Şimdi Ara

BioShock Infinite'in Geçtiği Şehir için Yeni Video Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    Oyun dünyasının en önemli serilerinden biri olan BioShock'un üç oyunun birlikte sunulduğu BioShock: The Collection paketinin çıkışına az bir süre kalmışken 2K Games tarafından etkileyici videolar gelmeye devam ediyor.

Haftaya salı günü, 13 Eylül'de oyunculara sunulacak paketin son oyunu olan BioShock İnfinite'in muhteşem manzaralarıyla oyuncuları büyüleyen şehrin görkemi ile ilgili yayınlanan video'ya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• bioshock infinite tam bir sanat eseri oyun
  • Ben seriyi hiç oynamadım. Sizce kesin oynanması gereken oyunlardan mı?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    ilk oyunu oynamadin heralde diger 2 oyundan 10 kat daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

ilk oyunu oynamadin heralde diger 2 oyundan 10 kat daha iyi

Defalarca oynadım tabiki bu seri komple efsane zaten gecen hafta infinite tekrar bitirdim o yüzden direkt onu vurguladım ama bu oyunun felsefesi dünyası apayrı

• quote:

Orjinalden alıntı: gokhanvai

Ben seriyi hiç oynamadım. Sizce kesin oynanması gereken oyunlardan mı?

Evet. Mutlaka bu 3 oyunu tadın. Hatta tatmayla kalmazsınız zaten. :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • senaryo olarak en iyi oyunlardan biridir bioshock infinite, tavsiye ederim seriyi
  • Seriyi kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Bioshock serisi grafik tarzından dolayı remastered versiyona ihtiyacanız yok yazdım hep ama her 3 oyunu da sahip olanlara PC de bedave vereceklermiş. Oyunun arkasındaki temayı daha iyi anlamak için Ayn Rand'ın TheFountainhead ve Atlas Shrugged kitaplarını tavsiye ederim. Her iki kitabında Türkçe çevirileri mevcut ama isimleri basım evine göre az çok değişiyor o yüzden Google araması ile bulabilirsiniz. Aynı zamanda ilk oyunun öncesini anlatan çok başarılı bir kitabı da geçen aylarda piyasaya çıktı. Bioshock: Rapture Şehri adında kaliteli bir kitap.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    hocam remastred surumu de denenmeli. ilk oyunda oyunu 60 fps de oynasaniz bile fizik animasyonlari 15 fps gibi cok dusuk bir kare saniyede isleniyordu yani cisimlerin fizik hareketleri kotuydu ama remastred da ise cisimlerin animasyonlari da 60 fps ye cikarilmis

• Dediğim gibi zaten 3 oyuna sahip olanlara bedava gelecekmiş o yüzden oynarım fakat inanın daha geçenlerde baktım bana hiç öyle gelmiyor gerçi ben Bioshock fanıyım hatta forumdaki ismimi firma için değil sırf Bioshock için seçtim o yüzden yanlı bakıyor, görmüyor olabilirim.
  • oldukça gereksiz bir remaster.. grafik olarak neredeyse hiç fark yok
  • oynadığım fps ler arasında en son ve en iyisiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.