Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5 Extreme ile tanışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mi Note serisi yeni amiral gemi modellerini tanıtmaya hazırlanan Çinli üretici Xiaomi'nin, mevcut amiral gemi modeli Mi 5 farklı isimler altında karşımıza çıkmaya devam ediyor. Xiaomi Mi 5 Extreme adında yeni bir versiyon perakendecilerde görünmeye başladı.

Xiaomi Mi 5 Extreme versiyonu aslında 3GB LPDDR4 RAM/64GB depolama kapasiteli orijinal versiyonun üzerinde yükseliyor. Fark olarak işlemci, grafik birimi ve RAM frekans hızlarının arttırıldığını görüyoruz.

Ayrıca Bkz.Kapaklı Galaxy Folder 2 duyuruldu

Orijinal versiyondaki Kryo çekirdekleri 1.8GHz’den 2.15GHz seviyesine çıkıyor. Adreno 530 grafik birimi de 510MHz’den 624MHz’e yükseliyor. LPDDR4 RAM frekansı ise 1333MHz’den 1866MHz’e çıkartılmış. Yani yonga seti tarafında yüzde 20, RAM tarafında yüzde 40 civarında bir performans artışı söz konusu. Model aslında Mi5 Prime olarak bildiğimiz versiyonun özelliklerini yansıtıyor. Resmi olarak bir isim değişikliği mi var veya perakendecilerin bir stratejisi mi bilinmiyor. Modelin fiyatı 300$ civarında. Siyah renkli versiyonu ise 306$ olarak belirlenmiş. 

• 3 GB ram'li versiyonunda sadece cpu underclock'du değil mi?

Ram ve gpu frekansı 4gb mi5'den hızlı mı olmuş şimdi.

Haberden öyle anladım.

• Mi5 kablosuz ve hücresel açıkken ortalama 4 saat ekran süresi veriyor. Bu modelde performans tartışmasız harika sonuç verecektir. Ancak batarya tarafında 3000 mAh handikap yaratır kanaatindeyim.

• siyah versiyonu gelse almak isterim.

• Yanlış haber. Hali hazırda bulunan 64gb lık modelin hız değerleri böyle zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 10 Eylül 2016; 11:03:54 >
  • vivo xplay 5 gibi olmuş fiziksel buton kullanmaya devam etmesi güzel. Sanal buton görünce sanki parçadan çalmışlar gibi hissediyorum :)

• Ekrana da 2.5D kavis verilmiş sanırım

• Adamlar yapıyor kardeşim. Vestelin 900 tl lik modellerine bakın bide Xaominin Mi 5 bakın.. ŞİMDİ birileri gelir laf olsun diye. İyide bunlar ÇİN'DE bu fiyata satılmıyor ki? Xaomi kendi sitesinde bu fiyata SATIYOR gerisi alanlara ve üzerine ne kadar kâr yapacaklara kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: UgandaBukalemunu

Ekrana da 2.5D kavis verilmiş sanırım

Görsel yanlış sanırım,

http://m.gome.com.cn/rushbuy_detail-Q8800127549.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut 1.8 ghz cpu hızı ve 510 mhz'lik gpu hızıyla zaten telefon aşırı ısınıyor. Şimdi daha da arttırılmış hız ile herhalde üzerinde yumurta da pişirebiliriz.

Xiaomi ısınma problemine çare bulsun önce.

Tamam telefon çok hızlı akıyorda elde tutamıyorsun hemen ısınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Orijinalden alıntı: UgandaBukalemunu

Ekrana da 2.5D kavis verilmiş sanırım

Görsel yanlış sanırım,

http://m.gome.com.cn/rushbuy_detail-Q8800127549.html

Ben haber görselinden öyle anladım hocam. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 10 Eylül 2016; 14:00:16 >

• Yazılımı oturtabilirseler tadından yenmez

• Ekrem71...(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 10 Eylül 2016; 15:15:19 >
  • Yazılım konusunda Android One'a geçseler çok iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Macella

siyah versiyonu gelse almak isterim.

geldi. hepsiburada da var.
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    Miui icin bile alinir xiaomi.
    Kim naapsin o cirkin arayuzle and.onei .

• mi 5 Premium adı altında 4000 Mah. Full aleminyum kasa bir cihaz çıkarsalar beklemden geçerim.

mi4 kullanıyorum miui 8 ile cihaz remsne ios stabilitesie yaklaştı.

4s - 5 - 5s iphoneleri kullandım. Onlardaki serilik var.

• şuan ki 64 gb modelde böyle zaten...

• Xiaomi Mi note serisiyle piyasayı allak bullak edecek sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi candır gerisi patlıcan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.