Şimdi Ara

Mobil dünyasının yenileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sharp önümüzdeki ay piyasaya sunacağı Linux tabanlı, 416 mhz Intel XScale Zaurus işlemcili PDA'sını duyurdu. SL-C3000 dünyanın ilk mini-sabit disk ile gelen PDA sı. 4 Gb lık microdrive, 64 Mb SDram, 16 Mb flash bellek ve 3.7 inç gibi oldukça beniş bir vga LCD ekran sunan SL-C3000 Wi-Fi (kablosuz iletişim) ağlarına bağlanabiliyor ve küçük sayılabilecek boyutlarına rağmen üstünde klavye barındırıyor.

Casio W21CA CDMA1X adlı cep telefonunu duyurdu. Bir cep telefonu için oldukça büyük sayılabilecek 2.6 inç (240x400 piksel) QVGQ ekranı, özellikle 2 megapiksellik kamerasının çektiği resimleri gösterirken çok kullanışlı oluyor. Geniş ekran ayrıca web tabanlı sayfaları gezerken sayfaları ekran boyutuna göre tekrar biçimlendirip sunarak önemini daha da arttırıyor.

SoniqCast ilk versiyonu çok tutan Aireo adlı portatif mp3 çalıcısının yeni versiyonu Aireo 2 yi duyurdu. Wi-Fi (kablosuz ağ) uyumlu olan Aireo 2, 1.5 gb hafızaya sahip olan eski sürümüne karşılık, 20 Gb hafızayı onunla aynı boyutlarda sunuyor. Bence 20 Gb hafızasının yanında gerek olmadığı halde SD kart desteği olan Aireo 2 yi hafızanızı yedeklemek için yada portatif sabit disk gibi kullanabiliyorsunuz.

FM bant dağıtıcı özelliği sayesinde arabanızda yada herhangi bir FM radyo ile dinleyebileceğiniz radyo yayını yapabilme imkanı sunan Aireo 2 nin ne zaman piyasaya çıkacağı yada fiyatı hakkında henüz kesin bir bilgi yok.

• Yaff Casio'nun tel manyak olmuş yaaaa... Umarım türkiyede de satışa sunarlar..
  • ewet casio nun ki harbi güzelmiş.
  • Casio'nun özellikleri ne acaba?
    Baya güzel gerçekten.
  • Ben casio yu turkiyedede gormek istiyorummm sharp ı da ....
  • nokianın 6260ına rakip olur. bence casio daha iyi olmuş
  • super parcalr valla
  • CASIO manyaq bişey yapmış
  • sharp ta casio da güzel. ancak sharp in ki sony nin ux-50 benzeri olmuş fiata bakmak lazım hemde linux olması dezavantajı. Ama casio feci geliyor gibi
  • güzelde paradan haber verseniz birde bunların birbirinden güzel fiyatları var büyük bir kısmımız fiyat yüzünden rafa atacaktır.
  • işte işin kötü kısmıda bu.....PARRA PARRA
  • aslına bakarsanız casio da en az nokia kadar se kadar telfon yapacak kapasite var ama... onların istediği az ama öz yani bir royce roys misali az yapılan ama en iyi si olan tarzında sanırım buda bir startejidir ve kanatimce casio dan daha fazla model beklemeyin ve acı tarafıda er-met arkadaşımın dediği gibi PARA PARA pahalı oalcağı kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildworld -- 18 Ekim 2004, 3:33:17 >
  • casio gerçekten havalı olmuş ama katılıyorum;kesinlikle abartılı bir fiyatı olacaktır.
    sharp'ın yeni PDA'sı ise çarpıcı doğrusu.özellikle Wi-Fi özelliği ile..
  • casio cosmus ya zaten bunların ben 2 saatini biliyorum ikisinede hastayım harbi az ve oz yapıyolar
  • cok manyak birsey yapmışlar ama fiyatı cok onemli ayrica böyle bir sey turkiyede kac yil sonra olu
  • nokia ya rakip olabilir mi acaba? diye dusunuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: P.A.T.İ.K.A

nokia ya rakip olabilir mi acaba? diye dusunuyorum

biszim halkimiz kaliteye bakmaz. oyuzden korkma kimse nokiayi gecemez tr'de simdilik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jankat®

Yaff Casio'nun tel manyak olmuş yaaaa... Umarım türkiyede de satışa sunarlar..

KESİNLİKLE..
  • casio ne yaparmış beeee nokianın işi var 2005 te
  • getirmiyorlar ki. benq markası bile yeni girdi Turkiyeye.
    daha cok uzakdogu markası gelmeli bence.
    avrupalılar da boylece biraz kendine gelir bence.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.