Şimdi Ara

Yeni Underworld filminin ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni Underworld filminin ilk fragmanı yayınlandı
     2003 yılında vizyona giren Karanlıklar Ülkesi (Underworld) ile başlayan ve zamanla son derece kârlı bir film serisi haline gelen Underworld, beyaz perdedeki yolculuğuna devam ediyor. Serinin beşinci filmi olan Underworld: Blood Wars önümüzdeki yılın başında sinemaseverler ile buluşacak. Blood Wars için bekleyiş sürerken filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Vampirler ile lycanlar'ın asırlardır savaş halinde olduğu bir dünyada geçen Underworld serisinin yeni filmi, serinin ana karakteri olan Selene'in hikayesini anlatmaya devam edecek. Bir yandan Lycanlar ile bir yandan da kendisine ihanet eden vampirler ile savaşmakta zorunda olan Selene, asırlardır süren bu savaşı durdurmak için küçük bir vampir klanı ile birlikte çalışacak.

Serinin yıldızı olan Kate Beckinsale'ın bir kez daha Selene rolü ile karşımıza çıkacağı Underworld: Blood Wars'un başrollerinde Theo James, Charles Dance, Lara Pulver ve Tobias Menzies yer alacak. Outlander dizisi ile adını duyuran Anna Foerster'in yönetmenliğini üstlendiği Underworld: Blood Wars, 6 Ocak 2017'de vizyona girecek.

• Kate Beckinsale nasıl bir kadındır ya? Aklıma hep o söz geliyor: ULAN NE KARILAR VAR BE!
  • Michael yine yok. Filmin diğer yarısı önemli karakterlerinden biri yine, göz ardı kilitlerinde. Çok sevdiğim bir seridir.. özellikle kurt-adam, vampir konulu filmler de en bana göre Underworld ve Van Helsing en iyisidir.

• where is the michael ?????????

abi micheal sız olurmu yaa :((

her türlü izlenirde demekki michaal i öbür filmde getiricekler ? son filmde yaşadığını göstermiş yeni filmi işaret etmişlerdi

• kate + kurt adamlar
  • Regl dönemine kurban olduğum Kate'i...
  • Michael neden yok len. Olsun Kate beckinsale varsa gerisi teferruattır hacı.

• Aklima geliyor benimde. Yengede erik gibiymis kütür kütür...

• 43 yaşında olduğuna insan inanamıyor :D

• İzlenir Aga hemde kütür kütür :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

where is the michael ?????????

abi micheal sız olurmu yaa :((

her türlü izlenirde demekki michaal i öbür filmde getiricekler ? son filmde yaşadığını göstermiş yeni filmi işaret etmişlerdi

aynen en son filmde selene, michael'i donmuş kutudan kurtarmıştı.michael'in dönüşünü bekliyorduk noldu anlamadım.kate'e laf yok da film de yarım kalmış böyle

biraz detay baktım."michael corvin" yerine "hybrid michael" diye bir karakter var ama başka bir aktör oynuyor.belki de vardır anlamadım tam.fragmana bir daha baktım. 0:47 ve 1:28'deki delikanlı galiba yeni michael corvin :)

Yeni Underworld filminin ilk fragmanı yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 9 Eylül 2016; 14:41:23 >

• Ben bekleyenlerdenim arkadaş (;

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Ben bekleyenlerdenim arkadaş (;

Şarap gibi diyorlar ya adaş, hah işte öyle... İlk filmden beri çekiciliğini kaybetmedi
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Dimi adaş, underworld gayet değerli bir seridir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.