Şimdi Ara

Sony'den Daniel Craig'e 'James Bond' rolü için çılgın teklif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'den Daniel Craig'e 'James Bond' rolü için çılgın teklif
    Sinema dünyasının en ünlü serilerinden James Bond’un sekizinci 007 ajanı olan 48 yaşındaki İngiliz oyuncu Daniel Craig, 2015 yılında yayınlanan Spectre filminden sonra bir daha asla bu rolde oynamayacağını net şekilde dile getirmişti.

Sony Pictures ise performansı ve oyunculuğuyla sinemaseverlerin beğenisini toplayan, ayrıca 007 rolünün hakkını vermeyi başaran Craig’i ikna edebilmek için girişimlere başladı. Radar Online’da yer alan ve ismi açıklanmayan, güvenilik kaynaklara dayandırılan habere göre Sony’nin 2 yeni James Bond filmi için Daniel Craig’e 150 milyon dolar (450 milyon TL) teklifte bulunduğu iddia ediliyor.

Ünlü oyuncuyu tekrar beyazperdede görmek için kesenin ağzını iyice açan yapımcıların tahmin edebileceğiniz gibi bir B planı da mevcut. Eğer Craig teklifi kabul etmezse yeni 007 adayları arasında Michael Fassbender, James Norton, Idris Elba, Charlie Hunnam, Tom Hiddleston, Luke Evans, Jamie Bell ve Aidan Turner gibi isimler geçiyor. Bakalım 2018'de vizyona girmesi planlanan yeni filmde Sony başarılı oyuncuyu ikna edebilecek mi…

• Alternatif olarak Gürkan Uygun bu rölün hakkını verir.

• bu paraya istedigin adamı oynatirsin zaten...

• Harbi gürkan uygun ne kadar benziyo daniel e

• Adam en çok kazandıran bond filmlerinde oynadı. Zirvedeyken bırakmak istiyor belki de. Dünyalığınıda kazandı ve yaşlandı zaten. İstemiyorsa zorlamanın anlamı yok. Artık yeni bir bond bulmanın zamanı geldi.

• Bu paraya ben direk oynarım ama işte bazı oyuncular üstüne rollerin yapışmasını istemiyor gerçi Daniel Craig'in oyunculuğunu her ne kadar sevsemde ve kaliteli filmlerde yer almış olsa da akılda kalıcı bir performansı aklıma gelmiyor. Tom Hiddleston ve Michael Fassbender role çok uyabilir. İkisi de çok başarılı oyuncular, fizik olarak ince gördük bugüne kadar ikisini de ama sonuçta oyuncular ve 007 için uygun fiziğe ulaşabilirler. Onlar dışında favorim Idris Elba.
  • Michael Fassbender super bir James Bond olur bence

• Tom Hiddleston'dan güzel 007 olurdu. Bunun dışında kalan aktörleri role pek yakıştıramadım.

• Söylenen alternatif oyuncuların hepsi de özellikle Bond karakteri olamayacak kişiler. Sanki özellikle yazmışlar. Asla onlardan olmaz Bond. Bir karizması aurası yok söylenen oyuncuların.

• Siyahi bir aktör oynayabilir söylentisi vardı gelişme var mı ?
  • Daniel Craig gerçekten tam bond. Idris Elba , Luke Evans harici hepsi vitaminsiz. Idris de aşırı vitaminli.

• Keşke idris elba olsa. Sıktı yıllardır aynı tipte adamlar.

• Para bol olunca

• Sony anca para yedirsin, sonra da neden satmiyo yerimizde sayiyoz arkadas once o dikdortgen gozluklerinizi bir degisitirin artik yenileyin kendinizi fiyat politikanizi degistrin rekabete ortak olun sonra halk kendi kendine reklam yapar paran cebinde kaldigi gibi parani da katlarsin ama nerdeeee..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hubalahubhub -- 6 Eylül 2016; 15:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobinKyle@

Michael Fassbender super bir James Bond olur bence

aynen bence de Michael Fassbender olabilir onun dışında rolün hakkını verecek en iyi seçimler Christian Bale veya Ben Mendelsohn ve hatta Jason Statham olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 6 Eylül 2016; 15:49:43 >
  • idris başkan olsun 007

• Sony'den Daniel Craig'e 'James Bond' rolü için çılgın teklif
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hubalahubhub

Sony anca para yedirsin, sonra da neden satmiyo yerimizde sayiyoz arkadas once o dikdortgen gozluklerinizi bir degisitirin artik yenileyin kendinizi fiyat politikanizi degistrin rekabete ortak olun sonra halk kendi kendine reklam yapar paran cebinde kaldigi gibi parani da katlarsin ama nerdeeee..

Yanlış geldin burası film bölümü, mobil bölümü değil
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Sony degil mi ortak paydasi, sony nin politikasini elestiriyorum bu filme bu kadar para vermesinin en onemli sebebi teknolojisini satmak degil mi? Bende teknolojisini satmak icin bu filme bubakdar para yatirmasinin mantiksiz oldugunu soyluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hubalahubhub

Sony degil mi ortak paydasi, sony nin politikasini elestiriyorum bu filme bu kadar para vermesinin en onemli sebebi teknolojisini satmak degil mi? Bende teknolojisini satmak icin bu filme bubakdar para yatirmasinin mantiksiz oldugunu soyluyorum.

Ne teknolojisini satacak anlamadım? Adama 150 milyon veriyor ama filmden onun 3-4 katını kazanacağını biliyor zaten. 007 serisine bir bak Dünya geneli ne kadar gelir alıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.