Şimdi Ara

Apple 16GB kapasiteye veda etti, fiyatlar revize edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple 16GB kapasiteye veda etti, fiyatlar revize edildi

Dün itibariyle yeni iPhone 7 modellerini lanse eden Apple, bir tanesi hariç tüm iOS ailesinin depolama seçenekleri ve fiyatlarında da revizyona gitti. Artık en düşük kapasite 32GB seviyesinden başlıyor.

IPad

iPad ailesinde iPad Air 2 ve Mini 4 modellerinin en düşük kapasitesi 16GB idi. Yeni değişiklikle tüm versiyonlar 32GB-128GB şeklinde kapasitelere sahip oldu. 16GB ve 64GB kapasite modelleri ise tamamen kaldırıldı.

Fiyatlara bakacak olursak iPad Air 2 WiFi modelinde 1499TL-1899TL seçenekler mevcut. LTE modelinde ise 1899TL-2299TL etiketlerini görüyoruz. iPad Mini 4 modelinde yine aynı fiyat seçenekleri yer alıyor. iPad Mini 2 ise sadece 32GB kapasiteye sahip ve WiFi-999TL, LTE-1399TL olarak fiyat etiketi var.

Ayrıca Bkz.iPhone 7 serisi karşınızda: Daha güçlü daha iddialı

IPad Pro serisinde kapasiteler yine aynı. Fiyatlarda ise 500TL’ye kadar indirim uygulandığını görüyoruz. iPad Pro 9.7 inç için WiFi versiyonları 2249TL-2649TL-2949TL iken hücresel versiyonları 2749TL-3149TL-3449TL şeklinde sıralanıyor. IPad Pro hücresel versiyonu ise 128GB-3849TL ve 256GB-4249TL olarak belirlendi.

IPhone

iPhone modellerinde de en düşük kapasite 32GB oldu. iPhone 6S için 32GB-2749TL ve 128GB-3149TL fiyat etiketleri mevcut. iPhone 6S Plus için 3149TL-3549TL şeklinde revizyon yapılmış. Sadece iPhone SE modelinin 16GB ve 64GB kapasite seçeneklerine dokunulmamış. 16GB kapasite için 2099TL söz konusu ve 100TL artış var. 64GB kapasite için ise 2299TL fiyat etiketi mevcut ve 100TL indirim yapılmış. Mevcut versiyonların satışı devam ediyor. iPhone 7 için ise Ekim sonlarını beklemek gerekecek. 

• iphone a ulaşmaya çalışan fakir ama gururlu kesimin telefonu idi iphone 16 gb .tarih olmasına üzüldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

iphone a ulaşmaya çalışan fakir ama gururlu kesimin telefonu idi iphone 16 gb .tarih olmasına üzüldüm

Dolma ile övünenlerinin listesi kabarmakta garip ülkem insanları hava için iphone alıyor azcık kafanızı çıkarsanız kendi MALLIK diyarınızı görüceksiniz.

Bide onca parayı telefona verip gocunmamanız ayrı bir dava o değilde :D ne iş yapıyorsunuz ne pazarlıyorsunuz merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeeMoo -- 8 Eylül 2016; 17:33:55 >
  • Torunu ile face time üzerinden görüşmek için ip alacak hatice Teyze, Mehmet amca için kötü olmuş yoksa 16 gb zaten artık yeterli bir alan değil normal kullanıcılar için.

• ''iPhone 7 için ise Ekim sonlarını beklemek gerekecek. ''

şaka mı bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık binlerce iphone 6 ve 6s kullanıcı insan sıf gösteriş olsun diye hiç bir özelliğini kullanamadığı ve hatta özelliğini bilmediği telefona geçerek zar zor kazandıkları parayı fazlasıyla çöpe atacaklar

• quote:

iphone a ulaşmaya çalışan fakir ama gururlu kesimin telefonu idi iphone 16 gb .tarih olmasına üzüldüm

En azından patlamıyor dostum, bu bile bir artı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde biz 16 gb 6s aldık şimdi piyasaya 32gb li 6s i sürüp 16 yı kaldırdılar.en azından yeni modellerde bunu uygulamalıydı.zaten hep diyorum bu forumda 6s ilk ve son iphonum olacak diye dahada iphone almam.

• Bana yillardir 16gb yetiyor androidde bile.Uygulamalarim belli,muzigi spotifydan dinliyorum indirmiyorum genelde.Resim tutmuyorum cok fazla bilgisayara atip temizliyorum yoksa bulmak cok zor oluyor icinden.32 gb olmasi guzel olmus ama herkes depolamayi dibine kadar kullanmiyor bosuna laf carpmayin millete

• Yani iPhone 7 fiyatları

- 32GB 3149TL,
    - 128GB 3549TL,
    - 256GB 3949TL

7 Plus fiyatları da 6 Plus'ın çıkış fiyatından 20$ fazla olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda muhtemelen

- 32GB 3649TL,
    - 128GB 4049TL,
    - 256GB 4449TL
  • Dünyada 16 eylül bizde ekim sonu hey allam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Yani iPhone 7 fiyatları

- 32GB 3149TL,
    - 128GB 3549TL,
    - 256GB 3949TL

7 Plus fiyatları da 6 Plus'ın çıkış fiyatından 20$ fazla olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda muhtemelen

- 32GB 3649TL,
    - 128GB 4049TL,
    - 256GB 4449TL

iphone 6s 126 gb fiyatı ile karşılaştırdığımda söylediğin fiyattan çıkması zor gibi. 250 lira daha koy üstüne
  • O değilde herkez pahalı bu telefona, pahalı bu çöpe, ne işe yaradığını bile bilmediği pahalı bu cihaza tonla para vericek sırf hava atsın diye bla bla bla, konuşuyosunuzda milletin parası sizimi gerdi, iphone kuyruğunda yakalamim sizi, gidip yangın tüpüyle birlikte note 7 yi yanımıza koymuyoruz en azından, samsung note 7 ile beraber sanal gerçeklik gözlüğü vericeğine yangın tüpü dağıtsa makbule geçerdi, hayır uçaklarada alınmıyorlar artık, bence avm, kapalı otopark ve kalabalık yerlerede girmemeli note 7 sahipleri, mazallah canlı bomba gibi geziyolar... 😂😂😂

• Xenom kullanıcısına yanıt
    6s 128GB ile 7 32GB eşit fiyatta.

6s'e bakarsak modeller arasındaki 100$ farklar da 400TL olarak yansımış buraya.
  • quote:

Haklısın asilzade, elit arkadaşım; artık fakir ama gururlu kesimin iphone alıp caka satması daha zor...Artık zengin ama gurursuz, görmemiş, para ile adam olduğunu sananlar alabilecek iphone...Allah'ım benim aklıma mukayyet olmamı nasib et, en az bir iphone'a ihtiyaç duyduğu kadar akla ihtiyaç duyanlara da akıl fikir ver, Amin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 8 Eylül 2016; 22:00:38 >
  • S7E nin 3300 note 7 nin 3500 resmi fiyatla girdiği piyasaya iphone 7 3699 dan aşağı girmez.
    İ7 3699-3799
    İ7+ 3999-4099
    Baz modelleri olarak böyle bekliyorum şu kulaklıklarda 699 dan az girmez 899 bile görebilir.

• Zahmet ettiler 32 gb'ı bırakmakla 2 dolar daha az kar edecekler şimdi.

• 5SE 16GB ile 64GB arasında 200TL fiyat farkı kalmış. Bence 1999TL'ye 64'lüğü satsınlar direk. Ekran küçük sonuçta. 6S ile rakip bile olamaz. Küçük ekran ve tasarımı sevenler alır geçer.

• 32gb daha iyi oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.