Şimdi Ara

Michael Kors'un modaya uygun şık akıllı saati satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Michael Kors'un modaya uygun şık akıllı saati satışa çıktı
    Lüks moda markası Michael Kors, ilk olarak mart ayında resmi olarak tanıtılan Access serisi akıllı saatlerini satışa çıktığını duyurdu. Teknolojinin ilerlemesi ve akıllı saatlerin daha popüler hale gelmesiyle sektöre adım atan Michael Kors, saatlerinde modayı ön planda tuttuğunu ve teknolojinin ise ikinci planda olduğunu dile getiriyor.

Erkeklere hitap eden "Dylan" ve daha çok kadınlar için tasarlanan "Bradshaw" olmak üzere iki farklı modelle gelen saatlerde Android Wear işletim sistemi kullanılıyor. Bildiğimiz diğer akıllı saatlerdeki temel fonksiyonlara sahip Access’te 320 x 290 piksel çözünürlüğe ekran ve Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemci yer alıyor.

Analog saatlerindeki şıklığı akıllı saatlerine de yansıtan Michael Kors, kendine özel geliştirilen arayüz sayesinde oldukça geniş bir tasarım yelpazesine sahip. Öyle ki kullanıcılar saatlerin görünümünü giydikleri kıyafete ya da katıldıkları etkinliklere özel şekilde kendi istekleri doğrultusunda kolaylıkla değiştirebiliyorlar. 350 dolardan başlatan fiyat etiketine sahip akıllı saatlerin tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Konuyu açar açmaz farkedip düzelttin hocam ama yine de yakaladım :D

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/741146/3731e319-e0b0-4009-8f3b-89d39711f3b7.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Konuyu açar açmaz farkedip düzelttin hocam ama yine de yakaladım :D

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/741146/3731e319-e0b0-4009-8f3b-89d39711f3b7.jpg

• StByErdeM kullanıcısına yanıt
    Aslında başlıkta "şık" olarak yazıyor, yanlış yazım söz konusu değil ancak forumda neden o şekilde çıktı bilmiyorum. Konuyu ilgili arkadaşa iletiyorum. Dikkatin için teşekkürler
  • Bak hala devam ya :D

Michael Kors'un modaya uygun şık akıllı saati satışa çıktı

Hocam işin şakası bir yana şimdi yazdığın mesajda da aynı şekilde çıktı, sayfayı yenileyince düzeldi. Türkçe karakterleri 2. girişte gösteriyor gibi bi durum var anlamadım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StByErdeM -- 7 Eylül 2016; 15:55:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.