıyor o bilgileri donanımhaber anasayfasında neden bildirmiyorsunuzki? Ek olarak kulaklığı takıp denedinizmi? ses şiddeti hakkında video da bilgi yok. Teşekkür ederim kolay gelsin.

• Gürültü engeleme yok demişsiniz daha sonra dış ses engelleme var demişsiniz. Lansmanda da var demişlerdi. Sanki bir karışıklık var orada.

Kulaklığın değerleri neler, 3.5 girişteki ses kalitesi düşük olduğu için kaldırdıklarını söylediklerine göre bu kulaklığı ses çıkış gücü ve kalitesi en üst seviyedir umarım.

Şu kulaklığı bi kulakiçi yapamadılar. Hiç sevmiyorum kutuda gelende öylece duruyor hem 750 TL isteyecek hemde kulakiçi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 10 Eylül 2016; 20:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

Gürültü engeleme yok demişsiniz daha sonra dış ses engelleme var demişsiniz. Lansmanda da var demişlerdi. Sanki bir karışıklık var orada.

Kulaklığın değerleri neler, 3.5 girişteki ses kalitesi düşük olduğu için kaldırdıklarını söylediklerine göre bu kulaklığı ses çıkış gücü ve kalitesi en üst seviyedir umarım.

Şu kulaklığı bi kulakiçi yapamadılar. Hiç sevmiyorum kutuda gelende öylece duruyor hem 750 TL isteyecek hemde kulakiçi olmayacak.

Merhaba,

Mikrofonda var ama kulaklık üzerinde yok. Yani kulağa gelen ses yalıtılmıyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim şimdi anladım bizim sesimiz net gidiyor ama biz net duyamıyoruz.

Adamlara bak 750 TL fiyat koyuyorlar çip koyduk vs övüyorlar lansman videosunda artis artis kapak açıyorlar ama gürültü engelleme yok. Vivident sakız kutusu gibi olmuş zaten.

Türkiye'de kaç satacak bu kulaklık merak ediyorum. (Dünyada çok satar tabiki 160 lira ne ki. Burada da 160 lira olsa yok satar zaten.)

• Videonun sonunda konuyu söylemeniz beni bitiriyor her seferinde. Ne işe yaradığını hala anlamıyorum.

• maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aslında net değil demek yanlış olur. Kulaklıkarda ses oldukça net ve yüksek sadece bulunduğunuz ortam gürültülüyse dışarıdan ses duymaya devam ediyorsunuz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Mesut Kardeşim ses performansından da bahsetseydin keşke. Sesi yüksek mi ? Basları iyi mi ? Vss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCCACA -- 10 Eylül 2016; 21:08:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Diğer teki kaybolsa ne yapacaklar acaba :D

Diğer eşi yolladığı dalgalarla kaybolanı yanına getirebiliyor hocam,zaten bu teknolojiyi barındırdığı için 799 liracık. Saygılarımla.

Olsun ne de olsa Iphone diyenler gelir şimdi..

Bilgi için ayrıca teşekkür ederim hocam

• Mesut Kardeşim bir de sizce bu ürün mü yoksa beast powerbeast 2 WiFi mi ? Hangisini tavsiye edersin

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.

• 4007 kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam. Ayrıca bize her yer iPhone

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Meraktan soruyorum. Cihaz Amerika tarafından alınsa 649$+150₺ nin dışında herhangi bir ücret ödenecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

Mesut Kardeşim ses performansından da bahsetseydin keşke. Sesi yüksek mi ? Basları iyi mi ? Vss

Merhaba,

Ortam o kadar gürültülü ki öle bir yerde ses kalitesinden söz etmek imkansız ama yeterince yüksek :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.